Avem admini noi :D

  • Autor subiect Caritasul Prostilor
  • Data de început

DeletedUser

Guest
Cele doua functii pentru care se poate depune aplicatie sunt:
- moderator forum ( adica aici)
- moderator joc ( adica admin)
smiley_emoticons_kleeblatt2.gif
smiley_emoticons_kleeblatt2.gif
smiley_emoticons_kleeblatt2.gif
 

Missis Bella

Membru activ
Totusi o intrebare la care nu mi s-a raspuns , de ce nu se mai fac anunturi pe forumul extern cand sunt locuri in echipa Grepolis ? Poate daca depun acum CV mi se va spune ca nu se fac recrutari . Asa au fost facute cateva numiri de care nu a stiut nimeni.
 

DeletedUser14105

Guest
Corect ar fi, cand sunt locuri libere, sa se creeze un anumit concurs,anunt, cu depunere CV-uri, interviuri etc...felul asta de ales admini s-ar putea numi Stil face ce-i taie capul, sau Stil face ce-i place...

Tu nu cred ca realizezi ca aceasta este echipa lui Stil. Daca te uiti frumos la innogames pe site si te uiti la joburile disponibile si dai la CM observi ca una din obligatiile pe care le are un CM este de a-si face propria sa echipa.Deci nimeni de pe grepolis nu are dreptul de a-l trage la raspundere pentru cine aduce in echipa , atata timp cat se incadreaza in criteriile de selectie :)
 

DeletedUser

Guest
Totusi o intrebare la care nu mi s-a raspuns , de ce nu se mai fac anunturi pe forumul extern cand sunt locuri in echipa Grepolis ? Poate daca depun acum CV mi se va spune ca nu se fac recrutari . Asa au fost facute cateva numiri de care nu a stiut nimeni.

Aplicatia este deschisa permanent si sunt zeci de aplicatii depuse pana acum, dintre cele de acolo se fac selectiile ori de cate ori este nevoie.
 
Sus