Codruta si goldu

DeletedUser6507

Guest
Asta o sa fie singura ta realizare notabilă pt următorii 10-15 ani :)))))!
puteam castiga si alte servere,doar ca nu ma interesa;),cand nu mai aveam adversar sau cv...ma lasam de joc;),iar tu jucai pana la final...de aia s-a vazut si al minuni cum ati gestionat situatia...voi de fiecare data ati facut minunile fara adversar.Experienta si-a spus cuvantul:),poate v-ati apucat sa mai spargeti si cv conturi sau sa mergeti la "ghici"
 

DeletedUser16408

Guest
Atunci cand o alianta face 4/7 minuni situatia este in felul urmator :
Doua aliante mari au construit cate 3 minuni dar una dintre ele a reusit sa construiasca a patra inaintea celeilalte.
Cand o alianta construieste 7/7 minuni acea alianta a obtinut o victorie absoluta si incontestabila fata de toate celelalte aliante care au participat la lupta pentru Castigarea unei lumi.
Daca ramaneti cu 4/7 minuni oricine se va uita in Hall of Fame va ajunge la concluzia ca lumea a fost castigata de o alianta la limita si perduta de alta tot la limita.
Desigur 4/7 este mai bine decat 3/7 dar daca nu ai facut 7/7 nu ai obtinut o victorie absoluta si incontestabila.
Daca vreti sa va laudati ca ati distrus alianta adversa debea de acuma incepe adevarata lupta pentru voi ;)
Demolatile celelalte 3 minuni si faceti 7/7 :cool:
 

DeletedUser6181

Guest
mai bine asculta o melodie de la mine daca ai niste anisori mai multi..si eu am
 

DeletedUser16408

Guest
Nu joc pe Byllis doar miam dat cu parerea....
Atata timp cat nu joc pe Byllis nu am motiv sa imi dau cu parerea la subiectul facut pentru lumea Byllis dar aparent unii jucatori de pe Byllis si de pe alte lumi sau gandit sa spameze si aici evenimentele lumii Byllis.
Asa ca miam dat cu parerea aici :)
 

DeletedUser6181

Guest
codruta revine cu mare tristete
tin sa anunt toti vechii prieteni si toti vechii adversari,ca un foarte bun jucator,thegr8,a trecut in alta lume..mai buna,sper
eu sunt codroutza,subtle poisson,fairytale..cum ma stiti si cum ma credeti
unii spun ca joc prost(ragee),nu il intrebati insa cand dormea si i-am bagat sageata..doar 7bile stie ce injuraturi a inventat atunci
si el va spune ca bag bani si joc prost,dar ma invita in alianta
va voi spune ca nu..nu joc prost deloc..in 9 ani am faze superbe..si multe datorita lui thegr8
l-am cunoscut pe joc
l-am cunoscut apoi si in afara jocului
l-am dus duminica la groapa
a fost un om exceptional.drept,plin de curaj,destept,vesel si extrem de bun jucator
Trecerea lui,om tanar,in nefiinta,nu am vrut sa ramana nestiuta
Va rog cand cititi asta,ascultati Bucovina-Ultima iarna sau Metallica-Nothing Else Matters
a fost un jucator bun
a fost un om bun si onest
 

DeletedUser16974

Guest
codruta revine cu mare tristete
tin sa anunt toti vechii prieteni si toti vechii adversari,ca un foarte bun jucator,thegr8,a trecut in alta lume..mai buna,sper
eu sunt codroutza,subtle poisson,fairytale..cum ma stiti si cum ma credeti
unii spun ca joc prost(ragee),nu il intrebati insa cand dormea si i-am bagat sageata..doar 7bile stie ce injuraturi a inventat atunci
si el va spune ca bag bani si joc prost,dar ma invita in alianta
va voi spune ca nu..nu joc prost deloc..in 9 ani am faze superbe..si multe datorita lui thegr8
l-am cunoscut pe joc
l-am cunoscut apoi si in afara jocului
l-am dus duminica la groapa
a fost un om exceptional.drept,plin de curaj,destept,vesel si extrem de bun jucator
Trecerea lui,om tanar,in nefiinta,nu am vrut sa ramana nestiuta
Va rog cand cititi asta,ascultati Bucovina-Ultima iarna sau Metallica-Nothing Else Matters
a fost un jucator bun
a fost un om bun si onest

Dumnezeu sa-l odihneasca!
 

DeletedUser6181

Guest
inchid postarile mele,spunand ca,pt oameni ca thegr8 ,altii poate si eu sigur,grepolisul,cel pe care il joc de aproape 10 ani,e un joc in care te sacrifici pt camarazi ,nu lasi pe nimeni in urma..macar virtual te simti curajos si..inveti sa fii
 

DeletedUser6181

Guest
Intri pe hermonasa ? vrei link?
nu stiu daca voi mai juca
daca o voi mai face,va fi cu tavi si jivanul
candva..am pus prea mult efort si fizic si material dar mai ales suflet,ca sa mai joc aiure
ce pot spune in memoria lui ionut,pt ca pt el am inceput topicul,e ca ,doar cu el,oricine s-ar fi temut de noi
zii jivane ca nu
 

mans

Stie Tot
Intri pe hermonasa ? vrei link?
nu stiu daca voi mai juca
daca o voi mai face,va fi cu tavi si jivanul
candva..am pus prea mult efort si fizic si material dar mai ales suflet,ca sa mai joc aiure
ce pot spune in memoria lui ionut,pt ca pt el am inceput topicul,e ca ,doar cu el,oricine s-ar fi temut de noi
zii jivane ca nu
Foarte bine ca ai afirmat asta public,sa vada toti fostii colegi:)
 
Sus