Coliva pentru formatie

DeletedUser16184

Guest
=)))))))))))))))))))))))))))) unui ras ca david sa nu i se poata lua oras?=))))) care a fost donator de orase si pe apollonia si pe hermenossa?=))))) si cred ca si pe revolta la fel=)))))))))) bine zeilor sunteti imbatabili=))))
 

DeletedUser17370

Guest
=)))))))))))))))))))))))))))) unui ras ca david sa nu i se poata lua oras?=))))) care a fost donator de orase si pe apollonia si pe hermenossa?=))))) si cred ca si pe revolta la fel=)))))))))) bine zeilor sunteti imbatabili=))))
Conteaza prezent și viitor.
În trecut pierderile probabil s au datorat tradatorilor sau ca s a lasat. Corect ?
Dar Ragnarar nu pierde niciodată orase.

Dovedește cum pierde în prezent dacă îi poți lua oraș... Nu poti.. esri slab
Te bați cu internele
 

DeletedUser16184

Guest
=))))) trecutul defineste persoana din prezent si cu asta ti am dat sah mat =))))) filozofule=))))))) ceaules fanule=)))
 

RAGNARAR.

Stie Tot
Am pierdut orase pe hermonossa ? pe hermonossa n am pierdut niciun oras i am lasat contul lui gucci am bagat vacanta si le am zis sa prelueze acum ca a aflat wild ora vacantei si au facut si ei actiune nu inseamna ca am pierdut eu orase pentru nu mai jucam erau cei din no name care incercau sa preia orase .

Pe apollonia am cedat orasele din granita la wild pentru ca din cauza ta @RAGEE. nu primeam permanent si apoi m am si lasat ca mi ai luat tot chefu de joc .

Pe zackyntus am fost bagat la interne de varmiu pe gonnos de mans , nu m am opus am cedat orasele .

Nu am pierdut in viata mea oras in viata mea nici tradat de toti colegii mei pe hermonossa nu pierdeam oras aici dovada faptului ca n am pierdut oras si nici nu voi pierde , sunt un zeu printre muritori mai dati va dracu toti :)
 
Am pierdut orase pe hermonossa ? pe hermonossa n am pierdut niciun oras i am lasat contul lui gucci am bagat vacanta si le am zis sa prelueze acum ca a aflat wild ora vacantei si au facut si ei actiune nu inseamna ca am pierdut eu orase pentru nu mai jucam erau cei din no name care incercau sa preia orase .

Pe apollonia am cedat orasele din granita la wild pentru ca din cauza ta @RAGEE. nu primeam permanent si apoi m am si lasat ca mi ai luat tot chefu de joc .

Pe zackyntus am fost bagat la interne de varmiu pe gonnos de mans , nu m am opus am cedat orasele .

Nu am pierdut in viata mea oras in viata mea nici tradat de toti colegii mei pe hermonossa nu pierdeam oras aici dovada faptului ca n am pierdut oras si nici nu voi pierde , sunt un zeu printre muritori mai dati va dracu toti :)


Iara te droghezi incepatorule?
 

DeletedUser16184

Guest
...zeule...
 

Atașamente

  • Screenshot_20210512-215250_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20210512-215250_Samsung Internet.jpg
    629,8 KB · Vizualizări: 13
  • Screenshot_20210512-215257_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20210512-215257_Samsung Internet.jpg
    631,7 KB · Vizualizări: 10
  • Screenshot_20210512-215303_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20210512-215303_Samsung Internet.jpg
    608,8 KB · Vizualizări: 7
  • Screenshot_20210512-215317_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20210512-215317_Samsung Internet.jpg
    578,8 KB · Vizualizări: 4
  • Screenshot_20210512-215341_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20210512-215341_Samsung Internet.jpg
    923,7 KB · Vizualizări: 6
  • Screenshot_20210512-215349_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20210512-215349_Samsung Internet.jpg
    886,3 KB · Vizualizări: 5

DeletedUser16184

Guest
N si n motive,dar niciodata nu ti asumi orasele pierdute...ba era gucci ba nu m a ajutat ragee ba nu stiu ce...no aia e...asta esti si asta vei ramane...un slaban donator de orase
 

DeletedUser16184

Guest
Pai pe apollonia trebuia sa mai pierzi inca 20 de orase pe langa ce ai pierdut=)))) ca la cat l am disperat pe bila acolo cu secunda=)))) ar trebui sa mi pupi picioarele=)))
 

RAGNARAR.

Stie Tot
Pune si ziua in care au fost pierdute .

Nu mai face printuri fara date ....

Si contul a fost lasat la no name pe hermonossa stii bine asta ca erai si tu atunci nu am mai intrat , am avut nave pe toate orasele cu 1 zii sau 2 inainte cat timp jucam si am spart tot daca ti aduci aminte , oras n am pierdut daca voi n ati fost in starea sa preluati nu este vina mea .

Pe apollonia iti repet am cedat orasele pentru ca nu am cum sa joc cu un jucator ca tine in aceeasi alianta .

O zii buna !! bye bye
 

DeletedUser16184

Guest
Pai eu am renuntat primul=)))) si pana sa dau eu stergere tu aveai zeci de orase pierdute inca=))))) donatoruleeeeeeeeee =)))))))) @Draven Ia pune meme ul ala de pe apollonia cu david sa si aduca aminte cine este in fata jucatorilor de grepolis nu de farmvilla=)))
P.s nu incerc sa musamalizez ceva etc etc statisticile sunt publice si se poate duce cine vrea sa vada ce donator esti zeule=))))
 
Am pierdut orase pe hermonossa ? pe hermonossa n am pierdut niciun oras i am lasat contul lui gucci am bagat vacanta si le am zis sa prelueze acum ca a aflat wild ora vacantei si au facut si ei actiune nu inseamna ca am pierdut eu orase pentru nu mai jucam erau cei din no name care incercau sa preia orase .

Pe apollonia am cedat orasele din granita la wild pentru ca din cauza ta @RAGEE. nu primeam permanent si apoi m am si lasat ca mi ai luat tot chefu de joc .

Pe zackyntus am fost bagat la interne de varmiu pe gonnos de mans , nu m am opus am cedat orasele .

Nu am pierdut in viata mea oras in viata mea nici tradat de toti colegii mei pe hermonossa nu pierdeam oras aici dovada faptului ca n am pierdut oras si nici nu voi pierde , sunt un zeu printre muritori mai dati va dracu toti :)
Boss,tu niciodata n-ai pierdut nici un oras complet adevarat!Pe toate lumile ai pierdut orase ,complet adevarat si asta.
 

Draven

Stie Tot
Am pierdut orase pe hermonossa ? pe hermonossa n am pierdut niciun oras i am lasat contul lui gucci am bagat vacanta si le am zis sa prelueze acum ca a aflat wild ora vacantei si au facut si ei actiune nu inseamna ca am pierdut eu orase pentru nu mai jucam erau cei din no name care incercau sa preia orase .

Pe apollonia am cedat orasele din granita la wild pentru ca din cauza ta @RAGEE. nu primeam permanent si apoi m am si lasat ca mi ai luat tot chefu de joc .

Pe zackyntus am fost bagat la interne de varmiu pe gonnos de mans , nu m am opus am cedat orasele .

Nu am pierdut in viata mea oras in viata mea nici tradat de toti colegii mei pe hermonossa nu pierdeam oras aici dovada faptului ca n am pierdut oras si nici nu voi pierde , sunt un zeu printre muritori mai dati va dracu toti :)
Nava pe Apollonia, nu prea arata a cedare.
NAVA ZEU.png
1620867254258.png
Nici asta...
David partea 2 - Copy.png
 

Draven

Stie Tot
Pai eu am renuntat primul=)))) si pana sa dau eu stergere tu aveai zeci de orase pierdute inca=))))) donatoruleeeeeeeeee =)))))))) @Draven Ia pune meme ul ala de pe apollonia cu david sa si aduca aminte cine este in fata jucatorilor de grepolis nu de farmvilla=)))
P.s nu incerc sa musamalizez ceva etc etc statisticile sunt publice si se poate duce cine vrea sa vada ce donator esti zeule=))))
Asta era?
ahaha David fantoma.png

Sau asta?
David si eventu.png
 

RAGNARAR.

Stie Tot
Bila stie mai bine ca le am zis sa bage navele in m44 pe toate , laudati va ca m ati cucerit ca sunteti buni :)) de unde , vorbim pe urmatoarea lume ...
 

Anubis.K

Stie Tot
pai iai zis tu la bila dar orasele alea de mai sus sunt in 45 cand te-au luat pe sus italieni.
Nu bodoganesti aici ca vrei sa-i futi pe unde ii mai prinzi ? :))))))))))))))))))))))
 
Sus