Rezultate căutare

  1. cioara

    Lumea Pandosia

    baga baga sa i vedem pupaza
  2. cioara

    Lumea Pandosia

    o fo frumosel pa pandosia ne am distrat cel mai important pe langa tot,sunt pozele ce le primim....adevarata motivatie
  3. cioara

    Lumea Zeilor aka S I N O P E

    nici eu pana amu,dar e bine asa. daca spune el... asa o fi
  4. cioara

    Lumea Zeilor aka S I N O P E

    sper sa l mai intalnesc candva,cumva.....sa i fiu iar ferma:)) cauta Phoeniix cica eu l am notat in caiet,ma feresc de el de amu
  5. cioara

    Lumea Zeilor aka S I N O P E

    is mereu,citesc si ma amuz greu sa scriu...dar o reusit sa ma faca sa am o reactie:))
  6. cioara

    Lumea Zeilor aka S I N O P E

    :))
  7. cioara

    Top 12 - Aliante

    de ce crezi ca anonimii au sanse la minuni? demos sigurat
  8. cioara

    Poftiți la ... spam!

    auuu... cata text aici si cata vitejime :) flacau...de ce nu te uiti de unde derivezi? mantalele cu 3 aliante,demos cu 3 aliante si etc..ma rog,nu am fost curios acum apari sa bati cu mentosana in piept...ca vezi doamne... iaca asa vrem sa jucam de preferat pentru neplaceri sa ne scrieti...
  9. cioara

    Spam

    tu nu ai jucat cu noi o vreme aici pe delphi? pana ce s-a lasat joker?
  10. cioara

    A ajuns grepolisul in perioada de declin ?

    :mad: bre ce nu intelegem? pererile noastre nu conteaza si cam atat e de apreciat efortul colegului si a colegilor de joc ce isi doresc sa fie jocul ce a fost candva.tot vad postari mai peste tot,dar nu ai ce face... asta e.....daca iti place,joci....daca nu....asta e..tot joci
  11. cioara

    Spam

    asta cu liderii... pe bune spune si mie... care ti-a soptit? sau se citeste in stele?
  12. cioara

    Spam

    Pam pam pam...:D Cine a reaparut pe forum!? Ai prins glas,flacau? nu era mai bine sa stai pitit? :* In locul tau mi-as fi dat stergere cont cel putin de pe lumea delphi,apoi sa mai am fata sa apar si sa intind mentosana pe forum.... vai tie... mare demosar ai devenit,brusc: acolo unde ai...
  13. cioara

    Spam

    iti raspund eu sev lucrurile ce se discuta prin sistem nu sunt expuse pe forum deci de ai ceva de lamurit despre problema asta,va fi clar doar acolo cam acest raspuns il vei primi oricum e strigator la cer sa acoperim pe cineva ce nu merita sa fie acolo,ba mai mult sa nedreptatim pe altii sa...
  14. cioara

    Spam

  15. cioara

    Spam

    va rog sa pastrati un limbaj decent,nu doresc ca acest subiect sa fie sters sau inchis doresc totusi raspunsuri la intrebarile mele multumesc
  16. cioara

    Spam

    usor pueril comportamentul staffului.... banam sa reducem la tacere....este cel mai simplu mod de a inchide guri:) e a 2-a oara cand se intampla asta,doar ca s-au dat cartile pe fata am sperat ca totusi tontea sa mai apara pe aici....probabil a fost redus la tacere.... deci se merge pe "corb la...
  17. cioara

    Apocalyptica

    habar nu am de restul pactelor
  18. cioara

    Apocalyptica

    cu cine au ei pact?
  19. cioara

    Alta lume - stim deja finalul

    s-a facut acest pact,inainte sa se deschida lumea....zone diferite,zi de intrare pe sv diferita... deci nu ne ramane decat sa respectam ceea ce conducerea a decis
  20. cioara

    Spam

    asta pentru ca nu ma cunosti...deloc sa spunem nu am inceput sa joc de ieri si am prins si vremuri in care premium nu aveai atatea beneficii..nici planificator nici nimic....aveam peste 100 orase si asa si...ca sa organizez atac la secunda luam caietul si pixul in fata sa-mi scriu timpii,ca mai...
Sus