Anunt concurs cu intrebari

Doriti resetarea concursului si sa incepem la ora 21 din nou ?


  • Total votanți
    31
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
E o aplicatie, nu sunt mesaje in joc. In intervalele specificate intrii in aplicatie si raspunzi. Practic, de 3 ori pe zi, maxim 1 min.




Conform celor spuse de Alandala, nu va fi doar istorie si geografie. Cum stai cu filozofia, arta antica? Un Aristotel, un Phidias, ceva?
Ne-am dat seama ca nu esti la liceu...inca esti in scoala primara...


Anula asta am intrat in clasa 9 ok cat despre filozofie(res) is praf:):):):angry:
 

DeletedUser6752

Guest
Concurs

Adminule dami lista de imnscrieri vreu sa ma incriu:cool::cool::cool::cool:
 

DeletedUser

Guest
Anula asta am intrat in clasa 9 ok cat despre filozofie(res) is praf:):):):angry:

Fara nici o suparare si nici o aluzie rautacioasa :D dar esti sigur ca nu ai sarit peste clasele primare?
Nu ma intelege gresit, ma bucur ca stii istorie si geografie, dar...se pare ca ai lacune in ceva ce n-ar trebui sa fie posibil. E doar o parere personala. Si nu numai tu din cate vad...
 

DeletedUser

Guest
e greu ca cineva sa poata fi la pc in timpul zilei la asemenea ore....multi au scoala sau servici,nu mi se pare corect...dar chiiar daca n-am timp tot vreau sa-incerc:)
 

DeletedUser

Guest
Off...cultura generala se construieste pe tot parcursul vietii.
si pentru a raspunde unei intrebari mai vechi prin istorie eu si ceilalti am inteles "trecut" .da, stiu ca nu convin orele tuturor, asa cum unii dintre voi lucreaza ziua, altii noaptea sau seara, la un moment sau altul fiecare va avea cel mai probabil probleme in a se loga in intervalul stabilit , din cauza asta se si poate recupera dezavantajul prin timpul de raspuns
 

DeletedUser

Guest
da, stiu ca nu convin orele tuturor, asa cum unii dintre voi lucreaza ziua, altii noaptea sau seara, la un moment sau altul fiecare va avea cel mai probabil probleme in a se loga in intervalul stabilit , din cauza asta se si poate recupera dezavantajul prin timpul de raspuns

Eu stiu solutia ! Sa fie doar 2 intrebari pe zi :D Una intre 7 si 13; a doua intre 18 si 24. Si atunci e ok pentru toti, zic eu. Eventual sa se lungeasca timpul de concurs cu 2-3 zile, daca vreti un anumit nr de intrebari. Ce-ai zice sa faci un poll pe ideea asta, sa vezi cum am dreptate.. :p
 

DeletedUser

Guest
1. nu eu am ales intervalele orare
2.concursul este aprobat asa cum este, eventualele modificari vor fi la viitoarele editii.
 

DeletedUser5290

Guest
De maine incepe inscrierea cred ca se va pune un link atunci:)
 

DeletedUser

Guest
Inscrierile o sa se faca dintr-o aplicatie de pe forum!!!
 

DeletedUser

Guest
Buna ziua

Buna ziua, as dori sa aflu daca sa poate cum ma inscriu in concurs.
 

DeletedUser7487

Guest
vreau si eu sa particip

vreau si eu sa particip la concurs :pro: (D)
 

DeletedUser

Guest
Buna

As propune si eu un altfel de interval orar daca se poate...intervalele sa fie mai mari pentru a nu rata vre-o intrebare noi cei care suntem la servici de dimineata sau dupa-masa(ex. 04.00-10.00 12.00-18.00 20.00-02.00)
 

DeletedUser

Guest
Bau

Ideea cu concursul este foarte buna.O singura propunere as avea: Cei care se inscriu la acest concurs sa aiba taria de caracter si sa raspunda la intrebari folosin doar cunostiintele lor acumulate si nu sa apeleze la google.Dar ma indoiesc ca vor proceda toti asa.Eu unul daca ma voi inscrie asa voi proceda.;)
 

DeletedUser7208

Guest
pai nu se va putea raspunde cu google ca timpul e prea scurt, pana deschizi pagina, pana scrii, pana cauti, e mai mult de 60 de secunde. asa ca te bazezi doar pe ce stii.
 

DeletedUser5396

Guest
pai nu se va putea raspunde cu google ca timpul e prea scurt, pana deschizi pagina, pana scrii, pana cauti, e mai mult de 60 de secunde. asa ca te bazezi doar pe ce stii.

tu crezi ca nu se va putea?....eu unul sunt ferm convins ca pana atunci vor cauta ei un script/programel ceva ...la fel cum sa intamplat si cu conquiztador si acolo au facut un mic programel care iti dadea raspunsurile direct de pe google
 

DeletedUser

Guest
Cand este disponibil linkul catre concurs, sa ne trimiteti un mesaj global pe toate lumile. Multumesc. ;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus