Coliva pentru formatie

DeletedUser2351

Guest
Daia esti in vacanta ca sunt slab :)))))))
Ce legătura are faptul ca eu sunt in vacanța?=)))).Am fost cumva atacat de către tine și mi-am băgat vacanța?Esti slab și nu ai nici o scuza.Ți-ai pierdut 11 ani din viața și tot slab ești.
 

DeletedUser17370

Guest
Ce legătura are faptul ca eu sunt in vacanța?=)))).Am fost cumva atacat de către tine și mi-am băgat vacanța?Esti slab și nu ai nici o scuza.Ți-ai pierdut 11 ani din viața și tot slab ești.
deci de aia ai fost demis din functia de admin... la cum te comporti...

ce este rau in a castiga dupa 11 ani de zile ? Multi il criticati ca nu are respect si caracter si asta doar pentru faptul ca face ce face cu gold-ul.. adica investeste foarte mult... E fix problema lui insa asta nu inseamna ca nu are respect si caracter .

Intr-adevar a pierdut orase pe Gonnos ca nu avea echipa si pe unde o fi mai pierdut pt ca a fost tradat sau nu avea echipa insa asta nu reprezinta un inpediment.

Cel putin pe Hermonosa a pierdut din cauza mea... Eu am avut incredere in Oceania desi s-au dovedit ca nu parea ceea ce afirma.... Trebuia sa pastrez traditia de a ma lupta cu ei la fel ca si pe celelalte lumi...
 
in plm, lipsesc 3 zile de pe extern si se baga in seama toti neauzitii, ca nu stiu ce si ca nu stiu cum :)))
fapt adevarat, din alea 150 de atacuri de pe nava aia, mai mult de 50 au dat in gol dupa ce s-a spart nava, si asta poate confirma oricine din alianta ca doar aveam desfasuratorul :))
asta e singurul adevar, singura statistica care conteaza, in rest, mai du-va-n pula mea, suge-ti pula si la revedere pizdele mele si grasunica mea
Vezi atașament 4270


Mulțumim pt interviu Dodel.
 

DeletedUser16184

Guest
El pune formatia si legiunea in aceiasi oala cu united=)))) se vede ca astia stiu sa joace doar dupa un numar=)))) liga a 5 a sunteti nu a 3 a=)))))
 

uratudin2009

Membru activ
Asa si daca ascult manele care e problema? Asa o problema mare sunt manelele pt tine?

Daca o persoana asculta manele, automat e inculta si proasta?

Coaie ce-i cu gandirea asta de primitivi? Sunteti prosti?
da, absolut, toti ascultatorii de manele sunt imbecili si prosti, period
da, noi suntem primitivi, nu aia cu manelele futu-va-n gura de laturi =))))
 

DeletedUser2351

Guest
deci de aia ai fost demis din functia de admin... la cum te comporti...

ce este rau in a castiga dupa 11 ani de zile ? Multi il criticati ca nu are respect si caracter si asta doar pentru faptul ca face ce face cu gold-ul.. adica investeste foarte mult... E fix problema lui insa asta nu inseamna ca nu are respect si caracter .

Intr-adevar a pierdut orase pe Gonnos ca nu avea echipa si pe unde o fi mai pierdut pt ca a fost tradat sau nu avea echipa insa asta nu reprezinta un inpediment.

Cel putin pe Hermonosa a pierdut din cauza mea... Eu am avut incredere in Oceania desi s-au dovedit ca nu parea ceea ce afirma.... Trebuia sa pastrez traditia de a ma lupta cu ei la fel ca si pe celelalte lumi...
Vezi ca ești prost informat.In primul rând nu am fost demis, iar in al 2-lea te rog sa stai in banca ta și scuteste-ma cu prostiile tale.
 

DeletedUser16184

Guest
Azi s a deschis sesiunea de autografe fanilor :) dar mai intarzii putin ca am treaba cu ma-sa lui @relaxoo
 
Sus