Bornele Lumii Hyperborea

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Deja esti enervant.Esti papagal sau ce? Ca numai de plagiat vorbesti peste tot.Am inteles frate:suntem plagiatori si nu o sa fim niciodata ca adevaratii Centurini si o sa cadem dar nu ne pasa;suntem ceea ce suntem.Toti au nume plagiatoare.Parcu tu in realitate nu esti plagiator ca te numesti Bogdan sau Raul sau nu stiu cum.Toti suntem.Nu e nimeni unic nici in realitate nici virtual!
Vezi ca te cunosc:))Ce mai face sora ta?biata ei alianta pe rho s-a destramat insidious(hihi) pacat,nici n-ati stiut sa luptati...daca eu singur am destramat o alianta de 75 de jucatori(7 mil puncte)...daca as avea un frate geaman:))....

- - - Updated - - -

Clau cauta intotdeauna un motiv rau :))
Regret ca te cunosc si raspund la acest mesaj...
Sa va explic cum sta treaba...Nu va simtiti jigniti dar tre sa zik adevaru...
Arow Knight=Alianta de multi counturile lui znuk....a mai fost facut alianta sindycate de el pe lumea gamma cred:)))a tinut 2 saptamani apoi s-au certat intre ei cu conturile:)))''da va tine mult''....
Centurionii=Va merge bine dar pacat ca credeti ca ve-ti reusi...in final va ve-ti destrama...
Ce sa mai spun de alti plagiatori -LeX-(se dau tari dar n-au vitor si nu sunt cei de pe delta):)))...cu 37 de pacte:))....
 

DeletedUser9105

Guest
Lumea e la nesfarsit, toate aliantele care sunt acuma se vor destrama si nu numai Centurionii.
 

DeletedUser

Guest
Cei mai multi membri LL de pe alpha joaca in Arrow ... trageti voi concluzia despre autenticitatea LL. Aici ma refer la odmm, Nero Imperator, VeRoN doar asa, la o privire superficiala peste membrii aliantei.
 

DeletedUser2673

Guest
Nu stiu daca sunt autentici dar nu m-au impresionat:)
Eu eram singur pe insula si ei 8. I-am curatat pe rand si daca erau mai mari decat mine B-)
 

Rareshhh

Membru activ
Bati campii la greu...:))din cate vad esti gol...s-au certat a cui vei fi ferma:))....

Nu prea cred ca Iuliu e ferma ;) Poate arunci o privire peste topul atacatorilor si acolo il vei gasi cu siguranta pe Iuliu ;) In schimb cei din LL au doar un membru in top 15 atacatori deci... Probabil membri din LL de pe insula cu Iuliu sunt ferme ;)
Si tu parca spuneai ca nu joci pe lumea asta asa ca nu inteleg de ce tot comentezi pe aici... :-j
Pe viitor poate te documentezi inainte de a posta ceva pe forum :)
 

DeletedUser2673

Guest
Eu le-am dat o sansa sa vina la noi.
Daca nu au vrut treaba lor sa ramana la david:p
 

DeletedUser

Guest
Eu le-am dat o sansa sa vina la noi.
Daca nu au vrut treaba lor sa ramana la david:p

@iuliu:Nici nu sti ce legende conduc alianta aia sub alt nume hahaha....:)normal ca sunt uniti sahisti...
@Rareshhh:nu sti tu ce fac...nici nu vei sti...asa ca ''don't coment''...
 

DeletedUser2673

Guest
Prea multe stii tu. De ce nu te-au pus in conducere sa existe mai multe legende ?
Pot fi legende daca seful mare e david.
De ce nu mai intra pe forum ?:-/
 

DeletedUser

Guest
david este banat pe forum :))) a mai incercat sa intre cu alte conturi... si asa tot banat a ajuns ;)
 

DeletedUser

Guest
Prea multe stii tu. De ce nu te-au pus in conducere sa existe mai multe legende ?
Pot fi legende daca seful mare e david.
De ce nu mai intra pe forum ?:-/
Eu stiu tot dar poate nu joc pe hyperborea dar totusi ma intereseaza parcursul lumii.
 

DeletedUser

Guest
un mic oras pt o alianta mare: Grepo Academy

1357302709-clip-105kb.jpg
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
O sa ne exterminati, cum sa nu B-)

Ti-a spus cineva dar eu am impresia ca iti place sa postezi aiurea...ai cam fugit de la discutile subiectului...aici se posteaza bornele insa daca tu vrei sa postezi aiurea,dute la topicul de discuti...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus