Familia COLUMNA vs. Rubik

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser2541

Guest
[editat de tesis]
pune mina si fa ceva constructiv si lasa familia columna in pace
de atita mindrie cauta si tu niste atacuri reuseite si posteaza
sau mai bine zis mai cauta si altceva
daca nu lasate frate de postari ca oricum nu te baga nimeni in seama
si de legat de cipp.rian eu zic sa nu te legi
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Nu moderează nimeni acest subiect?
Eşti Off-Topic, cludia.

Edit: Oi fi eu mândru. De fapt, chiar îs de când am făcut această alianţă, dar nu m-am lăudat niciodată. A venit vremea când, s-au adunat prea multe laude din partea familiei COLUMNA şi mi-am zis să mă laud şi eu.
Faptul că nu mă bagă nimeni în seamă...din păcate trebuia să mă gândesc că aici, pe aria Beta, e pustiu.

@ Trayanus tribalus: Frumos atacul ce l-ai trimis ieri.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2541

Guest
ba da draga este pe topic tu ai ce ai cu familia columna eu sint jucatoare care am fost in familia columna si tin la ei
si de aceea nu vad de ce cauti sa ne tot provoci
asa ca ocupate de rubic si lasa columna in pace
 

DeletedUser

Guest
Nu contează dacă eşti sau nu în COLUMNA. Poţi să fi complet netru faţă de acest război şi să fi ON.
De ce să nu provoc COLUMNA? Le e frică?
Admini/Moderatori (cei care aveţi funcţie)...este o lume în care este Pacea activă, iar pe wiki e greşit? Vă rog să corectaţi pe wiki dacă e greşit, iar dacă nu, cludia, te rog să nu încerci să mă opreşti din a-i provoca pe cei din COLUMNA. Eu vreau război. După statistici se vede ce plictiseală e în zona mea.
 

DeletedUser

Guest
N
De ce să nu provoc COLUMNA? Le e frică?
Admini/Moderatori (cei care aveţi funcţie)...este o lume în care este Pacea activă, iar pe wiki e greşit? Vă rog să corectaţi pe wiki dacă e greşit, iar dacă nu..........

de ce sa ne fie frica?uite cum sta treaba:noi cei din m25 si m24 suntem fix la granita familiilor.deci daca pierdem noi orasele vor incepe urmatorii sa le piarda.deci nu are rost sa ne fie frica de voi in timp ce nu ne e frica nici de argonautii
 

DeletedUser

Guest
da sufletul e impartit in 2:
pt columna care ma primit si cu bune si cu rele
si pt -LD- care m-a crescut dar s-a destramat din cauza unor tradatori
si in plus de ce sa inchidem cand am inceput sa ne dsitram?
si daca tot faceai referire la mine
rrrrrrr1.png
 

DeletedUser

Guest
si in plus.daca tot doriti demonstratii, famila columna va sta la dispozitie zi si noapte.doar contactati-ne.
 

DeletedUser

Guest
in al doilea rand:tot vorbeai urat de ciprian.uitate peste tot si la profilul de pe forum ce frumos isi manifesta dragostea fata de familia columna.ar face orice pt binele familiei.
 

DeletedUser

Guest
haideti oameni buni,spuneti-va parerea,sa nu iil suparam pe Failure
 

DeletedUser

Guest
am vazut cine esti si la spam lumea beta
mai invata baiete
esti varzaaaaa:D:D:D:D:D

E uşor să vorbeşti din marea 64, aşa-i?
Aşa pot să zic şi eu de cuxi. :)
Whatever. Am văzut că doar voi doi activaţi pe acest subiect, aşa că nu are rost să continuăm.
Mă aşteptam la altceva.
 

DeletedUser

Guest
spuneai cumva ca nu mai aveti ce face pe m25?
aha,dar cum ramane cu operatiunea ilidan?vam taiat eu avantul luandu-va cele 2 orase de sub nas?
 

DeletedUser

Guest
Nu, nu vreau să se încheie războiul. De fapt, aţi fost cu nasul pe sus că veniţi pe noi. 12 atacuri, şi alea au fost pentru a reorganiza armata pe oraşele respective, inclusiv nava de colonizare şi reorganizarea sprijinului.
Sunteţi tari? Haidaţi pe mine, nu pe altcineva.

Ilidan? Are 3421423 oraşe de 1000 puncte. Să le cucereşti tu, că pentru tine le-a pregătit.

Am terminat aici.
 

DeletedUser2541

Guest
dute frate si dormi
daca te aperi precum ataci atunci e bine
:)))):D:D:D:D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus