Coliva pentru formatie

DeletedUser16184

Guest
Doar atatea usoare au fost de la Friends?=))))) cam slabut=)))
 

bursi73

Membru Nou
buna defensiva au astia de la United sau adunat 25k de bireme pentru o cucerire , intru intrun meci de lol , cand ies au mai ramas doar 2300 :))))
 

DeletedUser16184

Guest
Pai scuza ma pe mine dar alte 16k au fost pe nava lui prisoner =)))))))) voi cate usoare mai aveti 4 5k?=))))))))) cate orase aveti trebuia sa strangeti 200 250 de atacuri=)))))))))))) slabilor=)))))) mersi de puncte mai iau cateva dormeze care nu dau drumu la trupe si mai bag ceva deff si vor tine navele :) slabilor=))))) ragnarar zeul cica are 5k usoare dar a atacat maxim de 5 ori=)))))
 

Stupefy v.2

Stie Tot
smiley-emoticons-kaffee2.gif

Davide, la cat gold ai bagat, nici top 3 nu esti la luptatori..
Sa nu zic ca la goldul tau "investit" trebuia locul 1 fara discutii.
 

RAGNARAR.

Stie Tot
Pai scuza ma pe mine dar alte 16k au fost pe nava lui prisoner =)))))))) voi cate usoare mai aveti 4 5k?=))))))))) cate orase aveti trebuia sa strangeti 200 250 de atacuri=)))))))))))) slabilor=)))))) mersi de puncte mai iau cateva dormeze care nu dau drumu la trupe si mai bag ceva deff si vor tine navele :) slabilor=))))) ragnarar zeul cica are 5k usoare dar a atacat maxim de 5 ori=)))))
baga te rog eu maine o nava in plina zii sa vezi cate usoare mai avem :))))))
 

RAGNARAR.

Stie Tot
smiley-emoticons-kaffee2.gif

Davide, la cat gold ai bagat, nici top 3 nu esti la luptatori..
Sa nu zic ca la goldul tau "investit" trebuia locul 1 fara discutii.
Pentru ca joc pentru alianta si nu dau pe temple , imi tin grifonii mei , am inceput sa ma indragostesc de ei mai mult decat de clasament , mi e aiurea sa ii consum am doar 2k si vreau sa ajung pana la final 4k , sper sa nu putrezeasca doar ...
 

RAGNARAR.

Stie Tot
Pai scuza ma pe mine dar alte 16k au fost pe nava lui prisoner =)))))))) voi cate usoare mai aveti 4 5k?=))))))))) cate orase aveti trebuia sa strangeti 200 250 de atacuri=)))))))))))) slabilor=)))))) mersi de puncte mai iau cateva dormeze care nu dau drumu la trupe si mai bag ceva deff si vor tine navele :) slabilor=))))) ragnarar zeul cica are 5k usoare dar a atacat maxim de 5 ori=)))))
Am avut peste 10 atacuri in jur de 5k usoare aici si nu am dat cu tot mai am 2k gata si restu puse la facut ca nu dormim :)) , daca imi pierd timpul sa pun rapoartele de azi aici si de data trecuta , iti dai stergere ?
 

DeletedUser16184

Guest
=)))))) hai pune rapoartele zeule ca asa ai zis si data trecuta si ti am zis sa le pui si pauza=)))) iar daca aveai tu grifonasi azi la nava lui prisoner erai primul care atacai cu mitice=))) iar legat de usoare cand s a spart nava mea mai aveati 30 de atacuri pe drum deci maxim 8 9k usoare=)))))) pe cand noi inca 16k bireme=)))) deci cine iese mai bine?=))))) noi sau voi=))))
P.S mersi ca m ati adus aproape de locul 1 la aparatori mai am nevoie de 4k dar nu i stres voi ruga pe cnv sa se faca scafandru sau cine stie voi lasa fraieri sa dea in zid si terestru=))))))
Zeuleeeee sunteti mai slabi decat am crezut=))))))))) ma gandeam ca o alianta ca si Friends aduce 80 90k usoare dar de unde=)))))))))))))))))) asa sunt fake urile=))))))))nu au calitate=)))))
 

DeletedUser16184

Guest
V am bagat azi nava in plina zi si am vazut ce ati putut=)))) urmatoarea bagata de catre mine nu se mai sparge te asigur puisor,indiferent de cate atacuri mai aduceti.Duminica sa treci sa ti dau un autograf pe frunte
 

RAGNARAR.

Stie Tot
Eu repet imi pierd timpul si le pun pe toate si de data trecuta si de acum doar daca imi promiti aici ca ti dai stergere .

As fii atacat daca aveam si timp eram in oras cu prietenii , n aveam furie la momentul respectiv dar daca nu dadeau colegii va bagam 3 fuluri cu eroi bonusuri si spartoi stai linistit , cum faceam furie de la usoare veneam rand pe rand ...

Am avut 150 de atacuri x 300 de usoare sa zicem o suma minima fa socoteala si n au dat multi pentru ca erau de ajuns deja , atacurile au fost trimise in maxim o ora de cand s a luat decizia sa atacam , mobilizare maxima , nu stau sa ma cert cu tine rage da i din gura ca doar la asta esti bun .

Daca zici ca nu avem usoare bagati maine o nava in plina zii strangeti tot ce aveti iti garantez eu ca n avem usoare si nu o spargem :))))))))))
 

DeletedUser16184

Guest
Si eu iti repet sa le pui pe toate=)))) n ai sange in coaie?=))))) asa vrei tu sa scapi de mine?=))) ca pe harta nu poti?=)))) ca n ai player de granita care sa mi tina piept?=)))))) trupele ii un obstacol mic care o sa fie depasit la urmatoare nava slabule=))))) pai si 2k grifoni unde?ca asa ai afirmat=)))))) ca ai 2k si ca ajungi la 4k=))))).Si cum de s a luat decizia de a nu se mai ataca?=)))) ba cat cacat poti manca=)))) da acum inteleg=)))) asa mama asa fiu=)))) una mananca "banane",altu "ciocolata"=))))) vrei sa ti arat cate atacuri au venit cu alde 20 30 pana in 100 de usoare?=))))))) cum atacatori tai care se bat cu templele nu stiu sa faca un full?=)))))ai iesit cu prietenii ca in seara de inviere cand ai fost la Nuba dar toata noaptea ai incercat sa i bagi nave lui Prisoner cu umflatul de Bobbo?=))))) cacealmaua nu merge cu mine=)))))))) tu esti zeul dar eu sunt asul din maneca fraiere=))))))))))))))
 
Sus