Adminii Grepolis - discutii, sugestii

Ce admin favorit aveti ?

  • zburlici

    Voturi: 10 9,7%
  • Seraphyne

    Voturi: 10 9,7%
  • SComan

    Voturi: 9 8,7%
  • CAGE

    Voturi: 9 8,7%
  • torukmakto

    Voturi: 41 39,8%
  • Nihilius

    Voturi: 24 23,3%

  • Total votanți
    103
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
bila neagra

miau lasat o parere amara adminii dupa ce am fost avertizat pe nedrept--sau pt. ca jucatorul celalalt avea pile la admini--continuati tot asa dragi admini--totul pe relatii se face si aici ca si in triburile-nam fost avertizat niciodata pana acum--nu am un limbaj care sa poata fineconform regulamentului--dar daca cineva te provoaca non stop si te jigneste tot tu esti avertizat --pt ca el are pile la admini
 

Nihilius

Membru activ
Exista optiunea de a bloca un jucator la mesaje sau de a-l raporta si un admin analiza cele raportate de dumneavoastra.. Nu v-a impiedicat nimeni sa le folositi.

In momentul in care alegeti sa il jigniti sunteti responsabil pentru faptele dumneavoastra.Ati facut o alegere, v-ati asumat consecintele, asa ca nu incercati sa dati vina pe admini spunand ca favorizeaza pe unul sau pe altul.
 

DeletedUser

Guest
miau lasat o parere amara adminii dupa ce am fost avertizat pe nedrept--sau pt. ca jucatorul celalalt avea pile la admini--continuati tot asa dragi admini--totul pe relatii se face si aici ca si in triburile-nam fost avertizat niciodata pana acum--nu am un limbaj care sa poata fineconform regulamentului--dar daca cineva te provoaca non stop si te jigneste tot tu esti avertizat --pt ca el are pile la admini

Cine te-a avertizat si de ce? Spovedeste-te tu la Nenea Gicu si facem un film pe tema asta . Cine are pile la admini si care-s pilele?!! Tu stii ca Gicu nu iubeste de fel adminii ,totusi, tind sa cred ca aici nu-i ca pe triburi . Baga o spovedeala in inbox la Taica Gicu si vedem ce putem face ca sa nu mai existe NEDREPTATE( tind sa cred ca nu exista,dar totusi...) .Asculta tu la Gicu o vorba mare si-nteleapta de filozof :
2 BUTOANE IN PLUS NU TE FACE MAI TARE CA FRANA DE AVION IN MERS ...hahaha
Poti sa-mi spui APARATORUL DREPTATII :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Concurs de Halloween
Premiile:
Locul I: 300 gold
Locul al II-lea: 200 gold
Locul al III-lea: 100 gold

Fiecare participant primeste o luna pe forum un titlu la alegere.

Va uram mult succes.
Titlul meu unde este?! De ce sa n-am si eu o luna pe forum titlul asta : 1 NEGRU? Si-asa nu-mi place titlurile astea CU AROME GRECESTI :D
Nenea stil a promis fiecarui participant o luna de titlu . Eu am avut cea mai naspa poza dar am indeplinit conditiile de a castiga titlu: AM PARTICIPAT :D

http://forum.ro.grepolis.com/showpost.php?p=75136&postcount=1
 

DeletedUser

Guest
Echipa e bazata pe voluntariat. Astfel, au tot timpul liber si sunt tot timpul la servici. :)
 

DeletedUser

Guest
Nihilius e adminul preferatul meu :)
Mi se pare foarte activ si util pe forum fata de ceilalti:D


Nhilius este si administratorul ofrumului...spre deosebire de ceilalti
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Echipa e bazata pe voluntariat. Astfel, au tot timpul liber si sunt tot timpul la servici. :)

echipa nu are cumva cont premium pe lumile in care joaca? pt ca daca are inseamna ca nu mai este voluntariat, este o forma de plata. da sau nu?
 

DeletedUser

Guest
Ia-o ca tichetele de masa... Nici alea nu mi se par o forma de plata (in ciuda faptului ca multi le considera asa). Sau ca apa minerala garantata de un loc de munca respectabil. Nu e o remunerare, ci e mai degraba scutirea de la a plati un anumit serviciu... O forma de a multumii "angajatii" (in cazul nostru "voluntarii") garantandu-le accesul cel putin la produsul vandut si de ai motiva.

Sau poate intelegem diferit expresia "forma de plata"..
 

DeletedUser

Guest
Adaugă data: 09/03/11

Standard
stergeti conturile --vom protesta masiv fata de acest joc pana se va introduce inapoi vechea versiune--nu mai bag bani pt asa ceva
 

DeletedUser

Guest
am o intrebare in legatura cu lumea eroilor, mai precis despre distinctie !
cand primim aceste distincti ? ca de exemplu eu indeplinesc conditiile medaliei :)
 

DeletedUser

Guest
@vlad si adelina: Momentan nu exista nicio Lume a Eroilor pe .ro, asa ca inca nu aveti nevoie de nicio medalie. Toate la timpul lor :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Adaugă data: 09/03/11

Standard
stergeti conturile --vom protesta masiv fata de acest joc pana se va introduce inapoi vechea versiune--nu mai bag bani pt asa ceva

Unde protestati ca sa protestez si eu . Intre timp,daca tot nu mai bagati bani in joc si ca sa nu se piarda valoarea banului ,puteti sa bagati bistarii in contul meu . Am eu grija de ei pana se reintroduce vechea versiune .
 

DeletedUser3207

Guest
Unde protestati ca sa protestez si eu . Intre timp,daca tot nu mai bagati bani in joc si ca sa nu se piarda valoarea banului ,puteti sa bagati bistarii in contul meu . Am eu grija de ei pana se reintroduce vechea versiune .

Hai negrule sa-i facem jumi-juma!:D
 

DeletedUser

Guest
Ia-o ca tichetele de masa... Nici alea nu mi se par o forma de plata (in ciuda faptului ca multi le considera asa). Sau ca apa minerala garantata de un loc de munca respectabil. Nu e o remunerare, ci e mai degraba scutirea de la a plati un anumit serviciu... O forma de a multumii "angajatii" (in cazul nostru "voluntarii") garantandu-le accesul cel putin la produsul vandut si de ai motiva.

Sau poate intelegem diferit expresia "forma de plata"..
Ce ti se pare tie este una, ce este in realitate este cu totul altceva. Voluntariatul este ceva facut pe degeaba, nu in schimbul anumitor recompense, indiferent ce natura au acestea. :) Asa si parlamentarii au sporuri de te miri ce, ei tot voluntariat fac prin te miri ce birouri?? =))))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus