<3 <3 <3

DeletedUser2039

Guest
Igor inainte sa te duci la spalatorie vizioneaza episodul in care Mister Bean a fost acolo, stii, cine nu cunoaste istorioara are o sansa din trei sa o repete.
In Moldova fetele mari lasau unghiile sa creasca pentru o mai buna aderenta la rogojina, Nicol poate sa confirme ca nu e goanga.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Gagicile astea sunt tare nerabdatoare sa alfe fantezia mea cu unghiile rosii!!!! Ia mainile sus, sa vad care din voi are manechiura facuta dupa placul fanteziei mele!!!!hahahahahahahaha
 

nicol 10

Stie Tot
tocmai ce le-am aplicat un tratament cu zeama de lamaie si sunt gata pregatite pentru lac de unghii............incolor >) hai, toata saptamana ne-ai tot amanat, baga fantezia
 

DeletedUser

Guest
tocmai ce le-am aplicat un tratament cu zeama de lamaie si sunt gata pregatite pentru lac de unghii............incolor >) hai, toata saptamana ne-ai tot amanat, baga fantezia

O sa vina si vremea povestii fanteziei mele cu unghiile rosii,dar pana atunci va invit sa vedeti cel mai criminal serial de comedie .Nu va spun mai mult, va las pe voi sa decideti cum este filmul asta .Deocamdata sunt doar 3 episoade .Are cineva idee unde gasesc toata seria?
http://filmehd.net/the-last-man-on-earth-2015-serial-tv-sezonul-01.html
 

DeletedUser

Guest
Atunci astept episodul 4 cu nerabdare .E belea rau de tot serialul asta. Un singur barbat pe pamant .Timp de 2 ani ciuciu muieri .Apare una dusa cu capul. Repopularea speciei. Se insoara cu nebuna aia dupa care apare si bunaciunea aia blonda .Fac pariu ca pana se termina , or sa tot apara muieri in episoade . Tulai doamne, astia mi-au ciordit ideea nickname-ului meu . ....hahahahahaha
 

DeletedUser13911

Guest
le-am vazut si eu..boring....comedia e neagra nu?....iq-ul meu da rateuri la glumele lor..
 

DeletedUser

Guest
le-am vazut si eu..boring....comedia e neagra nu?....iq-ul meu da rateuri la glumele lor..

Bah, tu la ce film te-ai uitat?!! Daca nu-mi faci un rezumat la filmul la care ma uit eu, te suspectez ca iq-ul tau e mai mic decat cel al unei curci.Doar aia nu pricepe actiunea filmului :D
 

DeletedUser13911

Guest
Gusturile in materie de film si femei nu se discuta....al meu e 126.;)Masurat pe bune..nu de mine sau pe porcarelele de pe net...hahaha
iq-bell-curve.gif
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Clar n-avem aceleasi gusturi .Nici la filme ,nici la femei . Tu cum vrei ca o femeie sa aibe unghiile colorate? :D
 

DeletedUser13911

Guest
:D Nu am fetish-uri vis a vis de culoare....ingrijite sa fie;)
Daca doresti un raspuns totusi,french-ul da o nota de eleganta.
 

DeletedUser

Guest
:D
[video=youtube;7NPqj1f246E]https://www.youtube.com/watch?v=7NPqj1f246E[/video]
 

DeletedUser13911

Guest
Multumesc.Vezi, chestia asta tine de sentimentul de a place...e nativ cred(cultivat pe parcursul vietii fiecaruia).
Stii ce e rau...apare din ce mai evident snobismul si lipsa de gusturi a celor ce ar trebui sa le ingrijeasca.Pacat,unghiiile sunt prima impresie ce o lasa o femeie cand o intalnesti.E primul lucru(mainile)prin care poti deduci personalitatea respectivei .Celelalte "atuuri',le apreciezi ,dar ca si instinct de reproducere,nu reflecta caracterul ...hahaha
 

DeletedUser2039

Guest
Poti spune ca dupa o istorie cunoscuta a omenirii de cateva mii de ani nu mai primeaza instinctul reproducerii ? suntem deja o rasa inteligenta si primeaza caracterul ? in general vorbind...
 
Ultima editare de un moderator:
Sus