Abdera - Lumea greilor

simplu, nu ofera
smiley-emoticons-oh-no2.gif
cum asa ?
oare de la repaus ori ca nu face 7 din 7 ?
 

Aryy Aryy

Stie Tot
reuseste david sa faca o prostie si se termina ca pe sinope.
tre sa-i stea eventual cineva pe cont sa-i refaca constant trupele :)))))))))))))))))))
dar pentru asta are ditamai turma
eh treaba asta ca se termina ca pe sinope este asemanatoare si ca faza din 2020 cu barcelona si bayern , cand toata lumea dadea favorita barcelona , dar ca sa vezi s-a terminat 8-2 pentru bavarezi :DDDD
 

TereX

Membru activ
Ce comparații =))))))
Aveti de mancat mamaliga Friends fake ca sa faceti voi 4 minuni primii =))) nu zic de 7
 

Anubis.K

Stie Tot
eh treaba asta ca se termina ca pe sinope este asemanatoare si ca faza din 2020 cu barcelona si bayern , cand toata lumea dadea favorita barcelona , dar ca sa vezi s-a terminat 8-2 pentru bavarezi :DDDD

s-a pierdut credibilitatea de cand a furat numele unui jucator vechi care nu mai joaca.
si apoi numele unei aliante vechi de pe revolta care nu mai joaca sau joaca sub alt nume.
si nu in ultimu rand a furat numele unei aliante de succes de pe asediu care cativa mai bantuiesc jocul dar nu mai joaca ca inainte.
Nimeni nu o zis ca e interzis, dar nici sa nu se astepte cineva sa-l ia in serios :))))))) cu tot cu fakeuri, minimale si toate cele

sa nu mai zic ca david nu mai poate numara cate lumi o castigat :confused:
 

twistdark1

Stie Tot
s-a pierdut credibilitatea de cand a furat numele unui jucator vechi care nu mai joaca.
si apoi numele unei aliante vechi de pe revolta care nu mai joaca sau joaca sub alt nume.
si nu in ultimu rand a furat numele unei aliante de succes de pe asediu care cativa mai bantuiesc jocul dar nu mai joaca ca inainte.
Nimeni nu o zis ca e interzis, dar nici sa nu se astepte cineva sa-l ia in serios :))))))) cu tot cu fakeuri, minimale si toate cele

sa nu mai zic ca david nu mai poate numara cate lumi o castigat :confused:

Le a castigat pe toate
 

Gucci.Stallone

Stie Tot
Ne trebuie si o dominatie si un olimp Anubise. (v6) Poate aveti pile sus, ca sa fie all inclusiv.
Un olymp da. Sa ai banner frumos la profil.

Dominație ai deja câștigată. Minuni ai deja.. mai putin coronița pentru că pe byllis demos nu a cedat cele 3 minuni iar pe rhammus invictus nu stiu daca a cedat sau va ceda minunea la sons pt a face 7 / 7 sons și apoi să facă și invictus.
 

TereX

Membru activ
Un olymp da. Sa ai banner frumos la profil.

Dominație ai deja câștigată. Minuni ai deja.. mai putin coronița pentru că pe byllis demos nu a cedat cele 3 minuni iar pe rhammus invictus nu stiu daca a cedat sau va ceda minunea la sons pt a face 7 / 7 sons și apoi să facă și invictus.
Poate face rost de un baner fake cum a facut @Anubis.K si @Stupefy pe lumea Katane.
 

tages0rin

Membru activ
Un olymp da. Sa ai banner frumos la profil.

Dominație ai deja câștigată. Minuni ai deja.. mai putin coronița pentru că pe byllis demos nu a cedat cele 3 minuni iar pe rhammus invictus nu stiu daca a cedat sau va ceda minunea la sons pt a face 7 / 7 sons și apoi să facă și invictus.
Pt sons am zis cele doua tipuri ar fii complete complete după revolta sa aibe și alea.
Cât despre mine, Olimpul m ar ajuta cu ce recompense da foarte utile in continuare și pe alte lumi. Esteticul profilului este pe plan secund, nu neg inspirația inno, arată frumos, ca și coronitele de toate culorile, dar sa știi ca dacă le ai pe toate fără sa fii acolo in prim plan măcar ca activitate dacă nu fizic pe granița, degeaba le ai. Chiar sunt ultimele lucruri de care îmi faceam griji. Câțiva ma cunosc foarte bine ca jucător și cum a zis paturile intr o postare de mult: tage știe ce poate și cât poate (de bine și de rău, adică limitele) sunt unul din aceia care chiar nu au nevoie de briz brizuri. Joc jocul pt ca sunt pasionat și atât.
PS. Indiferent ce am spune noi toți despre tine și despre multiplele tale personalități, observ de multe ori cum spui chestii din trecutul apropiat sau depărtat cu destul de multă exactitate, nu stai rău deloc cu memoria dar arată și cât de mult din “sertarele minții” îți ocupi cu jocul asta. Las o mai moale fa loc și altor informații.
 
Sus