<3 <3 <3

DeletedUser

Guest
mai exista Fat Frumos in 2015?? :) esti pe interes sau iti urmezi inima?

Basmele n-or sa moara niciodata . Intreaba i toate pustoaicele pana in 12 ani daca il mai asteapta pe Fat Frumos. Deja la 13 ani, Fat Frumos se transforma in zmeu ....lol


- - - Actualizat - - -

Auzi mah...nu fi nazlau...daca Gina Pistol ar fi femeie de servici..i-ai da bice calului..???

- - - Actualizat - - -



Cred ca da..nu viseaza toate felele la asa ceva..??? tre' sa existe cumva..nu?

Uite,vezi tu printule de ce nu a ajuns Gina femeie de serviciu? !!! Initial a vrut sa fie ciordita pe cal de Fat Frumos, ca mai toate femeile, dar cand a vazut ca ii este mai bine cu Zmeul , a renuntat la meseria aia :D

- - - Actualizat - - -

noi visam dar eu intreb daca exista, asa ca ne multumim si cu "un om de serviciu"

CU ASTFEL DE MULTUMIRI NU VEI AJUNGE NICIODATA SA FI TRATATA CA O PRINTESA. Ce haliti amandoi din salariul lui de maturator ? Jumari la lumanare ? :D
 

DeletedUser13911

Guest
Se prea poate,insa mai nou..Zmeul e la racoare..pentru ceva vreme..si nu putina.
Partea proasta , zmeul cel batran e alaturi de el....daca ii confisca astia si ghiturile de la cenrura cu diamante.cred ca Ginutza..o sa mangaie saua altui magar..pardon...armasar.
Si atunci....na ...trecem la Cenusareasa vs..indiferent de portofel(cat mai gros)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
ma trateaza ca pe o printesa si ne hranim cu dragoste :p

Asa gandeam si eu, o sa faceti greva foamei din a 2a zi dupa ce ia leafa si pana luna urmatoare .Dar nu conteaza , daca va hraniti cu dragoste si sunteti fericiti , trece-ti voi si pe asta .Cu burtile flamande :D
 

DeletedUser13911

Guest
ma trateaza ca pe o printesa si ne hranim cu dragoste
Auzi...spune-mi ca nu esti unicat si ca mai ai o sora geamana...fa-mi cunostinta cu ea....:D
Nu vinde iluzii la copii...cauta astia tot fesbuciucul...nu mai intreaba "cati ani ai?" ci..."te multumesti doar cu dragostea?":D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Se prea poate,insa mai nou..Zmeul e la racoare..pentru ceva vreme..si nu putina.
Partea proasta , zmeul cel batran e alaturi de el....daca ii confisca astia si ghiturile de la cenrura cu diamante.cred ca Ginutza..o sa mangaie saua altui magar..pardon...armasar.
Si atunci....na ...trecem la Cenusareasa vs..indiferent de portofel(cat mai gros)

Pentru cateva milioane de euro nu ai locui la mititica vreo 2-3 ani printule? :D
 

DeletedUser13911

Guest
5 ani.pentru 1 milion..imi dau cuvantul.
50K dau spaga sa stau ca un boier si restul sa produca ..hahaha
 

DeletedUser13911

Guest
Nicol...dragostea trece prin stomac...indiferent ce ai motiva.Fii cinstita si recunoaste...
 

DeletedUser

Guest
5 ani.pentru 1 milion..imi dau cuvantul.
50K dau spaga sa stau ca un boier si restul sa produca ..hahaha

In sfarsit un om care gandeste bine :D Pentru buna purtare, in maxim 3 ani parasesti locuinta si te stabilesti unde e plin de Cosanzene :D
 

DeletedUser13911

Guest
Daca mai scriu si o carte..o fac la 2.si 6 luni..hahaha
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
lasa-i sa caute :) dar pana la urma asa este, iubirea ne hraneste si ne face fericiti

Hai ,poate asa te fac sa intelegi :
Vezi tu nicoleto?!! Iubirea asta e ca un pachet de biscuiti, mancati amandoi pe rand din acelasi biscuite ,in fiecare zi . O sa terminati biscuiti, o sa rontaiti si la ambalaj crezand ca va estompeaza foamea . Intreabarea e : CE FACE-TI CAND DESCOPERITI CA NU MAI AVETI CE RONTAI? :D
 

nicol 10

Stie Tot
Ce se intampla cu voi? Cati ani de căsnicie sau de relatie amoroasă aveti de nu mai credeți in astfel de vise si romantisme? Chiar asa de multi? :)
 

DeletedUser13911

Guest
Eu 20 de casnicie("cu preludiu" cu tot)...Alfa..tu..?..Uimeste-o si tu..poate intelege ce va fi in viitorul apropiat.....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13911

Guest
Apuca-te de treaba...fa provizii de satisfactie..frumusetea e trecatoare si dragostea devine respect!
 

nicol 10

Stie Tot
frumusetea nu este trecatoare, in ochii tai este intiparita imaginea din tinerete a partenerei :* si viceversa desigur
 
Ultima editare:

DeletedUser13911

Guest
este adevarat,raspunsul meu a fost generalist.Nu am particularizat nimic din discutie.....siiiii... buna dimi Nicol...
dsc_0775.jpg


- - - Actualizat - - -

frumusetea nu este trecatoare, in ochii tai este intiparita imaginea din tinerete a partenerei :* si viceversa desigur
Uite...chestia cu imaginea e asa....fantasmagorie.......stii cum realizezi daca partenera/partenerul arata bine,...????
 

DeletedUser13911

Guest
Aaaa...nu..vorbim de frumusete,asta tre' sa fie evidenta.Treaba sta in felul urmator:
Daca iesi cu partenera pe strada si sexul opus arunca priviri discrete sau mai putin discrete asupra ei....sa fii convins ca frumusetea de care vorbim, exista sau inca exista.
Conform zicalei"Ce-i frumos si lui Dumnezeu ii place",
Pe scurt,daca iesi pe strada si reusesti sa intorci privirile barbatilor....fii impacata cu ideea ca esti cum iti doresti...(frumoasa)
 
Ultima editare de un moderator:
Sus