Codruta si goldu

DeletedUser9357

Guest
CE ACTIUNI BA BAIATULE?SA NE AMINTIM CE FARMERAMA JOACA SONS ?:)))IAU SIMTURI CAT DE MULTE SI ISI FAC PUNCTE INTRE EI:))PE ASEDII NU ATACATI,NOROC CA MAI BAGATI NAVE:)))DOAMNE FERESTE BA PROSTULE CATE PROSTII POTI SCOATE PE DEGETELE ALEA CU CARE SCRI:))ASTA FACE SONSUL PE V6
la cati suntem versus cati sunt,nu ar trebui sa bagam nici nave!!!sa atace 50 aproximativ pe sprijinul a 200...hai poate nu 200 ca au toate orasele blindate...de ce vorbiti daca nu jucati la propriu acolo?
 

DeletedUser13143

Guest
Intr-un final am gasit un cont de pe care sa postez si eu .
Nu vreau sa intru in polemici cu absolut nimeni . Nu am chef sa imi masor maciuca cu absolut nimeni.
Ideea e in felul urmator eu / noi Wild Fangs nu mai avem nimic de demonstrat .
Si nici voi Sons ,nici Demos .nici oricare alta alianta .
Eu doar vreau sa am cu cine ma lupta si atat .
Nu ma intreseaza cine castiga , ca castigam , ca pierdem mi se rupe . Am 5 lumi castigate doar cu Wild Fangs inca 3 4 cu Demos /Mantalele .
Nu fac colectii , nu ma incalzeste cu nimic, inca una in plus sau , una in minus .
Noi Wild Fangs vrem sa jucam grepolis si atat .
Cu cat adversarul e mai puternic cu atat mai bine pentru mine si ceilalti colegi din Wild Fangs .Motivatie- ambitie s.a .
Eu sper sa va induratii de noi si sa intrati toti .nu doar 10-20 cu nick uri schimbate sau alta ally (nume) . ( Gen incercam marea cu degetul daca ne iese am batut Wild-ul , daca nu; nu eram toti .. jucam la vrajeala s.a .
Cum ati mai facuto !
Ca tot o ardem pe fair play nu ?
Vine iarna .. timp e si pt noi si pentru voi din ce vad aici sau cel putin se lauda uni ca castigatii billys deci e gata ...sau aproape .
Asa ca noi Wild Fangs va invitam pe lumea ce se deschide maine .Atat pe voi cat si pe Demos .
Vrem adversar cat mai puternic .
Daca la final castigati voi jos palaria .Eu vreau doar sa joc grepolis ,nu ma intreseaza castigul.
Eu sper sa vad maine Sons pe lumea aia .
Sons real .nu 10-15 cu nick uri schimbate apoi , iar tari in gura aici , dand cu stangul in dreptul ca nu erau ei ca erau putini ca erau la vrajeala .. si mai stiu eu fara sa isi asume un castig sau o infrangere .
Salutare!
Nu ai sa mai vezi servar cu viteza buna echilibrat . Daca printr-o minune bate Sons pe demoa pe lumea billys și Sons intra sa se bata cu voi o sa intre și 70/100 din demos la voi doar că sa ii vadă șterși de pe harta . Din păcate s a ajuns la antipatii prea mari că sa poți face o luptă dreaptă și echilibrată ( dacă știi ce înseamnă ) . Un servar tare ar fi cam așa wild plus angels pe 44 pe o mare in pact , demos plus oceania pe alta mare gen 55, Sons plus anonimii pe o 54 iar m45 pt jucători noi sau vreo alianță uitată . Sa se joace fara alte pacte .
 

DeletedUser13143

Guest
CE ACTIUNI BA BAIATULE?SA NE AMINTIM CE FARMERAMA JOACA SONS ?:)))IAU SIMTURI CAT DE MULTE SI ISI FAC PUNCTE INTRE EI:))PE ASEDII NU ATACATI,NOROC CA MAI BAGATI NAVE:)))DOAMNE FERESTE BA PROSTULE CATE PROSTII POTI SCOATE PE DEGETELE ALEA CU CARE SCRI:))ASTA FACE SONSUL PE V6
Tu așa ești sau faci doar spectacol ?
 

RAGNARAR.

Stie Tot
Salutare!
Nu ai sa mai vezi servar cu viteza buna echilibrat . Daca printr-o minune bate Sons pe demoa pe lumea billys și Sons intra sa se bata cu voi o sa intre și 70/100 din demos la voi doar că sa ii vadă șterși de pe harta . Din păcate s a ajuns la antipatii prea mari că sa poți face o luptă dreaptă și echilibrată ( dacă știi ce înseamnă ) . Un servar tare ar fi cam așa wild plus angels pe 44 pe o mare in pact , demos plus oceania pe alta mare gen 55, Sons plus anonimii pe o 54 iar m45 pt jucători noi sau vreo alianță uitată . Sa se joace fara alte pacte .
Daca intra sonsul eu si oamenii mei ii sustinem si suntem ceva :D
 

DeletedUser17271

Guest
Noi ne am adunat vreo 150, cel putin pe grup...
Eu revenit multi pe joc ,apelului .Maine intram minim 100 prin link .
Crezi ca mai am nevoie de jucatori din Demos ? La cati suntem... zic si eu .
Si intr-adevar ambitiile si orgoliile sunt prea mari .Ca de o parte ca de cealalta aia e .. eu unul joc pt grup , pentru discutii ,caterinca .. imi place compania colegilor .. ca daca era pentru joc .. nu il mai jucam de mult ...
Dar nah si asta e un mod de a pastra legatura si prieteniile .
Asa ca nici Sons nici Demos sau alta ally nu va renunta de curand .
Mai devreme sau mai tarziu vor intra iar .
 

DeletedUser15856

Guest
Salutare!
Nu ai sa mai vezi servar cu viteza buna echilibrat . Daca printr-o minune bate Sons pe demoa pe lumea billys și Sons intra sa se bata cu voi o sa intre și 70/100 din demos la voi doar că sa ii vadă șterși de pe harta . Din păcate s a ajuns la antipatii prea mari că sa poți face o luptă dreaptă și echilibrată ( dacă știi ce înseamnă ) . Un servar tare ar fi cam așa wild plus angels pe 44 pe o mare in pact , demos plus oceania pe alta mare gen 55, Sons plus anonimii pe o 54 iar m45 pt jucători noi sau vreo alianță uitată . Sa se joace fara alte pacte .
Rares, tu inca chiar nu crezi ca Sons castiga??? Vb serios .
 

DeletedUser12202

Guest
M-am...pierdut :).Intru sa vad si eu ce se mai vorbeste pe lumea asta-comoda,intru la final,2 pagini,caut...aliantele despre care se vorbeste in...propozitie si...verific de 10 ori pe ce lume am intrat.
Imi cer in gand scuze,incerc din nou,acelasi rezultat.Ca...cam nu intelg :),este normal la anii mei,dar ce draq....nu ati incurcat lumile ???
 

tages0rin

Membru activ
Oare cei ce comentează pe byllis despre orice altceva în afara de felicitări și finalul lumii, se întreabă dacă au greșit forumul?
 

DeletedUser6181

Guest
Inca nu ai inteles ca aici se duce un razboi al orgoliilor?
Si conteza nu ce se intampla cu adevarat,ci sa arate fiecare cat e de grozav?
Si da..si cate injuraturi per postare reuseste sa produca?
 
Sus