Abdera - Lumea greilor

Asa miloaga sa cistige o lume :))))))))))

250 plus pokemonii si mai vrea sa recruteze

fac minunile 10 aliante
smiley-emoticons-lol.gif
smiley-emoticons-lol.gif
smiley-emoticons-lol.gif
smiley-emoticons-lol.gif
smiley-emoticons-lol.gif
smiley-emoticons-lol.gif

WhatsApp Image 2022-03-21 at 18.28.49.jpeg
 

colinw

Membru activ
planuri panuri...dar e ff mult pana atunci!!!!eu stiu ca e joc de strategie dar totusi trebuie sa ei in plan noul inceput al tau:)))
 

colinw

Membru activ
david eu nu vreau coronita .....daca e posibil cateva interne !!!6 atat am sloturi la noi nu sunt !!!!toti oaca si pe dea.n p....nu se baga la interne ...la tine da....na nu cer mare lucru!!!
 

TwooPE

Membru activ
De ce nu putem sa jucam fara sa ne injuram ca la usa cortului si fara bot/alte metode neortodoxe de a obtine avantaje?

Din pacate .. raspunsul este unul foarte simplu. Fara bot lumea ar pierde mai multe orase si ar castiga mai putine, playerii ce il folosesc ( valabil pentru ambele parti implicate cat si pentru restul ce sunt " spectatori " ) triseaza utilizand astfel de scripturi pentru a arata "ce pot ei" farmand resurse incontinuu si executand comenzi nenumarate in secundele dorite de acestia. Fara aceste scripturi playerii acestui joc ar fi obligati sa acorde mai mult timp jocului decat o fac acum ceea ce ar insemna " SA SE JOACE GREPOLIS " .. Dat fiind faptul ca in acest moment, cei ce utilizeaza programele respective se uita la monitor / telefon ca la film cand intra pe grepolis.
 
Eu i-as propune lui Stil sa deschida o lume cu 300 de locuri limitatate. Si acolo daca intra David o sa-l vezi ca face 5 academii de cate 50 de jucatori de frica sa nu piarda lumea.
 
Mochlos e lumea aia care a fost gen Zencle? Tu esti 0 pe orice lume, inafara de fake-uri, spart de conturi si manipulari nu stii sa faci nimic. Eu sper sa nu fi banat pentru raporturile primite de alte persoane pentru gold-ul pe care il bagi cu carduri furate ca daca dispari de pe aici nu mai are lumea de cine sa isi bata joc. Cat despre jucatorii aia 300 ce joaca cu tine, nu pot spune decat ca cine se aseamana se aduna. Daca lor le place sa fie pioni e strict treaba lor. Nu traiesc jocul ca tine si nu-mi pasa cine castiga o lume. Gandeste-te ca alea 300 de persoane care joaca in academiile tale sunt pana la urma, oamenii refuzati de Hakuna.
 

Anubis.K

Stie Tot
ba da nu prea iti merg toate functile pe acolo
eu zic sa-l iei pe ivan sa-ti programeze securitate, am auzit ca are deja certificate si licente in aceasta directie
 

Gucci.Stallone

Stie Tot
Mochlos e lumea aia care a fost gen Zencle? Tu esti 0 pe orice lume, inafara de fake-uri, spart de conturi si manipulari nu stii sa faci nimic. Eu sper sa nu fi banat pentru raporturile primite de alte persoane pentru gold-ul pe care il bagi cu carduri furate ca daca dispari de pe aici nu mai are lumea de cine sa isi bata joc. Cat despre jucatorii aia 300 ce joaca cu tine, nu pot spune decat ca cine se aseamana se aduna. Daca lor le place sa fie pioni e strict treaba lor. Nu traiesc jocul ca tine si nu-mi pasa cine castiga o lume. Gandeste-te ca alea 300 de persoane care joaca in academiile tale sunt pana la urma, oamenii refuzati de Hakuna.
Confirm.

Corpse avea sansa sa castige multe lumi doar ca nu joaca pt castig, joaca pt distractie daca are cu cine.

Si eu l-am avut pe Taras si pot spune ca, chiar era dedicat jocului pana intr-un anumit moment cand nu i-a convenit cateva 2-3 recrutari si a renuntat dar a spus inainte ca sa fim pregatiti cu navele :)

Si da, am vazut in trecut o postare de la @RAGNARAR. ca thedaynevercomes {Codruta} a disparut datorita certurilor in Hakuna. Nu sunt certuri in Hakuna, thedaynevercomes s-a lasat pentru ca nu a mai avut timp cel mai probabil, joaca pe Rhammus , Zancle femeia unde are zeci de orase.

Doar in FRIENDS FAKE sunt certuri, dovada vie sunt globalele nenumrate date de david pentru recrutari. In caz ca il tradeaza cineva , sa aiba jucatori sa bage la interne sa incerce sa acapreze teren.

O alianta respectabila cu un lider adevarat nu da mesaje gen david . David vrea cat mai multi jucatori doar prin manipulare.

108888996c
 
Sus