<3 <3 <3

DeletedUser13911

Guest
Asta stiam ca esti,..pe el l-ai intrebat ce criterii a avut?;)
PS; Nu mai spune ca ai cautat...sa spunem ca ai fost gasita....suna mai altfel ..B-)
 

nicol 10

Stie Tot
durul cartierului ajunge de regula un ratat, undeva pe la mititica dupa ce a furat mai stiu eu ce sau a dat in cap cuiva

nu l-am intrebat ce criterii a avut, eu tind sa cred ca nu a rezistat sarmului meu :)
 
Ultima editare:

DeletedUser13911

Guest
Asta vorba sa fie, la 16 ani 98% il vor pe durul cartierului, si pe urma dupa ce au acumulat experienta de viata si au devenit femei il iau pe baiatul tub de plastilina ca sa il modeleze ?

Asta intra la categoria "ce isi doresc femeile':D
artemis.png

@ Nicol...nu cred ca s-a multumit doar cu sarmul.( eu unul nu as da prins)..intr-un moment de tandrete incerca sa afli..asa pentru tine:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13911

Guest
Desigur,mi-ar placea ca unii sa invete cate ceva din discutia asta intre 3 oameni maturi.

- - - Actualizat - - -

voi incerca sa aflu, intre timp poate aflu si criteriile unui barbat in alegerea partenerei

PAi..intreaba-ti sotul intr-un moment de tandrete..va fi sincer ,te asigur!Ti-am si sugerat mai sus..e acelasi lucru mult dorit de tine!:D
 

DeletedUser2039

Guest
Sa ne spui daca stii pilda cu barbatul care avea de ales intre 3 femeii si a facut alegerea dupa ce a dat fiecareia cate 5000 de euro ca sa vada cum cheltuiesc banii.
 

DeletedUser13911

Guest
sunt curios ,nu o stiu,dar bag mana in foc ca e cu evrei!;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2039

Guest
Cele 3 femei au facut fiecare ceva diferit
prima a cheltuit banii la coafor, salon de masaj si la modista pentr a se face frumoasa ca sa il vrajeasca
a doua a luat un ps4 cu sistem home cinema si led de 55 de inch pentru ca el sa vada ca e personajul principal
a treia a investit banii la bursa si i-a triplat apoi a deschis un cont pe numele lui
 

DeletedUser13911

Guest
Evreiasca 100%..nu cred ca au fost 3,pariez pe lipsa celei de a 3-a .:D
 

DeletedUser2039

Guest
A fost o decizie dificila pentru el, dupa ce a cantarit bine actiunea fiecareia dintre ele a luat-o de nevasta pe cea cu sanii cei mai mari.
 

DeletedUser2039

Guest
Criteriul de baza, a folosit potentialul intelectului cu care la izestrat natura, dar ochii, poarta sufletului, lau tradat!
 

DeletedUser13911

Guest
Aha,deci criteriul e "baga-ti fata silicon si-ai s'agati chiar si-un patron":D
 

DeletedUser2039

Guest
Vb in particular, ne imprietenim pe fb si o sa o vezi pe sotia mea, Igor poate stam la o parola si pe fb, cand ne permite timpul, ce zici ?
 

DeletedUser13911

Guest
Mi-ar fi placut,dar ,nu am fb,skipe,mes,vibe..etc.le pot enumera pe toate:),am doar tel si ca dracu si ala se aude in ecou cand fac anumite convorbiri.sper ca ai inteles:)
 

DeletedUser

Guest
Biblia dupa Mugur Ciuvica zice asa in Geneza: Si Domnul Dumnezeu AtotPuternic Traian Basescu a creat barbatul , pe Coldea .Apoi pentru ca barbatul era singur, a luat o coasta din el si a creat femeia. Pe Kovesi . Si uite asa au populat ei aresturile pamantului cu maimutoi la zdup . Asta e varianta biblica a lui Ciuvica.Stramosii nostrii sunt Sri si DNA ,masculul si femela care au populat planeta mioritica . Biblia asta te citeste ea.N-o citesti tu, Printule. Cred ca tocmai te citeste si se intereseaza despre soarta ta,crestinule ......hahahahaha
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13911

Guest
Hai ca asta-i buna...cam ce spui tu..eu mananc,respir si dorm?In 2015 imi spui ca bilbia citeste..hahahaha...e buna asta!
Mai mult ,ce dracu citezi din catelu' ala antenist...si-a rupt genunchii in fata tapului sa nu il ascunda la Armaghedon.Pentu ce a latrat aiurea ii dadeam pe viata!DAca mai citezi din badea,ciuvica si latraul sef,il adaug si pe ursu,imi ridic ambasada din curtea ta.:D
PS:
Nu am spus ca's prosti,dar nu stiu ce fac,asta-i tot!De fapt pentru o bucata de paine tot romanul spune ce vrea Brutarul.
 
Ultima editare de un moderator:
Sus