Bornele Lumii Hyperborea

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Mr Jack

Super Moderator
ai pierduto jack din pacate...cel mai bn iti faci un cont de test pe lumea respectiva si urmaresti tu bornele ce zici?

multumesc de sfat, ce sa facem, nu toti suntem jucatori cu experianta de pe gamma ;)

Chiar daca am contul de la inceputul serverului, bornele sunt facute pentru jucatori, nu pentru moderatori, asa ca jucatorii daca sunt interesati trebuie sa ajute pentru ca o singura persoana nu poate sta on mereu sa urmareasca cine a atins primul o borna, daca jucatorii nu sunt interesati, nicio problema, bornele nu sunt obligatorii.
 

DeletedUser

Guest
multumesc de sfat, ce sa facem, nu toti suntem jucatori cu experianta de pe gamma ;)

Chiar daca am contul de la inceputul serverului, bornele sunt facute pentru jucatori, nu pentru moderatori, asa ca jucatorii daca sunt interesati trebuie sa ajute pentru ca o singura persoana nu poate sta on mereu sa urmareasca cine a atins primul o borna, daca jucatorii nu sunt interesati, nicio problema, bornele nu sunt obligatorii.
:)App...Noi astia de pe gamma suntem mai experimentati ca voi cei de pe kappa...ce sa facem?
Alecsandra a facut asa pe toate lumile care modereaza si o apreciez:)...App mersi ca mi-ai ascultat sfatu....

- - - Updated - - -

Saboteaza o alianta: stiinta

http://i.imgur.com/SSPy0.png

A sabotat o academie a lui centurionii care avea mai mult de 40 de membri.

Bv stiinta faci concurenta cu adyprio:))...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8189

Guest
eu leam spus ca mia fost sparta parola si au abuzat de functia pe care am avuto in alianta dar daca ei nu vor sa ma creada treaba lor
 

DeletedUser

Guest
Stelta si stinta 2 oameni dintr-o generatie pierduta...stinta ii da mesaj lui stelta vino repede pe forum sa scri aia si domnu stelta rapid domne rapid:))))....
 

DeletedUser2673

Guest
Stelta si stiinta nu stiu de ce va puneti cu clau:)
Deparca nu-l cunoasteti cum este el. Tot vorbeste si daca nu are cont pe aceasta lume.
Dar stie totul, mai bine decat altul care joaca :|
 

DeletedUser

Guest
Stelta si stiinta nu stiu de ce va puneti cu clau:)
Deparca nu-l cunoasteti cum este el. Tot vorbeste si daca nu are cont pe aceasta lume.
Dar stie totul, mai bine decat altul care joaca :|

Iuliu eu sunt bau-bau din visu tau cum spuneam raul intruchipat:)....eu stiu tot,sunt spion sovietic:)...
 

Rareshhh

Membru activ
Iuliu eu sunt bau-bau din visu tau cum spuneam raul intruchipat:)....eu stiu tot,sunt spion sovietic:)...

Ti-au murit laudatori si acum te lauzi singur? De fapt nu ma mir doar de asta esti capabil... Comentezi prin toate topicurile asa fara sens :-j Ti-am mai zis daca nu joci pe lumea asta abtinete deoarece dai in Penibil
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus