Conducatorii lumii achilies si odele lor :)))

  • Autor subiect DeletedUser6308
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Nici nu m-am trezit bine de dimineata,
Ca postarile vi le vedeam in ceata
Ca una frezata afro cu gura mare
Zbiara de ma scoala din picioare.

Cica Alina o chema
Si suparata mai era
Ca orasul i se cucerea
Si pe forum se plangea.

Globala in alianta dadea
Atacati orasul, ca de nu il ia
"Just Do It." nu o cucerea
Dar de ciuda tot la ei zbiera.

Si astfel ea zicea:
6 aliante ne calaresc
Eu pe toti nu ii izbesc
Si pe forum rabuvnesc
Sa vezi cum ii potolesc

Insa ea ce nu stia
Shadow la panda statea
Inteligent o analiza
Si romanul il scria

Tot mereu se oftica
Ca in JDI intra
Toata crema din Sparta
Si o alianta activa era

Si pe =ANTANTA= o ciocanea
Dimineata cand se trezea
In zi cand se odihnea
Iar noaptea o consola.

Cu stima si respect mai putin Nesuferitul(T.O.Z.)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6308

Guest
Doamne cati poeti si scriitori are lumea asta cred ca v-ati gresit vocatiile ambii, dupa modul de exprimare mai mult de 10 ani si 2 clase.....TOZ .....ma lasa rece compozitia ta de oracol de cl a 8-a.....NU VREI SA NE SCRII SI CARE SUNT PROFESORII TAI PREFERATI? Mda iar tu Shadow cred ca tu esti mult mai ofticat si frustrat decat sunt eu, dupa cum am zis nimeni nu ma obliga sa discut cu tine, ma repet mai ia niste lectii de exprimare gramaticala ;) dupa poate mai discutam, insa in viitorul apropiat nu cred...
 

DeletedUser6553

Guest
Vaaai
Aici Neoptolem,coplayer cu kazuyoshifunaki si o anume fata draguta,Ana:D:D:D.
Oare aphrodita e nooba sau noob?:D:D
 

DeletedUser

Guest
ce ma amuza pe mine este ca dai vina pe gramatica mea .. se pare ca intri in categoria care citeste printre randuri .. multumesc de raspunsuri dar dupa cum spui si tu nu esti obligata sa imi raspunzi .. ciudat de ce o faci ?

Iar despre faza cu oftica .. si frusstrarea eu nu vad asa ceva la mine .. hmm chiar ca ar trebuii sa prinzi niste praf de mers de la mine si sa vezi daca este la fel de bun ca al tau :p

ti tzuc spiridusule.. ai grija de lipiciul ala pentru stelute :*:*
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Scumpii nostri adverasri:shadowbob,Doc36,Neoptolem,nesuferitul(T.O.Z),cobra92(cirnaciorul),domnisoara .zamfira
La cit de jenanta este exprimarea voastra .....daca nu aveti inca copii ,eu va dau un sfat :
SA NU FACETI ....TARA ARE NEVOIE DE ASTA !!!!!B-)
 

DeletedUser

Guest
Iubitu meu valypoe care mereu imi lasa navale usoare sa i le sparg, noi facem o mica caterinca, ori am fost prea subtili pt voi... Unii dintre noi mai avem si facultati doctorate etc, dar ne place cateodata sa o facem pe prostii sa vedem prostii care au pus botul:)))
 

DeletedUser6308

Guest
Din exprimarea de mai sus se vede ca intr-adevar esti un doctorand care a absolvit cu nota foarte mare felicitari cred ca esti foarte mandru :))
 

DeletedUser

Guest
Scumpii nostri adverasri:shadowbob,Doc36,Neoptolem,nesuferitul(T.O.Z),cobra92(cirnaciorul),domnisoara .zamfira
La cit de jenanta este exprimarea voastra .....daca nu aveti inca copii ,eu va dau un sfat :
SA NU FACETI ....TARA ARE NEVOIE DE ASTA !!!!!B-)

Huh...Ce mesaj interesant...Să-nţeleg că nu doar bătaia lor de joc eşti...Mai nou eşti bătaia de joc,a întregului forum,ă?
 

DeletedUser

Guest
Doamne cati poeti si scriitori are lumea asta cred ca v-ati gresit vocatiile ambii, dupa modul de exprimare mai mult de 10 ani si 2 clase.....TOZ .....ma lasa rece compozitia ta de oracol de cl a 8-a.....NU VREI SA NE SCRII SI CARE SUNT PROFESORII TAI PREFERATI? Mda iar tu Shadow cred ca tu esti mult mai ofticat si frustrat decat sunt eu, dupa cum am zis nimeni nu ma obliga sa discut cu tine, ma repet mai ia niste lectii de exprimare gramaticala ;) dupa poate mai discutam, insa in viitorul apropiat nu cred...
Draga mea, eu am 21 de ani si sunt in anul 3 la inginerie, acea compozitie este special pt tine, m-am coborat pt 2 minute cat am scris poezia asta 11 clase si 11 ani ca sa ating nivelul tau intelectual...deci ar trebui sa imi apreciezi efortul care l-am facut special pentru tine...
 

DeletedUser6308

Guest
Pai in cazul asta ce sa-ti zic nu era nevoie sa-mi zici ce varsta ai ca se cunoaste, la ce diferenta exista intre noi si intelectual si de etate, ar trebui sa-mi zici d-na sunt cu mult mai mare ca si tine, dar de unde sa stiti voi ce inseamna bunul simt, coloana cerebrala, demnitatea , nici nu trebuie si nici nu mi-as dori vreodata sa va cunosc, se vede destul de clar calitatea voastra din ceea ce ati exprimat aici. Ma bucur ca am avut inspiratia de a iesi din "familia voastra" --Familia Lumbricidae Mie una mi-ar fi si rusine sa mai zic ca sunt absolventa de facultate sau mai stiu eu ce va laudati, o persoana educata si cu studii alese nu foloseste un limbaj de mahala , dar dupa cum ziceam voi facand parte din Familia Lumbricidae....nu ai cum sa inchegi o discutie cu asa ceva....
 

DeletedUser

Guest
de acum in colo Adi sa i te adresezi cu termenul "mamaie" ca nu te ridici la etatea acestei distincte doamne. Afro daca mai ai probleme cu TOZ sa imi spui si am eu ac de cojocul lui...
 

DeletedUser6318

Guest
aphro....sa inteleg ca predai cursuri de calarie¿¿:-/ ....de curiozitate cat e ora?:D
 

DeletedUser

Guest
aphro....sa inteleg ca predai cursuri de calarie¿¿:-/ ....de curiozitate cat e ora?:D
pt tine nu avem decit armasari .......si aia te calaresc
este gratis si fara programare .....stiu ca-ti place ...nebunatec mic ce esti !!!!!!:)
 

DeletedUser

Guest
Voi nu va dati seama ca sunteti total inexistenti pe joc si vreti sa iesiti din anonimat cu niste pastari pe forum...in care va dovediti din plin incompetenta in joc, la noi in alianta primi 10 jucatori fac cat jumate din alianta vostra, asta denota faptul ca aveti o buna parte din jucatori incompetenti....sunteti pe toate marile si nu faceti treaba pe niciuna, asta denota faptul ca aveti o conducere varza...deci voi aveti toate atuurile pt a fi calariti de toate aliantele de langa voi.
 

DeletedUser

Guest
hai ca m-am amuzat azi cu voi !!!!!.....
chiar daca afara ploua -----pe starda mea a rasarit soarele cu aceste discutii aprinse
Hai sa fim seriosi .....daca nu va durea ce a scris Aphro ,nu postati nimic si ramineaam cu buza umflata
Dar cum pe voi va durut .....nu a-ti putut sa va abtineti discutiei
Spor la joc dragalasii mei !!!!
 

DeletedUser

Guest
Dupa cum ai zis si tu, afara ploua, iar nu aveam ce lucra, si am vazut acolo o babutza cu ganduri mari...si am zis " hai ma sa ii bagam si pe astia in seama, ca si asa nu avem ce lucra"...si afla ca voi ati fost, sunteti si veti fi 0 in ochii nostri...poate doar niste clovni, sau niste victime sigure pe harta.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus