Familia COLUMNA vs. Rubik

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
vad ca ati inceput sa va miscati

daca nu mai posteaza nimeni zic sa postez eu un atac primit acum ceva timp
rrr2.png


stresat ca nu tia iesit atacul?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Sincer nici nu prea inteleg de ce va certati asa. Imi si imaginez ca in gand va spuneti cuvinte jignitoare. EU acuma dupa ce analizes chiar daca Columna imi e aliata si cipp.rian prieten sincer cred ca totusi Rubik va castiga nu de alta da voi sunteti pozitionati special pe m25 totusi nu ma bag.
 

DeletedUser

Guest
Nu inteleg de unde pana unde e atata stres pe aici. In afara de niste atacuri total neinspirate si de alte cateva total anapoda, nu s-a intamplat nimic. Cand incepe razboiul sa ma anuntati ..
 

DeletedUser

Guest
sincer sa fiu astazi cand am venit de la scoala era sa imi explodeze inima din cauza voastra :D
 

DeletedUser

Guest
eu vad ca rubik nu va detine controlul asupra marii 25.daca deja au ratat 2 cuceriri intr-un interval de 24 h.....
 

DeletedUser

Guest
in plus vad ca sau cam lasat de atacuri.dela 40 pe zi(asupra mea)au ajuns la niciunul.
 

DeletedUser

Guest
2 aliante bune,cine va castiga?
de fapt o alianta buna si cea mai puternica famile de pe beta,dar oricum....
pana acum rubik nu mai are reusrse sa atace asa ca am inceput tare ofensiva

rr44.png

si inca odata imi este exemplifiacata neputinta celor din rubik...
priviti:am atacat acest oras acum o sapt si lam golit.dar numai atatea trupe sa iti faci de atunci...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
rr55.png

nici nu mai stiu cate rapoarte de genul acesta am

sa mai pun rapoarte?sau vati prins deja de ''forta'' aliantei rubik care sau aruncat ca nebunii intrun razboi pe care nu il pot castiga

1z5p44z.png


uitati cum se razbuna rubik pe noi
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
de fapt o alianta buna si cea mai puternica famile de pe beta,dar oricum....
pana acum rubik nu mai are reusrse sa atace asa ca am inceput tare ofensiva

rr44.png

si inca odata imi este exemplifiacata neputinta celor din rubik...
priviti:am atacat acest oras acum o sapt si lam golit.dar numai atatea trupe sa iti faci de atunci...


Nu conteaza daca sunteti cea mai mare sau mai stiu eu ce familie dupa mine Rubik sunt mai bine pozitionati pentru ca toti membri ei sunt pe aceasi mare si sa fiu sincer nu mai conteaza cat de mare este familia ca voi sunteti putin cam izolati :rolleyes::rolleyes::eek:
 

DeletedUser

Guest
dupa cele spuse de tine ar fi trebuit ca eu sa raman in fundul gol,adica fara niciun oras
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus