Codruta si goldu

DeletedUser12202

Guest
Cand vulpea nu ajunge la struguri,spune ca sunt acri.Se deschid lumi pe banda,de ce sa mai luptam unde e greu ?Nu,abandonam,ne dam victime,pe urmatoarea poate va fi altfel.MERDRE !!!!
 

DeletedUser12202

Guest
Si admir Japoniaaa,nu stiu cu cati de a la final.A crescut ca painea bunicii bine framantata,cu fel de fel de adaosuri.
O si dezavuez.Alianta buna,cu jucatori de top si s-a complacut sa faca inca cateva mici ...japonii cu diferenta de a la final :),din fosti adversari(dusmani).Dar o inteleg,mai usor de cucerit de la...interne .Ce giveci a devenit Grepo !
 

DeletedUser12202

Guest
Apropo,sa nu uit,feriti-va ca daracu de tamaie de cei care au un bun joc de glezne,care se dau cu cei mai...tari.Este drept,mai nou,greu a naibii sa ai coloana vertrebrala.
 

DeletedUser6507

Guest
Si admir Japoniaaa,nu stiu cu cati de a la final.A crescut ca painea bunicii bine framantata,cu fel de fel de adaosuri.
O si dezavuez.Alianta buna,cu jucatori de top si s-a complacut sa faca inca cateva mici ...japonii cu diferenta de a la final :),din fosti adversari(dusmani).Dar o inteleg,mai usor de cucerit de la...interne .Ce giveci a devenit Grepo !
Zeul e unul singur
rotfl.gif
 

DeletedUser16300

Guest
Buna seara ,tinem sa va anuntam ca alianta Wild Fangs isi va face aparitia pe noua lume ce va aparea pe data de 17 octombrie
asteptam adversari pe masura ceva mai buni ca pe lumile anterioare , seara frumoasa.
 

Atașamente

  • image (2).png
    image (2).png
    17,2 KB · Vizualizări: 5

DeletedUser16300

Guest
Zeul isi anunta prezenta pe noua lume cu asediu in data de 17 octombrie , astept sa veniti sa ma bateti o_O
problema este ca tu nici nu sti pe cat se deschide lumea , dar hai caiti spun eu ca sa iti arat ca habar ai sa citesti un forum lumea se deschide pe data de 14 octombrie , dar na jucatori adevarat stiu asta ,tu oricum intri degeaba ca nu faci parte din acea categorie
 

RAGNARAR.

Stie Tot
Buna seara ,tinem sa va anuntam ca alianta Wild Fangs isi va face aparitia pe noua lume ce va aparea pe data de 17 octombrie
asteptam adversari pe masura ceva mai buni ca pe lumile anterioare , seara frumoasa.
asa este jucatorii stiu dar tu nu esti jucator , te citam pe tine sa ma amuz un pic ;)
 

DeletedUser16300

Guest
asa este jucatorii stiu dar tu nu esti jucator , te citam pe tine sa ma amuz un pic ;)
tocmai ca eu nu ma laud , dar daca ne intalnim pe joc cu tine ma joc neam mai intalnit cu alti nu nu ma pot lauda ca sunt cine stie ce jucator , prb este intre mn si tn vrei sa arati cv aratami fapte , seara frumoasa nu am intrat sa iti rasp tie la mesaje jocul este joc pe forum am obs ca rupi tot,.
 

DeletedUser16184

Guest
@phoeniix se vede ca e ocupata lisa cu minunile pe byllis,ne arati cat de analfabet esti si ai fost intotdeauna.De data asta cand te prind pe granita sper sa nu mai zici ca nu aveai net cand iti iau oras=)))
 

DeletedUser16184

Guest
Si sa fim seriosi de cand provocati voi sons sau demos?Voi pe apollonia v ati chinuit cu o alianta formata fix pe lumea aia,ati avut nevoie de pact cu lorzi ca sa invingeti o alianta neexperimentata,ce jucatori aveti voi de granita?Ce jucatori aveti voi care isi permit sa refaca in fiecare zi si in acelas timp sa aiba timp si de viata lor.In cele 2 aliante mentionate mai sus,sunt jucatori cu 1000 de clase peste cei din wild(am jucat de ambele parti pe byllis si stiu bine ce zic).Deci intr o confruntare intre wild si una din aliantele de pe byllis pot paria de la bun inceput ca o sa castige una din cele 2 mentionate.Ne vom intalni pe noua lume,iar sa plangeti ca ragee va da fake-uri,ca ragee umbla printre conturile voastre etc etc si e posibil sa o castigati iar din cauza unei aliante ce nu are lumi jucate impreuna:) dar si daca o pierdeti in fata unei aliante neexperimentate o sa deveniti cea mai de ras alianta=)))
 

DeletedUser16935

Guest
Ba pisatule sunteti buni aveti sansa sa ne demonstrati de ce sunteti in stare .
Noi v am chemat .
Va chemam inca odata :
Sons sau oricare alta alianta care va cacati pe voi ca sunteti superiori aliantei Wild intrati si dati -ne cu jocul in cap .
Ce scuza aveti acum .
Lumea byllis e gata . sagetile sunt 0 .
Lume cu setari bune . ce pula mea mai vreti .
Va cacati atat pe voi ... ce buni suntem noi si waw ca nu stiu ce si nu stiu cum si totusi va feriti de Wild .
Ba pisatule alianta ta a rezistat o luna , atat pisatule .
Si asta pentru ca ati fost opus fata de noi .
Acum intram direct in mare cu voi . sa vedem cat rezistati . iti zic eu cat tine protectia .
Pisam-as pe ma-ta . sa vedem ce mortii tai faci acum cand sagetile sunt 0 .
Atunci abia ati luat orase numarate pe degete prin sagetii acum sagetile sunt 0 .
Sa vedem ce mortii vostri faceti .

Repet orice ally are ceva de demonstrat sa o fata pe lumea ce se deschide maine .
Pisam-as pe voi de neauziti .
Nu stiti pe unde sa va ascundeti cand intra Wild si voi va cacati pe voi . dav-as la muie de tarfe .
Voi credeti ca Wild ul e aliantele alea de sezon cum sunt ale voastre .
Sunteti bombardierii , aveti ceva de demonstrat intrati maine .
Nu intrati sa nu va mai aud !
 

DeletedUser16184

Guest
Iar stau si mi aduc aminte cum erati blindati langa mine si plangeati la stil sa ma baneze...si cu tot cu blindaje ati incasat nave la greu...la inceput o sa fie un avantaj pt voi ca sunteti multi dar cand numarul de orase o sa fie egal atunci vom vedea daca sunteti buni=))))) 20 buni dar cu acelas nr de orase ca voi cati o sa intrati o sa va futa in cur =)))
O mica curiozitate...cum se face ca pe paros nu ati intrat desi lindosul era castigat?cum se face ca pe byllis nu ati intrat desi apollonia era castiga?Adica sunteti o alianta cu atatea lumi castigate si daca e sa o luam asa o v6 nu ar trebui sa creeze probleme unor jucatori ca voi.De ce mereu evitati aliantele bune?De ce mereu evitati lumile cu viteza mare?Eu nu am vazut sons sau demos sa fie asa cu nasul pe sus ca voi...si totusi ce lumi aveti castigate prin nervi la maxim intinsi,prin nopti nedormite zile la rand,pe ce lumi ati dus batalii unde servarele picau la o actiune sau un asediu atacat?inafara de zakros unde a fost castigata de deea shev kop andrey etc ce au ramas lideri dupa stergerea maretului bila,ce alta lume frumoasa jucata aveti?de ce toti jucatori buni de pe zakros ce i ati avut in momentul de fata ori nu joaca deloc,ori sunt in demos sau sons?V am pus atatea intrebari,dar greseala mea ca trebuia sa anticipez ca la niciuna nu aveti raspuns si singurul raspuns al vostru este "Suntem wild,suntem buni si tari"
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16935

Guest
Efectiv nu am chef de tine .
Din astia care dau din gura suntem satuli .
Wild vs restul e 5-0 .
cinci lumii castigate consecutiv .
Wild vs Sons 2-0 .
Nu stiu care pe care evita....
sanke viteza ...ba ma lasi =)))) .
Va e morcovul cand auziti ca intra Wild .
Apollonia era deschisa cu 1 luna inainte de billys de ce nu ati intrat pe Apollonia ..stai stiu :" pai jonule stiam noi ca peste o luna se deschide vit.6 =))))).
O intrebasem pe Ank23 daca mai joaca .. nu mai joc iau pauza =))))) Dupa o luna pe byllis .
Ca stiati ca Wild e deja pe Apollonia .
Asa si acum stiti ca Wild intra pe asta .... luam pauza ... asteptam viteza 6 .
Asteptam sa fie Wild pe alta lume ,ca biluta nu lasa o lume in curs pt alta =))).
Dar lasa bre noi suntem bombardierii facem, dregem dar evitam .
Si nu stiu sigur cu kop si shev dar stiu ca biluta nu ia mai vrut in Wild .
Si kop era in nucleu pe Zakros . Au tinut alti granitele .
Printre care da si andreyy92 ,deea .
Te pup tentativo . Te astept pe lumea noua sa ne arati tu noua fake-uri , booti ,spargeri de conturi s.a =)))).
Pacalici obez .semeni cu Hopa Mitica ba taratura .
 
Sus