Conducatorii lumii achilies si odele lor :)))

  • Autor subiect DeletedUser6308
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser6817

Guest
Frate ce imi place sa ma uit la discutile astea in timp ce mananc popcorn :|
 

DeletedUser

Guest
mda si eu ma uit la emisiune .. 30 a luat alina aia.....

cine se uita la meci ?
 

DeletedUser

Guest
Doamne fereste .....cum sa te jignesc
Ti-am dat un sfat ....daca te stii cu musca pe caciula asta este alta mincare de peste
Hai spor la joc si la mai mare !!!!
din cate vad discutia asta a deviat de la grepolis.tu ce crezi ca rezolvi daca jignesti?poate ne vedem pe joc ca sa vedem acolo ce si cum.sunt satul de oamenii care vorbesc de totate dar nu fac nimic.poate nu am o exprimare corecta dar asta nu iti da dreptul sa ma jignesti.
 

DeletedUser9280

Guest
Dl. AlexDanciu,
Textul pe care l-ai vazut pe forum era cam asa:

aburitha 18.05.2012 10:25
Adevarul e ca eu joc pe cont dublu, contul celalalt al meu e valjan si ca facem un complot impotriva celor din TOTI PENTRU UNU sau poate vrem sa fuzionati cu -=ANTANTA=- pentru ca voi sunteti cei mai tari si fara voi, aceasta alianta nu poate exista! :-@

si se dorea a fi un raspuns SARCASTIC celui care a facut topicul respectiv si care ma acuza intr-un fel ca as complota cu JDI, pentru a lua orase de la nea' Mitică! Imi cer scuze ca am fost prea subtila pentru tine! :)

SARCÁSM, sarcasme, s. n. 1. Ironie aspră, usturătoare; batjocură necruțătoare. 2. Vorbă, frază, expresie sarcastică. – Din fr. sarcasme, lat. sarcasmus.
 

DeletedUser

Guest
poi.. eu bag mana in foc ca valjan nu si-ar da contu numanui. :p
 

DeletedUser

Guest
Ca tot au inceput sa vina spionaje si probabil nu voi mai avea timp sa citesc acest topic, as dori sa spun si eu cateva cuvinte...
Nu doresc sa fac vreun comentariu pe marginea pozitiei pe care o are alianta mea, a confruntarilor sau a tacticilor. Nici pe departe nu ma intereseaza amenintarile unora...mai ales ca, cum am sustinut-o intotdeauna, daca aici mi-ar fi frica de cineva, ce m-as face in lumea reala ?
...dar,
Chiar daca postul colegei mele nu a fost pe placul vostru, indiferent daca are dreptate sau nu, postarile unora dintre voi au depasit multe limite. Refuz sa cred ca impart acelasi server cu oameni care au uitat ce inseamna respectul reciproc sau care nu l-au avut niciodata, cu oameni care, ascunsi in spatele unui PC, isi permit a improsca cu noroi, a fi ironici sau cinici (iar aici subliniez ca verbul "a calari" poate fi interpretat in mai multe feluri, iar voi stiti asta).
Pana una alta, chiar daca unii nu cunosc decat caracterul impulsiv al colegei mele, ceea ce ar fi trebuit sa nasca raspunsuri mai inteligente din partea unora dintre voi, noi, cei care o cunoastem de mult timp, putem sa sustinem calitatea acestui om, iar orice parere contrara ne lasa indiferenti total.
V-as mai atentiona pe unii dintre voi, care sariti calul, bineinteles, ca psihologic vorbind, orice jignire cu caracter sexual scoate in evidenta probleme si disfunctii de natura sexuala, atribuita in special frustratilor, iar pentru asta este recomandat consultul unui doctor de specialitate
As vrea sa va dau un citat din Isaac Asimov, autorul meu preferat, la care voi face si o mica adaugare : "Violenta este ultimul refugiu al incompetentei"...inclusiv violenta verbala.

P.S. Acest post se adreseaza celor cativa care confunda aroganta cu respectul de sine.
 

DeletedUser

Guest
Sincer freeraf te contrazici singur, ne dai cu acel citat peste ochii dar nu vrei sa o incluzi si pe Afro asta a voastra care ea a inceput cu atacuri verbale asupra noastra.
Esti cam subiectiv tu asa de fel...



Si la sfarsit trebe totusi sa va spun, organizarea aliantei voastre este cu mult in spate unui nivel mediu. Nu se poate sa aveti jucatori pe toate marile, si pe toate marile sa nu se descurce. V-as ruga sa reveniti cand competentele conduceri si jucatori o sa fie mai bune, astfel nu se merita sa veniti pe aici...
O zi placuta va doresc.
 

DeletedUser

Guest
Pana acum nu am folosit cuvinte jignitoare, insa tu adfly este "dama de companie" a avatarului si a celor din just ( am zis dama de companie sa nu te fac "curva"). Cu tine am incheiat, nu meriti nici macar un apostrof de pe tst mea!

Aphrodita dai lectii de gramatica si de bune maniere dar postarile tale lasa de dorit .. m-ai ai si pretentia sa ti se adreseze baietzii cu d-na cand folosesti un limbaj care lasa de dorit .... sincer o fata care foloseste cuvantul postat de tine mai sus intre ghilimele nu cred k se poate numi o doamna...

P.S din postarea de mai sus chiar ne demostrezi ce mare doamna mare caracter esti...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Nu stiu ce ai inteles tu din postul meu, dar daca-l recitesc observ ca m-am referit aproape exclusiv la cei care, dorind sa fie plini de har, au facut niste posturi cu conotatii obscene, de fapt aceasta fiind partea care m-a deranjat pe mine cel mai mult. De aceea, spuneam la un moment dat ca asteptam niste raspunsuri mai inteligente...poti sa le numesti si reactii daca doresti. Daca nu esti de acord cu parerea mea, ignor-o.

Pe de alta parte, parerea ta despre alianta noastra este doar o parere. Eu ti-o respect pana la un punct .... acel punct care nu depaseste limita arogantei.

O seara placuta si tie...si voua !
 

DeletedUser

Guest
Din punctul meu de vedere nu trebuia inceputa aceasta discutie,mai ales titlul topicului. Respectam si am respectat jucatorii buni,nu respectam inclusiv daca sunt la adversari) si nu vom respecta jucatorii care nu merita.
Daca considerati ca d-na Alina a procedat corect cand a inceput aceasta discutie,doar datorita faptului ca avea o nava in port si noi ne ajutam aliatii este strigator la cer.
Ce s-ar fi intamplat daca ar fi fost in cazul lui FreeRaf? Jucator care l-am apreciat,l-am felicitat pentru tot(a rezistat treaz aproape 40h in fata pc-ului,a spart vreo 6 nave,toate fara trupe de la colegii sai.S-a descurcat singur.) I-am propus sa joace si alaturi de noi,tocmai datorita faptului ca este jucator bun si nu prea are cu cine colabora,este pacat sa se piarda jucatorii foarte buni.

Alina,noi am interpretat ca fiind o caterinca,ne-am amuzat dar ultimul tau post ma lasa rece.Pentru o femeie educata,inteligenta,manierata nu este admis un asemenea limbaj sau gandire.
Imi pare rau sa-ti spun dar incearca sa numai iei totul asa in serios.Ingamfarea noastra este decat distractie.Deocamdata nu ne-ai cunoscut ca oamani sa vezi cum suntem in realitate.Cel putin tratam jocul ca atare si stim sa ne distram,voi va ofticati.Trist rau...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus