Avem admini noi :D

  • Autor subiect Caritasul Prostilor
  • Data de început

DeletedUser13911

Guest
"Să zicem că mata consideri că mă-ta te-a crescut cum trebuie."
Hai sa o dam peste gard un pic...Anutzo,ai orbit pisica cu politetea:)
Daca merge la ionucigasu' ,ba, ma..de ce sa nu mearga si ma-ta,e din acelasi aluat.Culmea ,vad o "revergorare" de forte pe adminat....Alooo..adminii sunt nemuritori.Noi "golanii "folosim ba, ma ,etc..si "vacantim" . Zeii sunt zei,folosesc tacamuri de argint si vorbele din DEX.:D
 
Ultima editare de un moderator:
văleiiiiiiiiii altii care debea asteapta sa ne baneze
smiley_emoticons_aufsmaul.gif
 

DeletedUser14105

Guest
De ce nu le dati o sansa noilor admini?.... , in loc sa fiti bucurosi ca s-au gasit doritori pentru acest post ca sa va raspunda mai repede la tickete si sa verifice jucatorii pentru incalcarile de regulamentul si a inlocui adminii ce s-au retras , voi va luati de ei?. Daca e in friends sau alta alianta ce?. Credeti ca Stil tine cu vreo alianta sau alta? va spun eu ca NU. Si atata timp cat exista un regulament dupa care se baneaza si nici un admin nu baneaza de capul sau nu vad rostul discutiei. Poti sa urasti pe cine vrei tu dar daca nu a incalcat regulamentul degeaba esti tu din Friends sau din alta parte ca nu ii poti face nimic :)) , deci din nou nu vad problema aliantelor din care fac parte noii admini :D. Haideti sa le uram succes mai bine :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Hai sa o dam peste gard un pic...Anutzo,ai orbit pisica cu politetea:)
Daca merge la ionucigasu' ,ba, ma..de ce sa nu mearga si ma-ta,e din acelasi aluat.Culmea ,vad o "revergorare" de forte pe adminat....Alooo..adminii sunt nemuritori.Noi "golanii "folosim ba, ma ,etc..si "vacantim" . Zeii sunt zei,folosesc tacamuri de argint si vorbele din DEX.:D

o fi cum zici matale, dar nu prea e chiar asa :)
eu sunt in Friends de cand alianta in care am jucat ( contra Friends de cand a aparut lumea Psi) s-a destramat , pe cand Ion e de cand lumea acolo. Deci nu ne pune la un loc, ca nu suntem chiar la fel , chiar daca unii ar vrea :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13911

Guest
DAca e vorba de politeturi,e ok,....matale m-ai inteles gresit.Nu ma intereseaza unde jucati,stiu ca ai avut blanita alba mult timp...si...nu va pun la un loc.Pentru tine a fost prima propozitie ,atat!.Cred ca poti vedea editarile mele.Am spus de admini noi..tu ai scoica pe burta de cand banezi...nu?:D
DAca era sa fie si pentru tine valabila ,te asigur ca iti spuneam chestia cu dex-ul de foarte mult timp!
Daca tot recrutati in echipa ,face-ti-le macar un training inainte ,vis a vis de limbajul folosit pe un forum comun..e jenant sa vezi admini vorbind ca la stana!Nu poti emite pretentii la ceilalti daca cei ce conduc dau un astfel de exemplu.
Pe mine nu ma deranjeaza extrem limbajul...insa nu sunt doar eu pe aici....
PS: "impolitetea de care am dat dovada" a fost la adresa domnei in rosu....,dansa cred ca a prins ceea ce am sugerat,Ano....Nu imi permit eu sa hulesc un zeu,chiar daca ,na,recunosc...mi-ar placea..hahahah
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14391

Guest
Daca as trece la un limbaj academic ar aparea comentarii de genul ce scortos a devenit si ion . Lasa ca putina culoare nu strica .
 

DeletedUser13911

Guest
LA's ca nu se supi' Banderas ca vorbesti cu dumneavoastra ...cat despre scortos...culmea,cred ca ar fi mai potrivita masca asta aici.Parol,nu de altceva, dar risti sa "iti faca cativa noduri la sireturi" ca si frumuselului.:D
 

DeletedUser14391

Guest
si asa scriam pe extern o data pe an , o sa revin la politica asta
 

DeletedUser13911

Guest
Stii cum sta treaba...daca" nu te faci cunoscut "....nu iti stiu astia de frica.IA tu putin securea in mana si da putin la genunchi,asa cu masca serioasa..sa vezi matale cum se face liniste cand esti on:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14391

Guest
Cand bagam vacanta era o vb - ce liniste e pe confa ca e ion in vacanta . Nu cred ca seriozitatea tine de ton . Poti bana cu zambetul pe buze . Nici sarcastic , nici ironic . Pur si simplu ca atitudine .
Pentru mine ca jucator grepo este 90 % caterinca si 10 % serios . De ce nu poate fi si ca admin la fel ? Daca as fi postat sub cea a lui banderica ceva de genul - '' vezi ca iar iti iei vacanta o luna '' era ceva rau ?
 

DeletedUser1530

Guest
Stii cum sta treaba...daca" nu te faci cunoscut "....nu iti stiu astia de frica.IA tu putin securea in mana si da putin la genunchi,asa cu masca serioasa..sa vezi matale cum se face liniste cand esti on:)

aloooooooo, shhhttt te dai cu Zei ?
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif


- - - Actualizat - - -

Cand bagam vacanta era o vb - ce liniste e pe confa ca e ion in vacanta . Nu cred ca seriozitatea tine de ton . Poti bana cu zambetul pe buze . Nici sarcastic , nici ironic . Pur si simplu ca atitudine .
Pentru mine ca jucator grepo este 90 % caterinca si 10 % serios . De ce nu poate fi si ca admin la fel ? Daca as fi postat sub cea a lui banderica ceva de genul - '' vezi ca iar iti iei vacanta o luna '' era ceva rau ?

Consider ca trebuie sa ai o anumita conduita, stii cum se spune, ai intrat in troaca, te mananca porcii...la draku ca m-ai molipsit Igor si m-am apucat sa dau sfaturi
smiley_emoticons_irre4.gif
 
Ultima editare de un moderator:

nicol 10

Stie Tot
imi cer scuze pentru interventie dar asa sunt eu, nu ma pot abtine, o conduita se cere iar un admin deja trebuie sa fie un exemplu, ne ocupam noi de culoare, rosie, mai putin rosie sau de care o fi
 

DeletedUser

Guest
Tu cu siguranta ai fi cel mai potrivit, trecut prin toate , experimentat , numai treaba cu botul iti lipseste ... si cum e la moda, pici de la preselectie :D
 

Missis Bella

Membru activ
Pe la inceputurile acestui joc, se postau anunturi referitoare la recrutarea jucatorilor in echipa grepolis (admin sau moderator). In ultima perioada nu am vazut nici un anunt ca sa stim ca se fac recrutari, sa putyem depune CV, am vazut doar numiri de admini si moderatori .
S-a schimbat regulamentul si nu se mai anunta pe forum cand se pot depune CV pentru recrutari in echipa Grepolis ?
 
Ultima editare:

DeletedUser13911

Guest
Mi-as fi dorit si eu sa postez sanctiunile primite..hahahah...nu mai pot insa ...cu 3 definitive spun totul....
Ma rog rube.tot asa...sfidare,creare de comunitate blabla...provocari..etc,limbaj nepotrivit,multicont..hahah
oare sa aplic si eu ?:D
PS "pacat la lipseste anca,e prietena mea...imi servea constant "prajiturele"
AHA...daca aplica Bella..luati-o..face toti banii ca sa spun asa!
 
Ultima editare de un moderator:

Missis Bella

Membru activ
Aplicatia este valabila pentru cei ce doresc.
Aplicatie

Putem depune oricand sau doar cand e nevoie de colaboratori ? Asa putem depune si sa ni se spuna "momentan nu se fac recrutari".
Mi se pare mai corect cum se procedeaza pe serverele straine, se posteaza un anunt ptr recrutare in echipa Grepolis.
 
Ultima editare:

DeletedUser13911

Guest
uoauuu..si care ti-o placu mai mult ?:D
 
Ultima editare de un moderator:
Sus