Abdera - Lumea greilor

Gucci.Stallone

Stie Tot
Esti tu prost :))))))))))))
acesti 300 oamenii au acceptat invitatia lui david658 pentru a merge cu el pe lumea ca sa castige lumea:))
Cat despre Hakuna, sunt acei oamenii care baga GOLD la greu si isi baga banii in joc, si niste cunostiinte, bineinteles:)))
Hakuna nu recruteaza pe nimeni, decat pe oamenii cu banii si cu gold, altfel hakuna avea si 300 oameni pana acum :)
Pai si ce este rau in asta ? E mai rau sa recrutezi playeri multi , pe lume cu limita in alianta de 20 sau 25 membri mai inteleg sa faci pt inceput 6-7 aliante si pe viitor sa scapi de cateva dar pe lume unde incap 45 de oameni in alianta.... Facerea de N academii este in zadar.

Maxim 4 aliante iti ajungeau dar ai 8 aliante friends + pokemons + vrei the ghosts la tine + vrei all stars la tine ... vrei toata harta, nu te multumesti cu 7-8 aliante friends, the ghosts care vor veni acolo , o parte au venit ... + pokemons

Si sa mai spun ceva ? normal ca hakuna au atatea orase si puncte daca au ce farma... sunt atatea aliante friends fake... si ce am mai enumerat mai sus.
 

Anubis.K

Stie Tot
Esti tu prost :))))))))))))
acesti 300 oamenii au acceptat invitatia lui david658 pentru a merge cu el pe lumea ca sa castige lumea:))
Cat despre Hakuna, sunt acei oamenii care baga GOLD la greu si isi baga banii in joc, si niste cunostiinte, bineinteles:)))
Hakuna nu recruteaza pe nimeni, decat pe oamenii cu banii si cu gold, altfel hakuna avea si 300 oameni pana acum :)

da rup goldu :))))))))))))))
e rupere de gold
smiley-emoticons-baby-taptap.gif
 

Anubis.K

Stie Tot
mai era un prostalau care scria ca daca bagi gold si castigi lumi, nu esti in stare de mai mult :))))

ca sa citez un mare intelept "daca am gold, fac ce vreau io cu el, n-ai tu treaba fmm"
 

Stewie Griffin

Stie Tot
daca ai o alianta buna, nu e nevoie sa dai gold in numere mari.. dupa 5-6-7 orase, nu mai ai nevoie de academia la 30 etc etc.. da poate sunt aia mai maniaci care fac instante
 

Gucci.Stallone

Stie Tot
pai daca voi erati aliati cu All Stars si mai cu cineva , ca sa ne scoateti pe lumea, corect?
totusi voi va aliati impotriva noastra :))
Daca voi erati o alianta respectabila si un lider adevarat, nu aveati pana acum pacte, va descurcati singuri ca am vazut ce sprijin si de atac aveti voi si jucatorii gold :))
Hakuna au 1 singur pact , ce e rau in asta ?
FRIENDS FAKE sunt atatea alainte si au de partea lor pokemons, the ghosts si vor si all stars
 

Gucci.Stallone

Stie Tot
8fe9428bb6

pe phoenix nu i-am pus la socoteala desi probabil si pe ei ii vrei

si nici friends special n-am mai pus la socoteala ca sunt prin top 15+
 

KaTaL

Membru
david vrei sa iti arat o schema ce se intampla cand recrutezi 300 jucatori ? :))
 
Ultima editare:

tages0rin

Membru activ
Când o sa înceapă Lucian sa și unga rotitele o sa fie Grepolis pe paine. Ce joc a făcut pe byllis ….sper sa mai aibe timpul și motivația de atunci.
PS. Probabil nimeni de pe forum ce joaca activ pe lumea asta nu știe ce zic, dar sunt convins ca o parte din vizitatorii lumii au înțeles.
 
Mananci cacat. Se numeste impunere, se numeste organizare. Voi? Globale, amenintari, tichete, recrutari cat mai multe. Daca a ti putea, a ti recruta si de pe alte lumi...
 
Sus