Discutii Cronicile Taramului de Nicaieri

DeletedUser

Guest
Hei, hei!:)
Eroina principala poate fi "preluata" de oricine, nu inseamna ca "a murit".;)
Pana se gaseste inlocuitor, nu vad de ce ar trebui sa stagneze toata actiunea, se pot petrece lucruri frumoase in paralel.:)
 

DeletedUser

Guest
Avand in vedere ca nu s-au aratat persoane dornice sa continuie povestea, am facut-o noi: eu si Nihilius.
Ce am postat acum era scris de ceva vreme si , in cazul in care nu mai doriti ca povestea sa mearga mai departe, avem pe undeva scris deja si un final.
Voi decideti.:)
 

DeletedUser

Guest
asa de repede???nici gand!as vrea sa scriu si eu un capitol,dar sunt prea ocupata cu scoala:(dar daca se va intinde povestea mai mult,in vacanta de craciun am tot timpul de care e nevoie
 

DeletedUser

Guest
In sfarsit se anunta cineva!:D
Daca promiti, te asteptam oricat!:D (ei, nu chiar oricat dar..te asteptam.:p )
 

DeletedUser3207

Guest
Hahaha....sa scrii si de mine ceva.......mwhahahahahaha

Eu astept oricat!:D:D
 

DeletedUser

Guest
Ce sa scrie de tine?!?
Nu stim decat ca esti un dragon si ca..ai un ou (doar).:D
 

DeletedUser3207

Guest
Ce sa scrie de tine?!?
Nu stim decat ca esti un dragon si ca..ai un ou (doar).:D

Am 3 ....dar pentru ca e o poveste pe cele 2 le tin ascunse:Dhahaha

Daca vrei sa cauti om cu 1 ou il avem pe Grecul....trebuie sa fi vazut faza cand bula l-a controlat personal in cada sa vada daca e asa:Dhahahaha
 

DeletedUser

Guest
Scuze, dar vă rog să mă păsuiţi până mâine cu povestioara.. Nu am cum azi.
 

DeletedUser

Guest
A meritat asteptarea!:)
Pur si simplu: SUPERB!!
Felicitari, Dinutza!:)
 

Nihilius

Membru activ
E frumos dinutza, felicitari pentru ce ai scris. Asa cum a spus si Ailbhe, a meritat asteptarea. Acuma ai scapat, dar data viitoare... vai si amar de tine daca ne mai lasi sa asteptam
 

DeletedUser

Guest
As dori si eu sa particip,la aceasta creatie creata de Nihilius.

"Cand noaptea se asterne,bila de foc nu mai straluceste,animalele se trezesc,iar linistea se lasa.Auzindu-ti,fiecare bataie a inimi,fiecare clipitura,auzind pana si sangele care se scurge prin vene,auzind orice zgomot,care se petrece,imaginandu-ti fel si fel de chipuri care umbla in noapte,fel si fel de glasuri care te striga,fel si fel de amintiri,care te macina.Inchizand ochii,si incerci sa adormi,te trezesti dimineata,si iti dai seama,ca totul a fost,doar Vraja Padurii"
 

DeletedUser

Guest
poate eu...dupa ce citesc totttttttttttttttttttttttttt.
nihi de ce mi-ai sters postarea?de ce naiba nu m-ai anuntat si pe mine?ti-e teama, tradator mic?:angry:
ai si de ce...
 

DeletedUser

Guest
Nihilius o arzi pe harry potter:D:D:D....vreau sa particip si eu...numele meu va fi Arthur:D:D.
PieS:in taramu de nicaieri traia si Curaj,cainele cel fricos :d:d
nu cred ca e asta ...
seamana cu stilul lui zevaco sau poate dumas tatal desi nici fiul nu era de lepadat dar...mult prea modern pentru acest proiect.
 

DeletedUser

Guest
poate eu...dupa ce citesc totttttttttttttttttttttttttt.
nihi de ce mi-ai sters postarea?de ce naiba nu m-ai anuntat si pe mine?ti-e teama, tradator mic?:angry:
ai si de ce...

Buna seara, Arielle..:)
Astept cu nerbdare povestea ta.;)
Bine ai revenit!:)
 
Sus