Anunt concurs cu intrebari

Doriti resetarea concursului si sa incepem la ora 21 din nou ?


  • Total votanți
    31
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
:))

la cata istorie am invatat la istoria teatrului ,sigur voi luat locul 1 :)) :D dar nush unde sa ma inscriu:)) app aveti si intrebari de ex. cum sa format teatrul antic.... cum se platea... ?? sau numai de istoria grecie..????:pro:



(D)
 

DeletedUser

Guest
oare ma ajuta la ceva daca am citit legendele olimpului?:)
 

DeletedUser

Guest
inregistrare

Cum ma inregistrez in concurs?
Am tastat zeci de nume,si imi apare ca toate sunt folosite. E problema cu e-mailu' utilizat?:supermad:
 

DeletedUser

Guest
Ca tot ati dat drumul la inregistrari, am 2 intrebari:
1. la ce ne ajuta codul primit in e-mail?
2. avem posibilitatea sa vedem si noi punctajul in timpul concursului? Eventual si pe ceilalti concurenti?
 

DeletedUser

Guest
Ca tot ati dat drumul la inregistrari, am 2 intrebari:
1. la ce ne ajuta codul primit in e-mail?
2. avem posibilitatea sa vedem si noi punctajul in timpul concursului? Eventual si pe ceilalti concurenti?

1. Codul primit o sa-l folositi cand va logati. Practic este un fel de parola. :)
2. O sa aveti posibilitate sa vedeti ce punctaj aveti, cat despre ceilalti concurenti nu cred ca o sa va dam aceasta posibilitate. :)
 

DeletedUser

Guest
...

dupa ce ne-am inrezistrat ce facem???....unde o sa intram sa raspundem la intrebari??
 

Nihilius

Membru activ
1) Inscrierea candidatilor se face intre 9 si 11 noiembrie.

2) Vor fi disponibile 3 intrebari pe zi, cate una in fiecare interval orar 6-9, 12-15, 21-24 in perioada 13 - 27 noiembrie.

3) Fiecare va avea intrebarea sa , aleasa aleator de aplicatie dintr-o baza de date.

4) Raspunsul la intrebare va fi recompensat in functie de timpul de raspuns si , bineinteles, de corectitudinea raspunsului.

De pe 13 pana pe 27 va fi concursul propriu zis, vor aparea si intrebarile.
 

RANINAGHI

Membru
aaaaa

aici ne scir
si eu ma inscriu dar cum va fi concursul nu inteleg voi primii prin email intrebarea sau?
 

Nihilius

Membru activ
Aici va inscrieti.

Prin mail primiti un fel de parola, pentru a putea participa in urma inscrierii.
Si pentru intrebari va fi pusa o aplicatie similara celei pentru inscriere.
 
Ultima editare:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus