Avem admini noi :D

  • Autor subiect Caritasul Prostilor
  • Data de început

DeletedUser12078

Guest
Nu ma stric ca stau la racoare.

- - - Actualizat - - -

Inca astept berea aia Versace.
 

DeletedUser

Guest
lasa fane ca aveti si voi pe maryo,nu a jucat cu voi? vad ca noi ne vedem de ale noastre,numai voi vedeti admini si trucaje peste tot///si culmea nici numai jucam cu voi pe aceeasi lume!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1530

Guest
mai nene, e dezlegare la injuraturi, ce naiba v-ati rusinat ? :D

Alooo staff-ul si in vacanta la Caracal cum mai ajungem? :-/
 

DeletedUser3964

Guest
hahahaha,tot fochist ai ramas.
de ce sa luam stimabile ban?discutam si noi ca de la intemeietor la jucator(eu)
 

DeletedUser

Guest
hahahaha,tot fochist ai ramas.
de ce sa luam stimabile ban?discutam si noi ca de la intemeietor la jucator(eu)

suntem vizati stimabile,asa ca daca ai chef de caterinci sunt pe skipe,inca n-ai invatat ca cei buni sunt invidiati?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3964

Guest
ehhh....daca a stat baiatelul si a pandit atata vreme..si nu a gasit motiv sa iau ban...cred ca pot sta linistit.
 

DeletedUser14391

Guest
ce sa ma intrebe ma ? zi nea fane

- - - Actualizat - - -

smiley_emoticons_bravo2.gif
smiley_emoticons_bravo2.gif
 

DeletedUser12078

Guest
ma intreb oare daca este un admin din friends.Da nu mai conteaza ca nu mai vad berea de la Versace
 

DeletedUser

Guest
aha,sa nu uite pur-ul

Taci mah ca ti palesc...:D

- - - Actualizat - - -

Se scrie „sau” (legat) atunci când cuvântul poate fi înlocuit cu ori şi cu fie. În acest caz, „sau” este conjuncţie.

Şi se scrie „s-au” (cu cratimă) atunci când nu poate fi înlocuit, aici fiind vorba de un pronume în formă neaccentuată „s” + verbul auxiliar „au”.
mah tu esti rezultatul incrucisarii lui Mr DOOM cu Mrs DEX? uite progenitura hranita cu lapte de litere, litere facute praf...hahahahahaha
 

DeletedUser7851

Guest
Bun, sa reluam
avem admini noi pe care ii judecati deja dupa apartenenta la o alianta sau alta
se uita foarte usor faptul ca nu admineaza pe lumile pe care joaca
 

DeletedUser2039

Guest
nea fane a aruncat si el o vorba
nu stie nici el exact ce a vrut sa zica
 

DeletedUser

Guest
Cum de se nimereste de fiecare data sa ajunga un admin din Friends.Cata coincidenta.Nu sunt si alti jucatori din alte aliante care sa merite sa fie admini?
Cum se face ca doar un admin a ajuns in echipa prin varianta ta, adica din Friends? Asta inseamna ca noi, ceilalti din echipa, suntem veniti de pe cine stie unde, din originile stravechi ale Friends-ului. Cam grea coincidenta asta pe care unii dintre voi o sesizeaza.
Inainte sa va dati cu presupusul luati si va verificati afirmatiile, nu de alta, dar nu oricine citeste este pe langa subiect si riscati sa pareti caraghiosi.
 

DeletedUser

Guest
Mah eu cred ca sunt cel mai cenzurat de pe forumu asta...poai doar 10% din scrierile mele poetice ajung sa fie publicate in presa...si pe langa generozitatea imi umple cazierul...dar las ca la 22 se intoarce caravana de la caracal...:D
 
Sus