<3 <3 <3

DeletedUser2039

Guest
Probabil ca Stephen Hawking este unul dintre cei mai inteligenti oameni in viata, este inteligenta unul dintre criterii pentru femei ? nu punem la socoteala ca S. H. este mos, doar dezbatem putin criteriile.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13911

Guest
Da,Money..pot spune ca e normal,suntem o rasa inteligenta,evoluata(cel putin asa ar trebui).Instinctul de de reproducere ,dupa cum spunea anterior nicol,trebuie precedat de o selectie .A face sex cu cineva, nu e instinct de reproducere ci instinct animalic.Ca si animalele si noi aveam aceleasi instincte,mult mai controlabile la noi...unii nu le pot controla si se numesc violatori..

- - - Actualizat - - -

Probabil ca Stephen Hawking este unul dintre cei mai inteligenti oameni in viata, este inteligenta unul dintre criterii pentru femei ? nu punem la socoteala ca S. H. este mos, doar dezbatem putin criteriile.

Pff...e de discutat pe tema asta...cred ca da,este,sau cel putin ar trebui sa fie.Criteriile de selectie sunt diversificate in functie si de nivelul de inteligenta si cultura a celei ce il face.Daca vorbim de SH,pana la 21 de ani,cred ca afost "selectat " si el de ceva fatuci..nu?
Selectia naturala e un alt impediment ,aspectul acesta cred ca tre' sa-l ocolim un pic in momentul in care "punem"fetele sa aleaga masculul .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2039

Guest
Intre utopia lui Dima (dintr-a 7a) si anul 2015 nu mai sunt de parcurs decat vre-o 2-3 ani lumina...
 

DeletedUser13911

Guest
Cred ca ai dreptate,insa sunt deacord cu parerea "lor' ,"sexul si dragostea nu tin de foame".E un criteriu de selectie cat se poate de firesc din punctul meu de vedere...cu absolut nimic gresit.
 

DeletedUser2039

Guest
Hm...deci savarina nu ingrasa ?!?!
Altfel spus, daca Irinel era strungar la APACA tot asa decurgea scenariul pentru Moni din Bacau ?
 

DeletedUser13911

Guest
Am si spus..'sexul si dragostea nu tin de foame",a strungarului era poate mai lunga sau mai scurta, dar cu siguranta nu afla gustul de caviar niciodata.O poti condamna?
 

DeletedUser2039

Guest
Nicioda!criteriile riguroase pe care le-a folosit Moni au dat rezultate maxime, nici cu un subler nemtesc nu le gasesc vre-o eroare cand le masor!
 

DeletedUser13911

Guest
poate ca Moni era mai fericita daca se marita cu un strungar. Este o profesie ca oricare alta, omul sa fie cinstit si muncitor, iubitor, familist, etc.

Nicol,putea fi fericita cu cine dorea ea daca isi defacea picioarele(ca si aspect).Stii care era impedimentul daca ala era strungar...?? dresurile erau carpite...
Stii ce nu agreez eu...nu faptul ca va mintiti singure in alegere,ci ca va mintiti doar de fatada..Sa nu imi spui ca gresesc...Sunt Hugh Grand,te cuplezi cu mine?/:)
 
Ultima editare de un moderator:

nicol 10

Stie Tot
da, perfecte, dar cu efecte de scurta durata, eu sunt de moda veche, mi-am ales partenerul dupa niste criterii bine stabilite si m-am asigurat ca este capabil de o relatie de lunga durata, pe viata

CE SANSE AS AVEA SA AM CEVA DE DURATA CU Hugh Grand? DECI NU, NU M-AS CUPLA CU EL
 
Ultima editare:

DeletedUser2039

Guest
H.G. dupa 4 nunti...Nicol scoate un criteriu la interval si zii pas.
 

DeletedUser13911

Guest
Sunt absolut convis ca ai facut concesii din ambele parti.....nu le poti avea pe toate....
Acum...ce vin au baietii astia ca sunt bogati???Ar trebui dupa cum spui tu ,ca gainusele sa treaca pe trotuarul opus cand ii intalnesc?Si ei trebuie sa se casatoreasca,si ei trebuiesc selectati...etc..nu?daca blondul meu e mai trendy ca al tau..de ce sa nu fiu eu aleasa..(sa spunem ca gandesc fetele)?

- - - Actualizat - - -

H.G. dupa 4 nunti...Nicol scoate un criteriu la interval si zii pas.
Apio vezi...toate stiau ca alta a ratat in dragoste..de ce au ales cu buna stiinta? ..hahahah
 

DeletedUser2039

Guest
Concluzia, dupa sac si petecul...nu e cum zice Brenciu "contrastele se atrag".
 

DeletedUser13911

Guest
un prim criteriu ar fi nivelul de scolarizare

NU ai fazut miliardari cu 8 clase ...?hahahah.Nu exista bogati si prosti...nu se poate asa ceva!Treci peste primul,e rateu :)
NU te supara pe noi....incercam sa-ti convertim principiile.Sa nu faci vre-o prostie daca ne iese operatia::D
 

DeletedUser13911

Guest
Auzi..daca nu ai aflat pana acum,barbatul PERFECT nu exista,mai taie din criterii,ramai nemaritata!:D
 

DeletedUser2039

Guest
Asta vorba sa fie, la 16 ani 98% il vor pe durul cartierului, si pe urma dupa ce au acumulat experienta de viata si au devenit femei il iau pe baiatul tub de plastilina ca sa il modeleze ?
 
Sus