Bornele Lumii Hyperborea

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser2673

Guest
Bine ca mi-ai spus ca-ti place;)
Daca Lost Legion e cea mai buna de ce nu are primul jucator cu 2 orase?
 

DeletedUser

Guest
Cum pot sa vad clasamentul si componenta Aliantelor fara sa imi fac cont?
Pardon... hyperboreea?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
@Iuliu Caesar: Eu unul am inceput acum 5-6 zile. Fa tu calculul daca merge in 5-6 zile un alt sat, chiar si pe viteza 2 ;)
 

DeletedUser245

Guest
Din pacate grepostats nu afiseaza inca lumea Hyperbore, asa ca inca nu stiu componenta Lost Legion.
Dar le urez succes in aceasta lume- si sunt convins ca daca DFA va lupta cum il stiu eu, vor avea !
 

Rareshhh

Membru activ
N''ai treaba...din cate stiu ei au inceput de la 5 zile dupa lansarea lumii iar voi in primu moment....

Poate esti informat gresit ;) Dar nu am la ce sa ma astept de la tine... de cand sa lansat lumea tu ai fost mereu un fel de "avocat" al LL chiar daca tu nu joci pe lumea asta (sau spui ca nu joci) mereu le-ai luat apararea :) Asa ca nu ma uimeste ca te scoti repede si cauti motive pentru nereusitele lor :)
Atata timp cat david e intemeietor intr-o alianta acea alainta nu prea poate avea succes :) (cel putin pana acum asa sa intamplat) Pacat insa ca sunt cativa jucatori destul de buni care isi pierd timpul cu david :)
 

DeletedUser

Guest
Ehe, zvonurile spun ca s-ar putea sa apara oameni noi in conducerea LL, oameni foarte faini. Poate ca david nu a avut ajutor pe alte lumi, nu e usor sa reusesti singur.
 

Mr Jack

Super Moderator
imi spune cineva daca primul jucator cu 2 orase a colonizat, sau a cucerit fantoma?
 
Ultima editare:

DeletedUser2039

Guest
asa scrie si la borne,primul jucator care are 2 orase,nu ai dat tu copy/paste cand ai postat Bornele Lumii Hyperborea ?
 

DeletedUser2673

Guest
Daca ai avea cont pe aceasta lume, ai vedea ca e colonizat.
Asa ca nu tot fi curios:p
A fost in fata celor din Lost Legion,protejatii tai.
 

Mr Jack

Super Moderator
dovada ar trebui pentru cel care cucereste prima fantoma, nu pentru cine colonizeaza, ca daca are 2 orase si nu a cucerit, nu ramane decat varianta colonizarii :)
 

Mr Jack

Super Moderator
Prima cucerire a unui oras abandonat

borna.jpg
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus