Familia COLUMNA vs. Rubik

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
1 Romania 2334282 209 11169
2 Rubik 1106568 85 13018
3 Assyrian Kingdom 1052291 132 7972
4 Gemina Wolves 765448 98 7811
5 DUNE of CHAOS 508010 40 12700

Rapoarte nu mai avem ca sunt toti in tabara, dar clasamentul pe marea 25 spune totul :p
Te asteptam la noi Failure sa le dam de lucru la dune :))
 

DeletedUser

Guest
Rubik este un capitol incheiat, nu mai au rost discutiile si-au gasit nasi.....Romania

e adevarat,inca foarte adevarat.failure fuge acum speriat ca o pisicuta.
mmmmmk.png


uitati aici.rubik pierde sate,recte polisuri cu caru'.scuzati expresiile.ei numai se dau mari asa ca sa se dea in stamba.
dupa cum vedeti clasa mentul pus de bunul meu prieten xbish:

(1 Romania 2334282 209 11169
2 Rubik 1106568 85 13018
3 Assyrian Kingdom 1052291 132 7972
4 Gemina Wolves 765448 98 7811
5 DUNE of CHAOS 508010 40 12700)

pe marea 25 siau facut aparitia din nou fostii dunari,respectiv DUNE OF CHAOS vechii nostrii dusmani impreuna cu avatars si argonautii.deci se intelege ca noi luptam pe 2 fronturi si rubik sta si pierde orase.:p:p:p
in cocluzie rubik va pierde
(viva romania)

P.S:Nu va sfiiti sa comentati
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1211

Guest
:)))

Tot asa slabi ati ramas ma ... Va grabiti sa trageti concluzii ! Pana nu dispare rubik nu dispare nimeni si nimic ! Era o vorba si daca nu ma insel era tot pe la Columna : "Noi nu murim niciodata ! Mergem in Iad si ne regrupam ... " Nu asa era ? Eu parca sunt de partea celor din Rubik ! Imi pare rau ca mai am treaba cu DUNE insa cat de curand am sa ii ajut si eu putin pe baietii din Rubik ca imi place de ei ... :))) Nu va duceti in Romania ... Daca vreti va primesc eu in zona mea sa facem echipa impotriva lor sau a celor din DUNE ! Am si pe cineva in 35 care sa va ajute sa va mutati daca va intereseaza ... :) :) :)
 

DeletedUser

Guest
:)

Ne-am mai ingrasat cu sarbatorile astea......-:) iar daca ai iei la tine poate de paste apar, sa ciocniti o bila -:), acum sunt inca cu sorcova........-:) iar oferta noastra este benefica lor, a ta este cu risipa de carburant, lung drumul....
 

DeletedUser

Guest
Salutări tuturor. Am fost în vacanţă.
Situaţia este cam în felul următor: COLUMNA a pierdut războiul, deşi nu am primit felicitări sau ceva de genul acesta. Cu Romania e o altă poveste. Mulţi jucători din COLUMNA s-au dus acolo şi atacurile au continuat. Nu ştiu dacă e corect să spunem că a continuat războiul fiindcă s-au schimbat multe când s-a făcut trecerea de la COLUMNA la Romania. Acest război neoficial şi nedeclarat l-am pierdut. Am mers la ei în alianţă şi suntem bucuroşi să începem un alt război.

@ trayanus tribalus eşti bun la scris şi la căutat statistici. În schimb oraşele le-ai pierdut rapid şi n-ai vrut să recunoşti că ai pierdut. În fine, La mulţi ani!

Last edit: Rog un moderator să închidă acest subiect, deoarece niciuna dintre alianţe nu mai există.
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus