Conducatorii lumii achilies si odele lor :)))

  • Autor subiect DeletedUser6308
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Alina, incerci sa ne intepi din toate unghiurile si nu e bine. Nu este bine nici pentru tine nici pentru alianta care o conduci. Ma repet incearca sa faci ceva constructiv pentru alianta ta. Iti distrugi munca,iti distrugi jucatorii,faci mai mult rau decat crezi. Dupa cum vezi esti deja tinta nr 1 pe forum, vezi sa nu devii si pe ahilles. Iti pot garanta ca varsta medie a aliantei este undeva intre 25-30 ani. Studii avem si noi crede-ma, putem sa fim si seriosi si normali, daca vrem. Tu chiar nu-ti dai seama ca este caterinca,nu facem nimic altceva decat sa ne distram? Stam pe conferinta si ne amuzam de posturile voastre,dar voi vad ca o dati in seriozitate,trist.... Imi pare nespus de rau ca ai cazut in mijlocul acestor hiene. De fapt te-ai aruncat singura in mijlocul lor. Tare faza aia cu ora de clarit. Se primesc si bonuri de masa?
 

DeletedUser

Guest
pai mai bine taceai si filozof erai


Dupa cum ai zis si tu, afara ploua, iar nu aveam ce lucra, si am vazut acolo o babutza cu ganduri mari...si am zis " hai ma sa ii bagam si pe astia in seama, ca si asa nu avem ce lucra"...si afla ca voi ati fost, sunteti si veti fi 0 in ochii nostri...poate doar niste clovni, sau niste victime sigure pe harta.
 

DeletedUser6817

Guest
Vai!! Va-ti facut de cap cat timp am fost plecat, zamfire fa-mi rost de cont ca revin..cum adica, fara mine va distrati :))

Mai treceti si pe forumul omicron sa vedeti acolo bataie intre noi, Argona (Chike) si Nemuritorul 1 (jhonny3737).. :))
 

DeletedUser6817

Guest
Vai zamfire, mersi pentru pupici, dar pe ai mei ii tin pentru Bia.. :))
 

DeletedUser9280

Guest
Dragi jucatori, cred ca e momentul sa ne oprim aici...fiecare a spus ce a avut pe suflet.
Da, e adevarat ca acest topic pare la prima vedere plin de frustrare, dar cred ca suntem de acord cu totii ca in momentul in care vezi cum aliante de Top 10 ataca o alianta care (dupa parerea lor) nu le pune nici cea mai mica problema, iar apoi se bucura ca niste copii, poate fi inlocuita cu usurinta acea frustrare de care vorbiti, cu amuzament! (cel putin mie mi-se pare foarte funny) :D

Cred ca cel mai bine e sa incheiem sirul de discutii, inainte sa ajungem la conversatii mai "acide" ca pana acum, conversatii care nu fac cinste nimanui! :)

Peace! B-)
 

DeletedUser6553

Guest
Dar noi nu va atacam doar pe voi...atacam tot ce nu are pact incheiat cu noi.
Voi v-ati grabit sa faceti pact cu sparta si elite cand acestia erau sus,acum ei sunt jos si nu faceti decat sa va plangeti de mila din cate vad....ba chiar va considerati speciali ca pierdeti orase in prostie.

Noi am avut taria alaturi de vechii aliati(si pe-atunci destul de slabuti in clasament) sa ne ridicam.
Acum va oferim si voua aceasta oportunitate.

Bafta!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Pace tie gloriosule!!!!

dar noi nu va atacam doar pe voi...atacam tot ce nu are pact incheiat cu noi.
Voi v-ati grabit sa faceti pact cu sparta si elite cand acestia erau sus,acum ei sunt jos si nu faceti decat sa va plangeti de mila din cate vad....ba chiar va considerati speciali ca pierdeti orase in prostie.

Noi am avut taria alaturi de vechii aliati(si pe-atunci destul de slabuti in clasament) sa ne ridicam.
Acum va oferim si voua aceasta oportunitate.

Bafta!
 

DeletedUser9280

Guest
Personal, m-am bucurat cand am rupt pactele cu toti aliatii pe care ii aveam cand eram in Imperium, la fel cum m-as bucura, daca am ramane o alianta fara nici un pact! Urasc pactele pentru ca:
1. Urasc aroganta celor pe care locul din clasament ii duce cu gandul mult prea departe, desi in realitate sunt doar in fata PC-ului!
2. Fie ca sunt pacte sau nu...o alianta lupta in principal pentru jucatorii interni!
3. Pentru ca nu-mi pasa care sunt cu verde, rosu, etc. atata timp cat stiu sa respecte!
4. Pentru ca in alianta din care fac parte sunt si persoane care imi sunt foarte dragi, alaturi de care as juca si daca as ramane cu un singur oras!

Eu am exprimat o parere care sper sa nu deranjeze pe nimeni, iar daca o va face...nu-mi cer scuze! :)
E ultima postare...pentru ca inca sunt de parere ca am ajuns la niste conversatii care nu fac cinste nimanui! :)
 

DeletedUser6553

Guest
Sa nu te dea aphrodita afara iti dua un sfat:
Neoptolem cu "N".
 

DeletedUser9280

Guest
e un forum al tuturor, nu cred ca trebuie sa ofer explicatii, cu atat mai putin unei persoane care...habar nu am cine e!
si daca nu m-a intrebat nimeni...mi-am luat dreptul sa postez, pentru ca POT! B-)
daca nu intelegi si vrei un desen, contacteaza-ma pe privat! B-)
 

DeletedUser6553

Guest
Nu vin pe privat cu tine doar pentru un desen....
"kazuyoshifunaki",mai si citeste nu doar posta,tu "persoana culta";).
 

DeletedUser1420

Guest
multa vorba goala in postarea ta afrodita.....nici nu am inteles rostul...in fine!
totusi daca tot suntem la capitolul reprosuri, un singur gand am pentru prietena mea, afrodita.....imi aduc aminte de ultimele mele discutii purtate cu tine pe vremea cand mai eram in aceasi haita si nu inteleg nici acum daca a fost vorba de orgoliu sau prostie din partea ta...sau poate totul a fost o inscenare....stiu ca intelegi ce vreau sa spun ca nu esti fata proasta....ba dimpotriva.
ai stricat o alianta care la un moment dat era pe un drum bun si pentru asta te invinovatesc.
cu aierele tale de diva si cu orgoliul tau nemasurat ai distrus si ai facut destul rau pana acum....e timpul ca roata sa se invarte si se invarte cu siguranta.
iti doresc tot ce imi doresti tu mie.
bafta multa,
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Scumpii nostri adverasri:shadowbob,Doc36,Neoptolem,nesuferitul(T.O.Z),cobra92(cirnaciorul),domnisoara .zamfira
La cit de jenanta este exprimarea voastra .....daca nu aveti inca copii ,eu va dau un sfat :
SA NU FACETI ....TARA ARE NEVOIE DE ASTA !!!!!B-)

din cate vad discutia asta a deviat de la grepolis.tu ce crezi ca rezolvi daca jignesti?poate ne vedem pe joc ca sa vedem acolo ce si cum.sunt satul de oamenii care vorbesc de totate dar nu fac nimic.poate nu am o exprimare corecta dar asta nu iti da dreptul sa ma jignesti.
 

DeletedUser

Guest
ce va apuca mai ? :)) aburita tu sau cea care facea dezvaluri ca joaca pe 2 conturi ? si al 2 ar fi valjan.. de ce minti ? valjan il cunosc de pe theta de cand avea 1 mil de puncte si acum are 3
 

DeletedUser

Guest
Alex .....esti convins ca abu nu este valjan ?
In locul tau nu as-i baga mina in foc :)

ce va apuca mai ? :)) aburita tu sau cea care facea dezvaluri ca joaca pe 2 conturi ? si al 2 ar fi valjan.. de ce minti ? valjan il cunosc de pe theta de cand avea 1 mil de puncte si acum are 3
 

DeletedUser

Guest
SUNT DISPUS CA SA BAG MANA IN FOC PENTRU CA VALJAN NU JOACA PE CONT DUBLU. daca este asa FAK TIKEeT LA ADMINI
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus