Coliva pentru formatie

DeletedUser17370

Guest
Cu ce plm sunt tradator? Ca joc singur? Luati-mi orasele in plm, chiar si asa singur va chinuiti cu orele si spamati nave cu gold :)))

De aveam inca 3 4 oameni care sa joace serios erati cu botul pe labe

Esti prost gucci, iti doresc cel mai rau in viata, sper sa mori in cancer, sper sa mori in suferinta, sper sa mori inecat in propriul sange si tu si tot neamul tau ca sa nu va mai reproduceti :)))

O sa ma duc sa aprind lumanari poate da o masina peste tine si scapam de tine.

Chiar iti doresc din suflet sa mori in chinuri.
Ce îmi dorești mie... să se răsfrânge asupra ta .
Eu nu mă cobor la nivelul tau de prostime să înjur.... Iti spun sigur și precis ca în fața nu mi ai spune toate astea ca ai fi la.2 m sub pământ.
Dacă vrei.. Iti dau adresa să ne vedem... asta dacă ieși din casă deși nu cred.
 
Ce îmi dorești mie... să se răsfrânge asupra ta .
Eu nu mă cobor la nivelul tau de prostime să înjur.... Iti spun sigur și precis ca în fața nu mi ai spune toate astea ca ai fi la.2 m sub pământ.
Dacă vrei.. Iti dau adresa să ne vedem... asta dacă ieși din casă deși nu cred.


Esti prost ca te iau si te bat si pe tine si pe tot neamul ma tii va dau numai flegme si pule n gura morti ma tii de retardatu pulii :)))))

Ca va iau si va trimit pe elvetia la produs sper sa muriti in incendiu toti
 

uratudin2009

Membru activ
aici se odihneste sergiu si tot ego-ul lui, pacat de el, a fost prost dar a avut si o sclipire pe langa prostie
9cdL4Vl.png
 
aici se odihneste sergiu si tot ego-ul lui, pacat de el, a fost prost dar a avut si o sclipire pe langa prostie
9cdL4Vl.png


Aici e ma -ta tactu si tu nebunule :))) ma -ta o fii murit de la prea multa pula de francezi negrii de aia mari stii tu :))))))

A luat ca sa te bage la scoala dar nu merita ca si tu esti retardat.


Sunt peste voi cu 100 de clase lesinatilor. ;)
 

uratudin2009

Membru activ
Aici e ma -ta tactu si tu nebunule :))) ma -ta o fii murit de la prea multa pula de francezi negrii de aia mari stii tu :))))))

A luat ca sa te bage la scoala dar nu merita ca si tu esti retardat.


Sunt peste voi cu 100 de clase lesinatilor. ;)
taci in plm, conduci un cazan si bei coca cola de la penny si imi comentezi mie :))))))))))))))))))))
nu vezi in plm ca esti penibil bro?
vai de pula ta daca iti iau astia orasele, n-ai zis tu ca nu-s jucatori?
 
Sta pula mea, nu imi pierd vara cu niste jucatori foarte foarte slabi.

Tu bei coca cola de la turnu eiffel nebunule :))))

Eu sunt penibil? Cand o sa jucati si voi ca niste jucatori adevarati atunci sa faceti pula mare, tu baga mare acolo la invatat ca e pacat sa ajungi la capsuni.
 

uratudin2009

Membru activ
Sta pula mea, nu imi pierd vara cu niste jucatori foarte foarte slabi.

Tu bei coca cola de la turnu eiffel nebunule :))))

Eu sunt penibil? Cand o sa jucati si voi ca niste jucatori adevarati atunci sa faceti pula mare, tu baga mare acolo la invatat ca e pacat sa ajungi la capsuni.
AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH AI ZIS CA NU TE AI LASAT INCAAAAAAAAAAAAAAA
pai si ce e rau sa beau coca cola de la turnu eiffel... :)))))
la capsuni nu ajung oricum =))))))))))
 

DeletedUser2351

Guest
Ba trădatprule @ipod
Invata da nu mai trăda și nici tu . Și tu vei avea naș de la atatea trădări și susținut tradatori.

Cauta statistica și vezi

Rafael113 fost friends
Bogg3 fost friends
Venom1 fost friends
Guța nicolae magnificul fost friends
Draven fost friends

Și mai sunt dar nu stau să îi enumăr eu pe toți... diferenta este că noi ne ocupam de trădători ușor ușor.

Tu dc nu te ai ocupat de otodisco2? Fiindca esti slab @ipod ... invata sa joci și să nu mai te așezi și susții trădătorii.
Vezi cum e cand esti făcut trădător? Cu toate că tu nu ai trădat dar esti băgat în categoria tradatorilor și tu datorita mentalității tale.
Cu tot respectul, tu ești prost?Cand am trădat eu?Deja exagerezi cu prostiile tale.Ma cunosti cumva de vorbești despre mine?Am zis ca nu îmi pun mintea cu prostul,dar tu deja exagerezi.Tu trăiești in alta lume și ești rupt de realitate.Stai naibii in banca ta și nu mai vorbi.
 

DeletedUser17370

Guest
Cu tot respectul, tu ești prost?Cand am trădat eu?Deja exagerezi cu prostiile tale.Ma cunosti cumva de vorbești despre mine?Am zis ca nu îmi pun mintea cu prostul,dar tu deja exagerezi.Tu trăiești in alta lume și ești rupt de realitate.Stai naibii in banca ta și nu mai vorbi.
După ce ca esti prost... mai și semnalizezi.
Ahahahahahaha
Te-a demis Stil... off, off
 

DeletedUser16184

Guest
Pe lumea asta s au strans toti bombardieri in friends dupa ce au fost violati de aliante ca wild demos sons oceania etc etc=))))) gucci violat de sons in 2 randuri si italieni o data=)))) david violat de wild de 2 ori si o data de italieni=)))) ce se asemenea se aduna=)))) si mai pot zice de inca 15 playeri lejer din alianta aia care au supt pula pe anterioarele lumi ca astia 2=))))
 
Sus