Concurs Personalitatea Lunii

  • Autor subiect DeletedUser1411
  • Data de început

DeletedUser

Guest
@daddydoru
din pacate, moderatorii nu isi pot da cu parerea despre ce si cum sunt facute propunerile, dat fiind faptul ca ei nu au voie sa joace pe lumile pe care le modereaza si nu pot cunoaste situatia in joc obiectiv
propunerile ar fi trebuit sa fie serioase, cel putin asa s-a vrut, doar ca dezinteresul jucatorilor a generat voturi fara acoperire si medalii date aiurea... de aici si polemicile ulterioare

app, medalia ta e gata, doar ca am impresia ca e o mica problema: numele tau pe joc nu se pupa cu numele de pe forum :)

Corect, moderatorii nu joaca pe lumile pe care le modereaza si nici nu pot influenta votul sau propunerile. Jucatorii sunt cei care propun si tot jucatoriii sunt cei care voteaza.
 

DeletedUser

Guest
Eu consider ca toate propunerile facute de noi sunt bine fondate. 1. T.O.Z. In Luna respectiva a cedat destul de multe orase colegilor de zona. A organizat foarte bine zona sa de conflict. 2. Fantotzy a fost si este numarul 1 la atacatori nu doar la nivel de alianta cat si pe server. 3. Valjan are cele mai multe orase. La fel nu doar la nivel de alianta cat si pe serverul ahilles. 4. Daddydoru a fost izolat de noi la al'viclean in praznic m64. S-a batut singur cu mai multi jucatori din zona respectiva. Nu doar ca a rezistat cu orasele acolo,I-a facut pe adversarii sai zonali sa renunte. A ramas singurel in zona respectiva. La toate cele spuse de mine,exista grepostat pentru confirmare. Nici un membru de la noinu a luat poll-ul in deradere. La fel ca noi puteau sa faca fiecare sa-si sustina candiatul argumentand si de ce. Noi ca alianta,ca grup nu putem incepe o propaganda la nivelul acestui poll sa sporeasca competitia. Daca vor sa le ofere colegilor un premiu simbolic , pentru meritele in luna respectiva ar face foarte bine. Normal este sa ne sustinem fiecare proprii colegi zic eu. Imi doresc sa continuie acest poll fie si fara concurenta. Eu vreau sa le oferim ceva celor ce isi dau interesul fata de joc, vreau sa se vada ca noua ne pasa de ei si vrem sa rasplatim efortul lor. Multumesc si sper in continuitatea acestui poll.
 

DeletedUser

Guest
@daddydoru
din pacate, moderatorii nu isi pot da cu parerea despre ce si cum sunt facute propunerile, dat fiind faptul ca ei nu au voie sa joace pe lumile pe care le modereaza si nu pot cunoaste situatia in joc obiectiv
propunerile ar fi trebuit sa fie serioase, cel putin asa s-a vrut, doar ca dezinteresul jucatorilor a generat voturi fara acoperire si medalii date aiurea... de aici si polemicile ulterioare

app, medalia ta e gata, doar ca am impresia ca e o mica problema: numele tau pe joc nu se pupa cu numele de pe forum :)
da stiu, am vb cu Norbit si i-am explicat situatia, si momentan la ultimul mesaj nu mi-a raspuns, vedem ce o fii...
 

DeletedUser

Guest
Eu consider ca toate propunerile facute de noi sunt bine fondate. 1. T.O.Z. In Luna respectiva a cedat destul de multe orase colegilor de zona. A organizat foarte bine zona sa de conflict. 2. Fantotzy a fost si este numarul 1 la atacatori nu doar la nivel de alianta cat si pe server. 3. Valjan are cele mai multe orase. La fel nu doar la nivel de alianta cat si pe serverul ahilles. 4. Daddydoru a fost izolat de noi la al'viclean in praznic m64. S-a batut singur cu mai multi jucatori din zona respectiva. Nu doar ca a rezistat cu orasele acolo,I-a facut pe adversarii sai zonali sa renunte. A ramas singurel in zona respectiva. La toate cele spuse de mine,exista grepostat pentru confirmare. Nici un membru de la noinu a luat poll-ul in deradere. La fel ca noi puteau sa faca fiecare sa-si sustina candiatul argumentand si de ce. Noi ca alianta,ca grup nu putem incepe o propaganda la nivelul acestui poll sa sporeasca competitia. Daca vor sa le ofere colegilor un premiu simbolic , pentru meritele in luna respectiva ar face foarte bine. Normal este sa ne sustinem fiecare proprii colegi zic eu. Imi doresc sa continuie acest poll fie si fara concurenta. Eu vreau sa le oferim ceva celor ce isi dau interesul fata de joc, vreau sa se vada ca noua ne pasa de ei si vrem sa rasplatim efortul lor. Multumesc si sper in continuitatea acestui poll.
hai sa zicem asa .. ca nu ma pot abtine si trebuie sa iti dau replica, in prima luna cand a fost propus toz a fost la caterinca si tu stii asta zamfirele , ca vad ca iti place sa faci diminutive, aduti aminte cand ti-am zis de personalitatea lunii pe skype si am propus contul bia08 ca mai apoi sa imi zici ca tu , mai exact, ca voi nu vrei sa aveti de aface cu forum extern, ciudat? nui asa , mai ales dupa toate afirmatiile aduse acum ...

legat de poll eu propun interzicerea votarii de catre membrii aliantei din care face parte cantidatul, este ca si cum ai fi la tribunal si cemi martor pe cineva din familie, se stie ca acel cineva este mereu cu tine( exista cauze sa nu fie intotdeauna).

cam atat am avut de spun.

Iar legat de numele lui Daddydoru asta este nu e vina noastra ca nu isi stie numele exact ca cel de pe joc, cum nici toz nu a primit medalia si punctele afirmative pe forum asa ar fi corect sa se intample si cu daddydoru. Sa nu fie discriminare.

si acum sa continuuii ceva ce ati scris voi pe forum la sectiunea achiless subforum propunerii unde ati scris ca eu am ceva cu medalia respectiva, se pare ca voi chiar nu cititi nimik din ce am scris .. eu am zis ca era Frumos, ba chiar propun ca in loc de punctele de pe forum(punctele pozitive) sa fie schimbate cu 200 de monede de aur. REPET SA INTELEAGA TOT PROSTU Medalia Si 200 de monede de aur. asta am tot incercat sa zic pe lumea achiles subforum propunerii...


stima shadow-as
 

DeletedUser

Guest
Mai shadow-el eu propun asa: Sa-ti vezi de treaba dumitale sa numai propui tu inchiderea poll-ului. Esti suparat ca nu o vei obtine niciodata cred, alt motiv nu gasesc. Ti-am zis sa iei grepostat sa-l consulti,uita-te la numarul de orase cedate. Este penibil cum comentezi acest aspect,cand tu la inceputul server-ului ti-am dat oras cu mine pe insula sa vii langa prietenii tai de pe kappa. Ai avut ocazie sa fii langa ei,ai fost in zona cu ei dar i-ai uitat repede. Nu-mi aduc aminte sa fi facut ceva constructiv pentru vreunul.
Cand noi cedam orase(vezi grepostat) tu erai ocupat cu propriul tau cont,fara sa-ti pese de echipa. Vezi ca iar ne faci sa deviem de la subiect cu aiurelile tale. I-a si tu cartea aia de gramatica si mai documenteaza-te o idee,stiu ca iti place sa gatesti dar nici in halul asta incat ai facut varza cu carne din limba romana. Si pe final sa-i supulber una din aspiratiile sale marete,vezi ca pentagonul tau o sa-l vizitezi cand o sa se lase porcu de mancat. Este obiectiv militar amice , care iti place istoria. Verificati va rog grepostat inainte sa postati referitor la jucatorii propusi.

Va rog nu va mai luati dupa micul David in devenire. Multumesc!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Si pe final sa-i supulber una din aspiratiile sale marete,vezi ca pentagonul tau o sa-l vizitezi cand o sa se lase porcu de mancat. Este obiectiv militar amice , care iti place istoria.
Imi pare rau sa va dezamagesc ,dar porcul se va lasa de mancat ....nu mai dezinformati lumea,,,;)
http://pentagontours.osd.mil/security.html

- - - Updated - - -

In ceea ce priveste postul de mai sus al lui bubulica, chiar daca nu imi place sa o spun, are dreptate...poate ca aici, la situatii de genul, ar trebui sa intervina moderatorii

Hai te rog.......
Uite iti fac cadou un link;)
http://www.damaideparte.ro/index.php/cum-recunosti-un-introvertit-si-ce-te-faci-cu-el/410/
 

slash26ro

Membru
bubulica, nu pot decat sa fiu de acord cu tine.... de-aia s-a si suspendat la un moment dat votul, tocmai pentru ca unele propuneri s-au facut la misto si votarea a fost pe masura...
din pacate, cel - sau cei - in cauza n-au sesizat ironia propunerilor si au luat-o in serios... dar asta nu ii disculpa pe cei care au dat startul bascaliei in ceea ce priveste aceasta medalie...

no comment ("prietenii stiu de ce")
 

DeletedUser7354

Guest
Ce nu inteleg este de ce daca este vorba despre "jucatorul lunii" nimeni nu precizeaza ce a facut jucatorul pe care il propune in luna respectiva pentru a merita sa castige ? Toate propunerile sunt ceva de genu : este un lider bun, jucator bun, coleg bun, atacator bun , ma gandesc ca au aceste calitati indiferent de luna ... ar trebui sa se precizeze: a facut cele mai multe puncte de batalie, a cucerit cele mai multe orase( nu cuceriri interne), a dizolvat o alianta, a negociat un pact, a declansat un razboi , orice realizare a unui jucator prin care s-a remarcat luna respectiva.

Total deacord!!

Ce se spunea despre aliante, si trimiterea mesajelor globale, totusi nu poti neglija voturile aliantei, pentru ca ei te-au propus probabil, pentru ca stiu in fiecare zi ce faci, ei te cunosc si te respecta pentru efortul depus! Da, si ceilalti pot sa te considere o persoana deosebita, dar cei din alianta ta te cunosc cel mai bine, pentru ca ei sunt cei pe care ii ajuti in cuceriri, sau ii sprijini. Doar excepti sunt atunci cand ajuti pe cineva din afara, pentru ca e greu sa afli ca are nevoie...sper ca m-am facut inteles
 

DeletedUser

Guest
Atata timp cat nimeni nu isi asuma riscul de a contribui cu o idee despre regulament si modul de desfasurare, nu prea exista sanse...
 

DeletedUser12104

Guest
mda... ar mai fi o problema...nu toti jucatorii stau pe extern..deci daca ar fi alesi poate ca nici nu ar stii
 

DeletedUser

Guest
Nu e asta o problema atat de mare, jucatorii pot fi informati si, daca doresc, pot intra pe forum pentru asta.
 

DeletedUser

Guest
Cu acest concurs ar intra foarte multa lume cu drag pe forumul grepolis ca in 2010-2011...
 
Ultima editare de un moderator:
Sus