Avem admini noi :D

  • Autor subiect Caritasul Prostilor
  • Data de început

DeletedUser

Guest
Avem debutanti in de-ale adminatului....sa facem dezbatere...:D
 

DeletedUser5815

Guest
pe langa sanctiuni, cred ca e important sa fie si jucatori activi si sa cunoasca realitatile jocului
fara suparare, dar sunt admini care nu mai joaca de cativa ani si habar nu au ce se poate si ce nu pe joc
 

DeletedUser5815

Guest
trecand peste limbajul de mocirla in care iti place sa te scalzi, esti si prost informat

in primul rand, n-am fost niciodata admin, nu de genul la care faci referire...
in al doilea rand, pe vremea cand scria in dreptul meu ca as avea legatura cu staff-ul, versace si friends nici nu erau in peisaj, cel putin nu in al meu...
si in al treilea rand, tot la vremea respectiva, mr joker juca in alianta adversa

da, stiu.... pentru unii ganditul, sinapsele, materia cenusie reprezinta niste notiuni utopice, dar vorbim dupa ureche... whatever...
 

DeletedUser

Guest
"Să zicem că mata consideri că mă-ta te-a crescut cum trebuie."
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12078

Guest
Cum de se nimereste de fiecare data sa ajunga un admin din Friends.Cata coincidenta.Nu sunt si alti jucatori din alte aliante care sa merite sa fie admini?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2039

Guest
Numeste un actual admin care a fost intial jucator in Friends si ulterior a devenit admin!
 

DeletedUser11326

Guest
Se scrie „sau” (legat) atunci când cuvântul poate fi înlocuit cu ori şi cu fie. În acest caz, „sau” este conjuncţie.

Şi se scrie „s-au” (cu cratimă) atunci când nu poate fi înlocuit, aici fiind vorba de un pronume în formă neaccentuată „s” + verbul auxiliar „au”.
 

DeletedUser13636

Guest
Multumim de lectia de gramatica insa nu e nevoie, cauta-ti alt topic pentru asta
Mersi anticipat.
 

DeletedUser3964

Guest
stimabile domn versace,te rog sa-l scuzi putin pe colegul meu fane,revine imediat...spala vase :D
 

DeletedUser1530

Guest
putem sa injuram si sa ne balacarim fara sa fim banati sau cenzurati? :D asta da schimbare
smiley_emoticons_panik4.gif
 
Sus