Abdera - Lumea greilor

RAGNARAR.

Stie Tot
Vad ca iti da laike david

ii place cind vin no name uri sa arunce vorbe pe extern

mai sunt poze David. soon TM
smiley-emoticons-bussi2.gif

:))) iti faci vise frumoase .
 

Demos06

Stie Tot
Atunci cind o sa ai curajul sa pui numele real pe joc o sa iti dau atentie.

Asa ciocul plecat si fa ticket daca asa tare te plingi.

Ma doare la banana.

Ciaules
E smigăl probabil :))
2k22 și unii încă se plâng că dacă un player știe cu secundele e botist
De acod cu faptul că 50-60% din jucători folosesc crgl ,dar nu generalizați :)
 

twistdark1

Stie Tot
Pe sinope il aveam pe unu de mi dadea si 600 fake uri pe ora , toata ziua , cu bot . Era off omu , pierdea orase , dar dadea fake uri bot ul ... M au ajutat foarte tare ticketele :))
 

colinw

Membru activ
si eu ma.i nimeresc bine dar nu tot timpul....dar asta nu inseamna ca am cacaturile ce la spune.ti sincer va spun nu stiu ce sunt alea si nici nu ma intereseaza....am avut blocat un cont care era mult peste asta .....am bagat bani de pe card si nu stiam ca astia din germania nu acacepta asa ceva daca nu ceri....asta e ....dar eu nu ma.s risca cu cacaturi din astea
 

ciclin

Stie Tot
Cu speranta ramai , la adapostul anonimatului din mediul online..... nu ai cum ...
Mda. Sper sa raman acelasi istet, doar ca sunt mai naiv, in sensul in care tot sper ca oamenii realizeaza importanta naturaletii si a simplului si nu incearca sa para mai mari si tari decat sunt in realitate.
 

NoobFromRo

Stie Tot
Ai promis coaie in fata mea ca nu il folosesti. De asta ma - de asta nu te vrea nimeni inapoi. Te vad asa nedumerit ca de ce. Pentru ca nu esti in stare decat sa minti si sa dezamagesti. Doar ca de data asta daca cineva mai e dezamagit de tine, atunci e vina lui ca si-a mai pus o boaba de speranta pe tine.
fara nici o suparare insa dupa Katane nu mai aveam nici o reponsabilitate fata de nimeni
 
Ultima editare:
Sus