Codruta si goldu

Anubis.K

Stie Tot
Efectiv nu am chef de tine .
Din astia care dau din gura suntem saturi .
Wild vs restul e 5-0 .
cinci lumii castigate consecutiv .
Wild vs Sons 2-0 .
Nu stiu care pe care evita....
sanke viteza ...ba ma lasi =)))) .
Va e morcovul cand auziti ca intra Wild .
Apollonia era deschisa cu 1 luna inainte de billys de ce nu ati intrat pe Apollonia ..stai stiu :" pai jonule stiam noi ca peste o luna se deschide vit.6 =))))).
O intrebasem pe Ank23 daca mai joaca .. nu mai joc iau pauza =))))) Dupa o luna pe byllis .
Ca stiati ca Wild e deja pe Apollonia .
Asa si acum stiti ca Wild intra pe asta .... luam pauza ... asteptam viteza 6 .
Asteptam sa fie Wild pe alta lume ,ca biluta nu lasa o lume in curs pt alta =))).
Dar lasa bre noi suntem bombardierii facem, dregem dar evitam .
Si nu stiu sigur cu kop si shev dar stiu ca biluta nu ia mai vrut in Wild .
Si kop era in nucleu pe Zakros . Au tinut alti granitele .
Printre care da si andreyy92 ,deea .
Te pup tentativo . Te astept pe lumea noua sa ne arati tu noua fake-uri booti ,spargeri de conturi s.a =)))).
Pacalici obez .semeni cu Hopa Mitica ba taratura .

FORTA WILD, FORTA DEMOS :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
VIN IN HAITE , PLEACA CU PIZDELE GAURITE xD
 

DeletedUser15336

Guest
Efectiv nu am chef de tine .
Din astia care dau din gura suntem satuli .
Wild vs restul e 5-0 .
cinci lumii castigate consecutiv .
Wild vs Sons 2-0 .
Nu stiu care pe care evita....
sanke viteza ...ba ma lasi =)))) .
Va e morcovul cand auziti ca intra Wild .
Apollonia era deschisa cu 1 luna inainte de billys de ce nu ati intrat pe Apollonia ..stai stiu :" pai jonule stiam noi ca peste o luna se deschide vit.6 =))))).
O intrebasem pe Ank23 daca mai joaca .. nu mai joc iau pauza =))))) Dupa o luna pe byllis .
Ca stiati ca Wild e deja pe Apollonia .
Asa si acum stiti ca Wild intra pe asta .... luam pauza ... asteptam viteza 6 .
Asteptam sa fie Wild pe alta lume ,ca biluta nu lasa o lume in curs pt alta =))).
Dar lasa bre noi suntem bombardierii facem, dregem dar evitam .
Si nu stiu sigur cu kop si shev dar stiu ca biluta nu ia mai vrut in Wild .
Si kop era in nucleu pe Zakros . Au tinut alti granitele .
Printre care da si andreyy92 ,deea .
Te pup tentativo . Te astept pe lumea noua sa ne arati tu noua fake-uri , booti ,spargeri de conturi s.a =)))).
Pacalici obez .semeni cu Hopa Mitica ba taratura .
Apreciaza gestul lui david ca incearca sa isi faca alianta.
Vrea sa te bata.
Macar david are vointa , corect ?

ce dusmani se mai anunta versus wild ?
 

DeletedUser16184

Guest
N-ai chef de mine?=)))) dar totusi imi raspunzi si mi vei raspunde mereu...in halul asta sa te contrazici?Cand o sa ma vedeti pe granita iar o sa ma bagati vedeta si nu o sa mi luati oras?Iar o sa l stresati pe stil cu tickete?Iar o sa va blindati pizdele?Iar o sa va iau orase si o sa cautati scuze?...off off
 

DeletedUser13143

Guest
Efectiv nu am chef de tine .
Din astia care dau din gura suntem satuli .
Wild vs restul e 5-0 .
cinci lumii castigate consecutiv .
Wild vs Sons 2-0 .
Nu stiu care pe care evita....
sanke viteza ...ba ma lasi =)))) .
Va e morcovul cand auziti ca intra Wild .
Apollonia era deschisa cu 1 luna inainte de billys de ce nu ati intrat pe Apollonia ..stai stiu :" pai jonule stiam noi ca peste o luna se deschide vit.6 =))))).
O intrebasem pe Ank23 daca mai joaca .. nu mai joc iau pauza =))))) Dupa o luna pe byllis .
Ca stiati ca Wild e deja pe Apollonia .
Asa si acum stiti ca Wild intra pe asta .... luam pauza ... asteptam viteza 6 .
Asteptam sa fie Wild pe alta lume ,ca biluta nu lasa o lume in curs pt alta =))).
Dar lasa bre noi suntem bombardierii facem, dregem dar evitam .
Si nu stiu sigur cu kop si shev dar stiu ca biluta nu ia mai vrut in Wild .
Si kop era in nucleu pe Zakros . Au tinut alti granitele .
Printre care da si andreyy92 ,deea .
Te pup tentativo . Te astept pe lumea noua sa ne arati tu noua fake-uri , booti ,spargeri de conturi s.a =)))).
Pacalici obez .semeni cu Hopa Mitica ba taratura .
Wild versus Sons 2-0 . Când ma- ta e proasta asta e scorul . Pe zakros nu a fost Sons . Zi tu 10 jucători Sons pe care i-ați bătut pe farsala și îi găsești pe Paros sau billys ? Sons abia pe lumea Paros și-a făcut echipă și au un nucleu de jucători . Pe zakros eram 8/9 inși care ne cunoșteam și ne-am bătut cu 100+ jucători . Iar pe farsala a fost o greșeală de comunicare că s- a intrat la mișto prima data . Eu eram prin 54, Dragoș prin 44 unii prin 55 și până ne-am decis că jucam pe bune pierdusem din start ( bezy că prima data jusepe pusese nume la alianță fak off tocmai că nu erau jucători Sons ) pe farsala nu am fost mai mult de 10 cate jucasem împreună . Nu iau apărarea lui rage , nu mai sunt jucător Sons dar la ce au acum demos și Sons se pisa pe voi asta că sa vorbesc in termenii tai . Poate o sa bati un Sons sau demos rahitic ( daca nu intra toți ) dar de intra oricare in formula de pe billys se pisa pe voi și oricare alianțe .
 

DeletedUser16184

Guest
La un moment dat am zis ca ai luat o pe alta cale rarese...dar se pare ca inca esti normal si realist=)))
 

DeletedUser15336

Guest
Pe zakros nu a jucat sons.
Pe farsala au inrat doar de distractie... Are dreptate maximus ca se numea la inceput fuck off... Dragos era prin 44. Maximus centru in 54 + alții in mari diferite si ne am strans in m55 si am jucat... Wild erau deja pe 44 fara sa se mute...
Iar pt wild raportul e 5 lumi castigate si 2 pierdute

Pierdute: Knosos si baris.
Castigate: NAXOS , zakros , farsala , lindos si apollonia
 

DeletedUser16935

Guest
Intrati si pisati va pe noi bombardierule !
De 2 ori te ai facut fantoma impotriva Wild .
Asa ca jet .
Sunteti asa buni intrati in pula mea si demonstrati- ne ca e ca voi .
 

DeletedUser16935

Guest
Vi s-au urcat castigurile la cap mai baiatule .
Mai aveti de mancat . si de latrat aici pe extern ,ca pe joc va feriti de noi ...
Nu e viteza , nu e setarile , nu e ma-ta .
Tot cautati motive !
Jucatorii lui peste prajit !
Bombardierii doar aici pe extern .
I au tinut Demosul de la un cap la altul pe jumatate de mare , au un pic de noroc acum pe final de lume si waw ce bunii suntem noi .
Baga-v-as sarme-n nas de opariti .
Bombardierilor va asteptam maine ca ne scoateti jocul din cap si noua .
 

DeletedUser15336

Guest
"Sanke sunt minunile și nu putem intra și vrem.o pauza" asta presimt că îți va spune la provocarea ta.lansata către ei
 

DeletedUser9357

Guest
dar de ce va ambalati asa???s-a discutat in mare de viteza lumii!!nimeni nu a spus nici da nici ba!!!cat despre scuza ca"avem minunile" in conditiile in care se joaca inca serverul,da...mi se pare o scuza plauzibila!
voi sunteti minim 50 plus ce mai recrutati...noi suntem 30 aproximativ!!!
jocul vostru este 80% cu fakeuri minimale etc...de ce sa vin eu sa joc contra unui sistem inventat de voi????dati-mi un motiv plauzibil sa zic,bă da...se joaca frumos actiuni etc...eu unul nu accept si nu permit asta...deci din punctul meu de vedere...plecati in plm de aici...m-as intoarce pe alpha sa joc...nu cu bila si compania...ma doare in pl de cine e mai bun...daca ies din casa nu stie nimeni ca eu sunt marcos sau miki sau bila sau membru sons...
 

DeletedUser11818

Guest
Pe zakros nu a jucat sons.
Pe farsala au inrat doar de distractie... Are dreptate maximus ca se numea la inceput fuck off... Dragos era prin 44. Maximus centru in 54 + alții in mari diferite si ne am strans in m55 si am jucat... Wild erau deja pe 44 fara sa se mute...
Iar pt wild raportul e 5 lumi castigate si 2 pierdute

Pierdute: Knosos si baris.
Castigate: NAXOS , zakros , farsala , lindos si apollonia
pe baris am fost doar in jur de 10 jucatori, si nu am jucat cu numele de Wild Fangs, am avut Wild dupa care cei care au ramas pe lume s-au dus la golani
 

DeletedUser13719

Guest
Wild versus Sons 2-0 . Când ma- ta e proasta asta e scorul . Pe zakros nu a fost Sons . Zi tu 10 jucători Sons pe care i-ați bătut pe farsala și îi găsești pe Paros sau billys ? Sons abia pe lumea Paros și-a făcut echipă și au un nucleu de jucători . Pe zakros eram 8/9 inși care ne cunoșteam și ne-am bătut cu 100+ jucători . Iar pe farsala a fost o greșeală de comunicare că s- a intrat la mișto prima data . Eu eram prin 54, Dragoș prin 44 unii prin 55 și până ne-am decis că jucam pe bune pierdusem din start ( bezy că prima data jusepe pusese nume la alianță fak off tocmai că nu erau jucători Sons ) pe farsala nu am fost mai mult de 10 cate jucasem împreună . Nu iau apărarea lui rage , nu mai sunt jucător Sons dar la ce au acum demos și Sons se pisa pe voi asta că sa vorbesc in termenii tai . Poate o sa bati un Sons sau demos rahitic ( daca nu intra toți ) dar de intra oricare in formula de pe billys se pisa pe voi și oricare alianțe .
Condutiile cumulate ca Wild sa nu mai castige:
1. daca toate celelalte aliante intra in formula billys....
2. daca nu sunt accidentari si indisponibilitati, etc...
3. daca Wild-ul nu are voie sa joace cu premium si/sau aplicatie...
4. daca Marte este retrograd si nu in conjunctie cu venus.....
5. daca indicele de infectare este < 3,04...
.......
X. Dar cel mai sigur atunci cand Wild-ul nu intra pe un server ....
:))
 

DeletedUser9357

Guest
"Sanke sunt minunile și nu putem intra și vrem.o pauza" asta presimt că îți va spune la provocarea ta.lansata către ei
si o provocare o arunci pe forum?e la modul "invitatie pact" si noi dam accept zici?fara sa discute liderii/intemeietorii intre ei din cele doua aliante?
asa provocati voi?cu ironii?"ba pizdelor nu jucati cu noi ca vi frica" :)))...bai mucosule...cand eu jucam tu spuneai uite mama trec soldatii!!!!
daca veniti cu astfel de mentalitate si asteptati ceva pozitiv...............
 

DeletedUser17271

Guest
Intr-un final am gasit un cont de pe care sa postez si eu .
Nu vreau sa intru in polemici cu absolut nimeni . Nu am chef sa imi masor maciuca cu absolut nimeni.
Ideea e in felul urmator eu / noi Wild Fangs nu mai avem nimic de demonstrat .
Si nici voi Sons ,nici Demos .nici oricare alta alianta .
Eu doar vreau sa am cu cine ma lupta si atat .
Nu ma intreseaza cine castiga , ca castigam , ca pierdem mi se rupe . Am 5 lumi castigate doar cu Wild Fangs inca 3 4 cu Demos /Mantalele .
Nu fac colectii , nu ma incalzeste cu nimic, inca una in plus sau , una in minus .
Noi Wild Fangs vrem sa jucam grepolis si atat .
Cu cat adversarul e mai puternic cu atat mai bine pentru mine si ceilalti colegi din Wild Fangs .Motivatie- ambitie s.a .
Eu sper sa va induratii de noi si sa intrati toti .nu doar 10-20 cu nick uri schimbate sau alta ally (nume) . ( Gen incercam marea cu degetul daca ne iese am batut Wild-ul , daca nu; nu eram toti .. jucam la vrajeala s.a .
Cum ati mai facuto !
Ca tot o ardem pe fair play nu ?
Vine iarna .. timp e si pt noi si pentru voi din ce vad aici sau cel putin se lauda uni ca castigatii billys deci e gata ...sau aproape .
Asa ca noi Wild Fangs va invitam pe lumea ce se deschide maine .Atat pe voi cat si pe Demos .
Vrem adversar cat mai puternic .
Daca la final castigati voi jos palaria .Eu vreau doar sa joc grepolis ,nu ma intreseaza castigul.
Eu sper sa vad maine Sons pe lumea aia .
Sons real .nu 10-15 cu nick uri schimbate apoi , iar tari in gura aici , dand cu stangul in dreptul ca nu erau ei ca erau putini ca erau la vrajeala .. si mai stiu eu fara sa isi asume un castig sau o infrangere .
 

DeletedUser6507

Guest
Intr-un final am gasit un cont de pe care sa postez si eu .
Nu vreau sa intru in polemici cu absolut nimeni . Nu am chef sa imi masor maciuca cu absolut nimeni.
Ideea e in felul urmator eu / noi Wild Fangs nu mai avem nimic de demonstrat .
Si nici voi Sons ,nici Demos .nici oricare alta alianta .
Eu doar vreau sa am cu cine ma lupta si atat .
Nu ma intreseaza cine castiga , ca castigam , ca pierdem mi se rupe . Am 5 lumi castigate doar cu Wild Fangs inca 3 4 cu Demos /Mantalele .
Nu fac colectii , nu ma incalzeste cu nimic, inca una in plus sau , una in minus .
Noi Wild Fangs vrem sa jucam grepolis si atat .
Cu cat adversarul e mai puternic cu atat mai bine pentru mine si ceilalti colegi din Wild Fangs .Motivatie- ambitie s.a .
Eu sper sa va induratii de noi si sa intrati toti .nu doar 10-20 cu nick uri schimbate sau alta ally (nume) . ( Gen incercam marea cu degetul daca ne iese am batut Wild-ul , daca nu; nu eram toti .. jucam la vrajeala s.a .
Cum ati mai facuto !
Ca tot o ardem pe fair play nu ?
Vine iarna .. timp e si pt noi si pentru voi din ce vad aici sau cel putin se lauda uni ca castigatii billys deci e gata ...sau aproape .
Asa ca noi Wild Fangs va invitam pe lumea ce se deschide maine .Atat pe voi cat si pe Demos .
Vrem adversar cat mai puternic .
Daca la final castigati voi jos palaria .Eu vreau doar sa joc grepolis ,nu ma intreseaza castigul.
Eu sper sa vad maine Sons pe lumea aia .
Sons real .nu 10-15 cu nick uri schimbate apoi , iar tari in gura aici , dand cu stangul in dreptul ca nu erau ei ca erau putini ca erau la vrajeala .. si mai stiu eu fara sa isi asume un castig sau o infrangere .
Ba omule,n-ai cu cine sa te bati si vrei sa intre aliante puternice,v3-ul nu e de bataie sa stii,e mai mult farmerama,daca chiar sa te bati v6 e ideal,pentru ca refaci trupe mult mai repede,mai multe actiuni,si f multe chestii le faci rapid,ala e server de bataie,nu v3-ul.
 

DeletedUser17264

Guest
Ba omule,n-ai cu cine sa te bati si vrei sa intre aliante puternice,v3-ul nu e de bataie sa stii,e mai mult farmerama,daca chiar sa te bati v6 e ideal,pentru ca refaci trupe mult mai repede,mai multe actiuni,si f multe chestii le faci rapid,ala e server de bataie,nu v3-ul.
CE ACTIUNI BA BAIATULE?SA NE AMINTIM CE FARMERAMA JOACA SONS ?:)))IAU SIMTURI CAT DE MULTE SI ISI FAC PUNCTE INTRE EI:))PE ASEDII NU ATACATI,NOROC CA MAI BAGATI NAVE:)))DOAMNE FERESTE BA PROSTULE CATE PROSTII POTI SCOATE PE DEGETELE ALEA CU CARE SCRI:))ASTA FACE SONSUL PE V6
 
Sus