Bornele Lumii Hyperborea

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Mr Jack

Super Moderator
Topic-ul este pentru borne , observati ca s-a atins o borna, print si postati aici, restul discutiilor puteti sa le purtati in privat, sau la topic-ul de spam, multumesc!
 

DeletedUser9489

Guest
Borna de 5k atacatori este luata tot de Centurioni. (Sa moara altii de invidie)

ENRuTDNxqRoZk4ysVofU.png
 

DeletedUser9489

Guest
Uitati borna de 10k Luptatori:
z7-NuRQP2bBIPf8Zzifg.png
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2673

Guest
Fernando esti foarte original la profil :D
Data viitoare sa-mi copiezi tot profilul personal:)
Iar faza sa murim de invidie ti-as zice ceva dar nu-mi permite regulamentul.
La diferenta de puncte dintre Centurionii si Grepo Academy este cam slabut ce puncte aveti voi la luptatori fata de noi.
 

DeletedUser9489

Guest
Dupa toate clasamentele, suntem in fata voastra
La punctaje avem peste 60k
La atacatori avem 3,2k in fata voastra!
La aparatori avem 600 puncte in fata voastra
La Luptatori 3,8k-4k in fata voastra.
Rezumand va suntem net superiori!

- - - Updated - - -

http://vvcap.net/db/wKgM2kzJhhQxDzLodyMa.htp
 

DeletedUser9105

Guest
Fernando are dreptate. Centurionii sunt cu foarte mult in fata voastra.
 

DeletedUser2673

Guest
Tu ce zici acolo ? Cand a vorbi cineva cu tine atunci sa deschizi gura.(stelta)
Vreti sa va si aplaud pentru asta ?
Cu cei care sunt adevarati centurionii n-am nimic, doar cu astea ca tine:p
 

DeletedUser7784

Guest
Tu ce zici acolo ? Cand a vorbi cineva cu tine atunci sa deschizi gura.(stelta)
Vreti sa va si aplaud pentru asta ?
Cu cei care sunt adevarati centurionii n-am nimic, doar cu astea ca tine:p

Lasa-i in pace colegu...nu are rost sa lungim discutiile aici....
Da-le voie sa puna ca sunt Zmei,sunt cetateni europeni si au drepturi:p
 

DeletedUser

Guest
Mai putin cu agitatul ca pepsi baieti. Nici nu au aparut navele de colonizare si noi vorbim de cat? 3k? 6k? Hai sa ne vedem de farmat, concluziile le tragem macar peste o luna, vedem atunci daca macar mai exista Centurionii.
 

DeletedUser2467

Guest
Mai putin cu agitatul ca pepsi baieti. Nici nu au aparut navele de colonizare si noi vorbim de cat? 3k? 6k? Hai sa ne vedem de farmat, concluziile le tragem macar peste o luna, vedem atunci daca macar mai exista Centurionii.
Nave?trebuie intai sa iti gasesti o fantoma,altfel in afara de colonizare degeaba o ai.
 

DeletedUser9105

Guest
Sunt de acord ca intemeietorii aliantei Centurionii trebuiau sa fie originali, dar de aici comentati pe toata lumea. Nu am vrut sa ma cred "Zmeu" dar doar am spus ca Centurionii sunt pe primul loc la pct ca atacatori si nu Grepo Academy.
 

Rareshhh

Membru activ
Dupa toate clasamentele, suntem in fata voastra
La punctaje avem peste 60k
La atacatori avem 3,2k in fata voastra!
La aparatori avem 600 puncte in fata voastra
La Luptatori 3,8k-4k in fata voastra.
Rezumand va suntem net superiori!

- - - Updated - - -

http://vvcap.net/db/wKgM2kzJhhQxDzLodyMa.htp


Aveti 157919 pct. in clasamentul general si ca atacatori 9188 ... sunteti 97 membri in alianta ... Hmm :) Cam slabutz zic eu ... Cred ca din cei 97 de membri aproximativ 50 nu au niciun punct ca atacatori ;) Asta ce inseamna ?! Exact ;) jumatate din alianta voastra sunt ferme ;) Asa ca nu mai incerca sa ne arati noua ca voi aveti nu stiu cate puncte si etc. deoarece dai in penibil ;)
La inceputul lumi erai la noi in alianta daca nu ma insel, dar exact cum zicea un coleg ... tu mereu fugi la caldurica ;) Probabil iti era frica sa nu devi ferma (asa ca pe multea alte lumi) si d'aia ai fugit in Centurionii :)
 

DeletedUser9489

Guest
Da, eram, dar intotdeauna fac ce consider ca e mai bine. Pe ce lume am devenit ferma? Dovedeste-o. Toate au o explicatie. Doresc argumente logice. Putem avea puncte si ca aparatori, nu neaparat sa atacam!



Felicitam si jucatorul joNNy the Great pentru reusita sa, la borna de 500 Puncte de Batalie Aparatori

http://vvcap.net/db/dvJ6RU-xok4QxXqgHIAF.htp
 

DeletedUser6817

Guest
Noobii in Actiune..
Ce vorbe grele se arunca aici, pe o lume in care nu exista cucerirea: ferme, gelozii, suprematie..etc

De cate ori trebuie sa va dea omul cu oala in cap pana sa intelegeti ca topul momentan este irelevant. In maxim 3 luni de zile 70% din jucatori se vor lasa de lumea respectiva. Si nu uitati ca aceasta lume nu are un "finish" si nici minuni..
 

DeletedUser

Guest
Nu se poate asa ceva...ati plagiat tot:))acum va mai si laudati ca sunteti mari atacatori cu numele,profilurile,pozele si cred ca si stilul de joc plagiat...
Im pare rau dar nu pot sa cred asa ceva:))
 

DeletedUser10268

Guest
Dupa toate clasamentele, suntem in fata voastra
La punctaje avem peste 60k
La atacatori avem 3,2k in fata voastra!
La aparatori avem 600 puncte in fata voastra
La Luptatori 3,8k-4k in fata voastra.
Rezumand va suntem net superiori!



- - - Updated - - -

http://vvcap.net/db/wKgM2kzJhhQxDzLodyMa.htp

600 de puncte in plus la aparatori
Asta numesti tu "net superior"?

- - - Updated - - -

Da, eram, dar intotdeauna fac ce consider ca e mai bine. Pe ce lume am devenit ferma? Dovedeste-o. Toate au o explicatie. Doresc argumente logice.

http://vvcap.net/db/dvJ6RU-xok4QxXqgHIAF.htp
:D


argumentele nu pot fi ilogice
 

DeletedUser

Guest
Nu se poate asa ceva...ati plagiat tot:))acum va mai si laudati ca sunteti mari atacatori cu numele,profilurile,pozele si cred ca si stilul de joc plagiat...
Im pare rau dar nu pot sa cred asa ceva:))

Deja esti enervant.Esti papagal sau ce? Ca numai de plagiat vorbesti peste tot.Am inteles frate:suntem plagiatori si nu o sa fim niciodata ca adevaratii Centurini si o sa cadem dar nu ne pasa;suntem ceea ce suntem.Toti au nume plagiatoare.Parcu tu in realitate nu esti plagiator ca te numesti Bogdan sau Raul sau nu stiu cum.Toti suntem.Nu e nimeni unic nici in realitate nici virtual!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus