Adminii Grepolis - discutii, sugestii

Ce admin favorit aveti ?

  • zburlici

    Voturi: 10 9,7%
  • Seraphyne

    Voturi: 10 9,7%
  • SComan

    Voturi: 9 8,7%
  • CAGE

    Voturi: 9 8,7%
  • torukmakto

    Voturi: 41 39,8%
  • Nihilius

    Voturi: 24 23,3%

  • Total votanți
    103
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
multe lucruri sunt aproape imposibil de demonstrat ,cu atat mai mult cand aceste lucruri sunt neintalnite in 99% dintre cazuri

cand ti se intampla mai multe lucruri defavorabile si mai greu intalnite succesiv care au legatura cu aceeasi persoana de exemplu atunci fara sa vrei devii paranoic
jucatorii obisnuiti sunt mai paranoici din fire din moment ce unii chiar daca nu au cont premium investesc destul de mult timp in joc

la anumite lucruri se spune : "imposibil asa ceva ,demonstreaza " daca il cataloghezi imposibil inseamna ca daca cu adevarat sa intamplat atunci cum poate respectivul sa il demonstreze

pesonal nu am avut nici un conflict cu vreun admin si nu vreau sa se creda ca postez anumite lucruri ca un fel de razbunare sau sa creez valva din placerea de a vedea pe cineva anume deranjat-multi sunt in situatia asta
 

DeletedUser

Guest
adysanu ai auzit de Don Quijote (cred ca am scris corect...) ca si in poveste tu in acest moment te identifici cu el repetand batalia cu morile de vant.


Lasa adminii si moderatorii sa traiasca in regulile lor si noi muritorii sa ne vedem de jocul nostru.....nu ai cu cine sa discuti daca zici ceva imediat se iau de tine ba ca faci valva,ba ca aduci acuzatii ba ce stiu eu ce mai interpreteaza ei....
Eu am renuntat la orice incercare de comunicare ca nu am cu cine frate.....
 

DeletedUser4080

Guest
Las-o balta hekia...dupa ce se trezeste norbit cu siguranta o sa iti de-a ban:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
De ce nu vă luați de mânuță și nu faceți fan club ?

Nimeni nu e absurd să dea cuiva în cap de pomană. În momentul când acuzi pe cineva fără dovezi, cam cât de penibilă crezi că e situația? Atât pentru tine, cât și pentru cel acuzat, lezat de acuzațiile lansate. Voi chiar credeți că noi, cei din team, ne dorim să avem o imagine proastă? Ce-am avea de câștigat?

Cât despre tine hekia, hai să spunem oamenilor adevărul. Pe lumea My ai fost refuzată de pirați, unde joacă mulți moderatori și de atunci cam duci o politică de a-i pune pe toți întro lumină proastă, sub motivul că am avea legătură cu xblaandy, care săracul nici nu joacă pe My(decât în mintea voastră).
 

DeletedUser

Guest
DFA1 lasai pe cei care au ceva cu admini in mod deosebit si vor sa faca imagine proasta ,eu nu sunt si nici nu am treaba cu ei si nici nu ma "lupt cu morile de vant"(e citat din hekia -morile fiind admini logic) ,eu nu ma lup si nu ma contrariez cu ei ,eu doar discut civilizat si mai intreb unele lucruri la care sunt nedumerit, si nu incerc sa aduc o lumina negativa nici jocului,nici adminilor, nici mie ,nici tuturor jucatorilor in general
 

DeletedUser

Guest
De ce nu vă luați de mânuță și nu faceți fan club ?

Nimeni nu e absurd să dea cuiva în cap de pomană. În momentul când acuzi pe cineva fără dovezi, cam cât de penibilă crezi că e situația? Atât pentru tine, cât și pentru cel acuzat, lezat de acuzațiile lansate. Voi chiar credeți că noi, cei din team, ne dorim să avem o imagine proastă? Ce-am avea de câștigat?
-gresit nu am acuzat pe nimeni de nimic

Cât despre tine hekia, hai să spunem oamenilor adevărul. Pe lumea My ai fost refuzată de pirați, unde joacă mulți moderatori și de atunci cam duci o politică de a-i pune pe toți întro lumină proastă, sub motivul că am avea legătură cu xblaandy, care săracul nici nu joacă pe My(decât în mintea voastră).[/QUOTE]

gresit-eu cu off topic discutam de un pact si ajunsesem cu discutia undeva pe la diplomatia comuna.........cand eu am luat ban-dupa care eu am declarat razboi deschis piratilor....
-eu niciodata nu am vrut sa merg in alta alianta decat cea pe care o conduc de pe delta incoace.
-nu a zis absolut nici un jucator ca xblaandy joaca pe my eu stiu ca el joaca pe serverul de Anglia pe lumea omicrom cu acelasi nick cu care are admin aici in rest habar n am unde joaca si nu ma intereseaza.

In rest nu lupt sa va pun intr o lumina proasta,doar ma deranjat raspunsul tau dat lui adysanu.....sau nu e voie sa atragi atentia unui om cand crezi ca e putin cam deplasat raspunsul sau??


Las-o balta hekia...dupa ce se trezeste norbit cu siguranta o sa iti de-a ban:rolleyes:
-tu mai nou faci pe adminu si ei decizii in locul lor sau cum???
Cred ca meriti un warn pentru postul tau.
 

Nihilius

Membru activ
Ca sa fie clar:

Orice alte apropouri legate de admini, de modul in care ei ar influenta jocul in favoarea unei tabere sau a alteia vor fi pedepsite conform regulamentul.

Hekia, ai ceva de reprosat, esti nemultumit/a de admini foloseste sistemul de tickete.
 
Ultima editare:

DeletedUser

Guest
Eu zic sa ii provocati pe admini la o partida de table. N-au bulan la zaruri ...hahaha
 

DeletedUser

Guest
Ca sa fie clar:

Orice alte apropouri legate de admini, de modul in care ei ar influenta jocul in favoarea unei tabere sau a alteia vor fi pedepsite conform regulamentul.

Hekia, ai ceva de reprosat, esti nemultumit/a de admini foloseste sistemul de tickete.

Am deschis acest topic pentru a afla opinia dumneavoastra despre adminii acestui joc
tu inciti lucrurile in opinia mea ,de ce ai mai creat topicul asta in primul rand ,evident ca unele opinii vor fi bune altele rele -toate topicurile de genul cel mai bun admin ,cel mai nesuferit admin ,cel mai nush cum admin,parere despre admini si asa mai departe TU leai creat
 

DeletedUser

Guest
tu inciti lucrurile in opinia mea ,de ce ai mai creat topicul asta in primul rand ,evident ca unele opinii vor fi bune altele rele -toate topicurile de genul cel mai bun admin ,cel mai nesuferit admin ,cel mai nush cum admin,parere despre admini si asa mai departe TU leai creat

N-au legatura opiniile, in special cele constructive (bune sau rele), cu acuzele aduse si presupunerile facute de hekia.
 

DeletedUser

Guest
Am rugamintea sa-mi raspunda si mie un membru al echipei daca se da bann pt SPAM la rubrica de SPAM?!!! Eu stiu ca am luat . V-ati uitat si voi in ultima vreme ca pe forum este avalansa de salbatici? Au scapat aia din west si au umplut rubrica de DISCUTII cu aberatii. De exemplu eu nu mai discut nici cu cei vechi, cu care glumeam linistiti, din cauza posturilor multe ale acestor salbatici sositi cu diligenta . Faceti si voi ceva . Spuneti-le astora se se mai domoleasca cu postari fara rost. Reusesc sa-si bata joc pana si de SPAM.
PREFER SA NU MAI CITESC 50 DE PAGINI DE SPAM GOL DECAT SA STAU SA GASESC POSTARILE CELOR VECHI.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5833

Guest
Salut

Vreau sa propun si eu sa bagam zeul Hades pe Zeta alfa si alte lumi !:D
 

DeletedUser

Guest
Pentru raportarea unor postări nelalocul lor, folosiți butonul specializat pentru asta, ne ajutați mai mult așa.
 

DeletedUser

Guest
Am rugamintea sa-mi raspunda si mie un membru al echipei daca se da bann pt SPAM la rubrica de SPAM?!!! Eu stiu ca am luat . V-ati uitat si voi in ultima vreme ca pe forum este avalansa de salbatici? Au scapat aia din west si au umplut rubrica de DISCUTII cu aberatii. De exemplu eu nu mai discut nici cu cei vechi, cu care glumeam linistiti, din cauza posturilor multe ale acestor salbatici sositi cu diligenta . Faceti si voi ceva . Spuneti-le astora se se mai domoleasca cu postari fara rost. Reusesc sa-si bata joc pana si de SPAM.
PREFER SA NU MAI CITESC 50 DE PAGINI DE SPAM GOL DECAT SA STAU SA GASESC POSTARILE CELOR VECHI.

Aprob . Asta am spus-o si eu in topicul de Discutii , dar .. in 2 min erau deja alte 2 pagini ..

Pentru raportarea unor postări nelalocul lor, folosiți butonul specializat pentru asta, ne ajutați mai mult așa.
adica acest butonas
report.gif
 

DeletedUser

Guest
Pentru raportarea unor postări nelalocul lor, folosiți butonul specializat pentru asta, ne ajutați mai mult așa.

Atunci sa va pregatiti temeinic pt ca am sa va zapacesc de cap cu RAPORTARI :D
Aprob . Asta am spus-o si eu in topicul de Discutii , dar .. in 2 min erau deja alte 2 pagini ..


adica acest butonas
report.gif
Da domne, acel butonas care face minuni. Cu el crestinizam salbaticii lu' LAMINE ...hahaha
 

DeletedUser

Guest
Ai dreptate, ai o sarcina foarte dificila.

Eu m-am retras din "peisaj", au reusit sa ma dezguste (nu toti) cat sa-mi piara cheful de "spam" dar iti doresc succes.

Si nu suntem singurii dezgustati de salbatici. Deja cei din VECHEA GARDA incep sa le piara cheful din cauza SALBATICILOR.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus