Adminii Grepolis - discutii, sugestii

Ce admin favorit aveti ?

  • zburlici

    Voturi: 10 9,7%
  • Seraphyne

    Voturi: 10 9,7%
  • SComan

    Voturi: 9 8,7%
  • CAGE

    Voturi: 9 8,7%
  • torukmakto

    Voturi: 41 39,8%
  • Nihilius

    Voturi: 24 23,3%

  • Total votanți
    103
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Nihilius

Membru activ
Am deschis acest topic pentru a afla opinia dumneavoastra despre adminii acestui joc, pentru a imbunatati relatia jucator-admin. Asteptam sugestiile dumneavoastra pentru echipa de administrare.


Este deschis si un poll in care puteti vota adminul favorit.


ps: nu sunt acceptate comentarii legate de tickete, postarea lor. Pedepsele primite in joc le puteti contesta doar prin sistemul de tickete.




Poll I : 19.04.2010-22.10.2010



Nick- voturi- procent
CAGE - 5- 4,85%
SComan - 4 - 3,88%
torukmakto - 6 - 5,83%
zburlici - 7 - 6,80%
nihilius - 38 - 36,89%
Xblaandy - 43 - 41,75%
 
Ultima editare:

DeletedUser

Guest
Tot asa

Initial, l-am votat pe Xblaandy. Pentru simplul fapt ca-l cunosc de pe Triburile, mai bine zis, de pe forumul Jocului, unde mi-a ars cateva (destul de multe) avertismente pentru spam. Un admin activ, poate chiar prea activ.

Dar dupa ce am postat aici prima oara, parerea mi s-a schimbat putin si nu sunt sigur dar cred ca ar fi trebuit sa-l votez pe Nihilius. Dupa modul cum s-a adresat prin PM si prin faptul ca in acesti... multi ani de jocuri browser este singurul pe care chiar l-a interesat o parere a unui jucator, Nihilus primeste toate respectele mele.

Sper numai ca si restul echipei sa fie la fel de activa, si profesionista.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
votat zburlici, la xblaandy ma asteptam sa raspunda promt si la obiect, bine documentat, dar zburlici e o noutate absoluta care m-a impresionat pozitiv.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser245

Guest
Acum 2 saptamani il felicitam pe Stil pentru adminii de aici. xblaandy mi-a lasat atunci o parere foarte buna .

Azi nu pot decat sa felicit pe Nihilius pentru acest topic !

Sincer sunt super multumit de relatia jucator- admin .
 

DeletedUser

Guest
raspuns

La inceput mi-a placut xblaandy, pentru ca era primul admin cu care am comunicat mai direct, pentru fiind un jucator th west am niste impresii neplacute deste adminii acestui joc.Pentru mine a fost o revelatie.Dar si-a demascat amabilitatea. Am fost impresionat de Nihilus-un om foarte bun, care cu adevarat stie si e interesat de munca pe care o face. E cool, interesant si cred ca e cel mai bun. Sa sper pe viitor ca ne vom intilni:D. Aici situatia este mai putin tensionate dintre jucator si admin. Adminii nu se dau mari, nu profita de autoritate, sunt mai directi, si pentru mine a fost un exemplu ca sunt oameni foarte diferiti in viata.
Succes Nihilus in viata!!!!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Nihilius, ai vrut sa vezi daca esti pe primul loc?
Am votat si eu cu cine mi-a raspuns la tichete :p
 

DeletedUser

Guest
am votat Nihilius, nu numai din subiectivism , ci si pentru ca sper ca si eu am contribuit putin la evolutia lui ca admin si moderator. :)
 

DeletedUser47

Guest
Xblaandy sau nihilius amandoi sunt la egal din punctul meu de vedere, am colaborat cu amândoi în mai multe proiecte şi sunt nişte oameni de caracter. Întrucât se poate vota doar un admin l-am votat pe Xblaandy. (motiv; nihilius are deja prea multe voturi:)) ). Pe restul adminilor nu îi cunosc şi nu am discutat niciodată cu ei dar sunt sigur că relaţia lor admin - jucător este foarte bună.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
@Kinderul , aceeasi este si parerea mea : Xblaandy si Nihilus sunt admini la fel de buni. Pe restul nu ii cunosc, dar probabil ca si ei sunt foarte buni .
Avand in vedere ca se poate vota doar un admin si ca numai Xblaandy mi-a raspuns pana acum la tichete , este corect sa il votez pe el.
@ Nihilus, sper sa nu te superi . Pe tine te votez la moderatori preferati ( daca va aparea un astfel de pool ).
 

DeletedUser

Guest
Jane Doe, Norbit, unguru, tesis nu fac subiectul acestui poll. Poate cu alta ocazie ;) Deocamdata, discutiile sa se rezume la tema deschisa, va rog.
 

DeletedUser

Guest
pentru admini

sper ca dupa ''triburile'' adminii sa fie cat mai impartiali pentru ca acolo unii dintre ei au cam facut magarii ca sa zic asa sper ca aici sa fie totusi corecti chiar daca e doar un joc
 

DeletedUser

Guest
sper ca dupa ''triburile'' adminii sa fie cat mai impartiali pentru ca acolo unii dintre ei au cam facut magarii ca sa zic asa sper ca aici sa fie totusi corecti chiar daca e doar un joc

Adminii de pe Triburile sunt diferiti de adminii Grepolis.
 

DeletedUser

Guest
pentru alin

e bine ca cineva recunoaste vina adminilor de acolo o sa zica lumea ca am ceva la cap de o tin pe a mea dar din cauza lor mi-au inchis contul pe triburi dupa ce le-am zis ca unul de-al lor juca atunci si culmea ma si ataca si era si in conducerea unui trib mare de pe lumea 4 si cu asta am incheiat sa mai critic o zi buna sa aveti:)
 

DeletedUser

Guest
L-am votat pe nihilius,l-as fi votat si pe Xblaandy daca puteam ca il cunosc de pe triburile si e de treaba.Ceilalti s-au votat singuri:))))
 

DeletedUser

Guest
e bine ca cineva recunoaste vina adminilor de acolo o sa zica lumea ca am ceva la cap de o tin pe a mea dar din cauza lor mi-au inchis contul pe triburi dupa ce le-am zis ca unul de-al lor juca atunci si culmea ma si ataca si era si in conducerea unui trib mare de pe lumea 4 si cu asta am incheiat sa mai critic o zi buna sa aveti:)


Nu stiu cum ai inteles tu ca recunosc "vina" Echipei Triburile dar...
 

DeletedUser

Guest
pentru alin

nu mai conteaza oricum acum incerc sa vad ce fel de joc e asta:eek:
 

DeletedUser

Guest
voted Xblaandy este cel mai de treaba si intelegator admin........
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus