Coliva pentru formatie

uratudin2009

Membru activ
3RQPxXy.jpg

dDWiq9L.png

HTdRExq.png

amin
pizdelor
 

DeletedUser17370

Guest
Ce glume bune are în.program guta.
auzi la el ca vre să se lase să scape de demolări.
Uita ce fel de zdreanță a fost ? Credea ce îl face pe Ragnarar. Ragnarar îl luase din mila alături de noi și el.... a trădat.
Trădarea are și ea consecințele sale... repercusiunile sale.
Oamenii proști precum guta niciodată nu vor gândi cu un pas inainte.
Trebuia să se gândească...

"Bai.. Eu dacă îl Trădez pe david.. Nu l trădez doar pe el ci si pe ceilalti colegi și îmi voi lua o mare muie mai mare decât turnul eiffeel"

Muia se rezuma la atacat, demolat, cucerit...
 
Nu mai modifica pozele obositule :))))) iti pierzi timpul si viata ca sa modifici niste poze :)))

de la ora 01 pana dimineata la 6 am spart vreo 20 de nave lejer si veniti sa va umflati aici in pene, da aia cu copiii e adevarat, sa va iau copiii si nevestele in pula
 

DeletedUser17370

Guest
Ba trădatprule @ipod
Invata da nu mai trăda și nici tu . Și tu vei avea naș de la atatea trădări și susținut tradatori.

Cauta statistica și vezi

Rafael113 fost friends
Bogg3 fost friends
Venom1 fost friends
Guța nicolae magnificul fost friends
Draven fost friends

Și mai sunt dar nu stau să îi enumăr eu pe toți... diferenta este că noi ne ocupam de trădători ușor ușor.

Tu dc nu te ai ocupat de otodisco2? Fiindca esti slab @ipod ... invata sa joci și să nu mai te așezi și susții trădătorii.
Vezi cum e cand esti făcut trădător? Cu toate că tu nu ai trădat dar esti băgat în categoria tradatorilor și tu datorita mentalității tale.
 
E buna alianta formatia, ciuca bataii
6f32dbc5f1


vezi ca formatia e mai buna decat no nameul tau de cacat :))))))

Ce imi pui aici? Playeri care n au jucat ? Cu astea veniti sa va laudati?

Sunt in nucleul vostru singur cu peste 20 de orase. Nici macar nu joc, intru de 2 3 pe zii si va cacati pe voi atata pai voi sunteti prosti ma?

Pana acum o saptamana plangeati pe umar unul altuia
 
Ba trădatprule @ipod
Invata da nu mai trăda și nici tu . Și tu vei avea naș de la atatea trădări și susținut tradatori.

Cauta statistica și vezi

Rafael113 fost friends
Bogg3 fost friends
Venom1 fost friends
Guța nicolae magnificul fost friends
Draven fost friends

Și mai sunt dar nu stau să îi enumăr eu pe toți... diferenta este că noi ne ocupam de trădători ușor ușor.

Tu dc nu te ai ocupat de otodisco2? Fiindca esti slab @ipod ... invata sa joci și să nu mai te așezi și susții trădătorii.
Vezi cum e cand esti făcut trădător? Cu toate că tu nu ai trădat dar esti băgat în categoria tradatorilor și tu datorita mentalității tale.


Ce tradator sunt eu ma obositule? Esti prost? Eu nici macar nu am intrat in friends pisamas pe tine si pe ma-ta aia obosita.

I-am luat gold lui david si atat
 

DeletedUser17370

Guest
Nu mai modifica pozele obositule :))))) iti pierzi timpul si viata ca sa modifici niste poze :)))

de la ora 01 pana dimineata la 6 am spart vreo 20 de nave lejer si veniti sa va umflati aici in pene, da aia cu copiii e adevarat, sa va iau copiii si nevestele in pula
Ai vrea sau ti-ai dori să iei în puța copii și nevestele noastre din friends ?

Ia-o pe ma-ta si spune-ne cum e cu ea.
 
Da tu ce morti ma tii joci? Sau esti ceva jurnalist grepolis? Tu cand vreodata ai jucat ceva? Interna sonsului in plm, cresteai orasele ca fraierul ca la final sa iei o muie originala, plangeai ca pizda ca iti iau aia orasele,
 

DeletedUser17370

Guest
vezi ca formatia e mai buna decat no nameul tau de cacat :))))))

Ce imi pui aici? Playeri care n au jucat ? Cu astea veniti sa va laudati?

Sunt in nucleul vostru singur cu peste 20 de orase. Nici macar nu joc, intru de 2 3 pe zii si va cacati pe voi atata pai voi sunteti prosti ma?

Pana acum o saptamana plangeati pe umar unul altuia
Vorbesti serios ? Ce scuse ai csnd pierdeti orase.... Am spus ca orice faptă are și repercusiuni. Oamenii aceia de tine au fost aduși . Deci formația a pierdut orase... sunteti slabi.

Spre deosebire de tine... eu am câștigat o lume cu alianta mea... ragnarar la fel castiga mochlos ... castiga și gala, dacă nu avea milă să ia trădători... castiga și hermonosa....
Dar iacata ca aici voi prin mizeriile voastre îl motivați da joace atât el cat si oamenii .
 

DeletedUser17370

Guest
Ce tradator sunt eu ma obositule? Esti prost? Eu nici macar nu am intrat in friends pisamas pe tine si pe ma-ta aia obosita.

I-am luat gold lui david si atat

Vezi cum minți? Grepolife minte și el?

Pe dată de 29.04.2021, 13:10 Ai fost în friends.
Tradatoruleeee
 

Atașamente

  • 2021_05_08_15.18.54.jpg
    2021_05_08_15.18.54.jpg
    463,6 KB · Vizualizări: 10
Despre ce vorbesti drogatule? Coaie du-te frate la un control plimba creierul ala in pula mea ca nu esti 100% tu cand scoti tampenile astea pe gura tu chiar le crezi?

Nici nu imi bat capul sa imi obosesc tastatura sa iti explic tie cum a fost si ce a fost ca esti prea retardat coaie :))))) crede-ma.

Dc nu dai in ciuma drecu si mori sau in cancer ceva?

Cred ca m-as bucura de moartea ta esti prost :)))))))))))))))))))))

Sa ma cac pe tine si pe alianta ta si pe frendsul pulii, altceva?
 

DeletedUser17370

Guest
Despre ce vorbesti drogatule? Coaie du-te frate la un control plimba creierul ala in pula mea ca nu esti 100% tu cand scoti tampenile astea pe gura tu chiar le crezi?

Nici nu imi bat capul sa imi obosesc tastatura sa iti explic tie cum a fost si ce a fost ca esti prea retardat coaie :))))) crede-ma.

Dc nu dai in ciuma drecu si mori sau in cancer ceva?

Cred ca m-as bucura de moartea ta esti prost :)))))))))))))))))))))

Sa ma cac pe tine si pe alianta ta si pe frendsul pulii, altceva?
Nu ne dovedești nimic altceva decât faptul.ca esti un frustrat atât în viața de zi cu zi cat și în viața virtuală.
 

DeletedUser17370

Guest
Da nebunule 2 ore , pt ca am dat pe un asediu pt puncte, ti -am zis ca iti pierzi timpul :)))
Sunt atat de important pt voi ca imi faceti si statuie in plm
Păi și tot trădare se numeste din moment ce ai iesit.
Formația ușor ușor va pica. S au cucerit atatea orase de la voi și se vor mai cuceri.
 
Coaie nu mai exista formatia, esti prost in cap? Nu mai joaca nimeni ca vine vara si oamenii vor distractie nu sa stea ca tine sa caute statistici si detalii despre altii :))))

1620476761036.png


Asta e situatia pe marea 55

Rosu voi

Formatia alb.

2 oameni in plm, si voi inca va credeti buni Coaie suntem 2 oameni si voi sunteti alianta de top

Tu esti prost ?
 
Sus