Spam

cioara

Membru
usor pueril comportamentul staffului....

banam sa reducem la tacere....este cel mai simplu mod de a inchide guri:)
e a 2-a oara cand se intampla asta,doar ca s-au dat cartile pe fata
am sperat ca totusi tontea sa mai apara pe aici....probabil a fost redus la tacere....
deci se merge pe "corb la corb nu scoate ochiul"....e bine si asa



acolo unde eu si multi altii cheltuim mii de taleri de aur sa ne aducem prietenii in zona unde dorim,staful face doua click-uri si rezolva altfel problema asta....
deci nu mai e ca ne ducem cu zaharelul,a recunoscut chiar el.....si.....si as fi foarte curios ce are de spus de faptul ca "a spionat contul lui ragnarar" cu un ochi magic.....posibil sa fim fiecare din noi la rand....noi dorim sa jucam intre noi jucator vs jucator,nu jucatorii vs staff...ma rog,posibil sa fie o noua versiune a jocului....

acum as avea cateva intrebari la care as dori sa-mi raspunda cei din staff

daca din 2 click-uri s-a rezolvat repozitionarea lui tontea,cei ce au cheltuit mult aur pt a aduce pe cineva in zona lor,isi primesc talerii inapoi sau?(aici stiu raspunsul)
asa cum baietelul a fost banat pentru ca a expus regulamentul intern al adminilor(el fiind fost admin),se va aplica aceeasi moneda pentru tontea care practic a facut acelasi lucru....doar ca a extras informatii de pe conturile jucatorilor si le-a dat celor "dragi"...!??
si cred ca ultima.....acolo unde imi tin absolut toate mesajele posibile de la inceputurile lumii(pe fiecare lume fac la fel),unde a disparut brusc acel mesaj global dat de sud fcd?
 

DeletedUser5815

Guest
interesante metode de rezolvare a conflictelor.... made in Romania


doar ca pozele alea, in ciuda faptului ca mesajele globale au fost sterse, au ramas salvate in calculatoarele a zeci de jucatori
si nu, nu inghite nimeni povestea cu spargerea contului de skype
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Chiar daca era spart contul de skype nu are legatura cu grepolis. De ce nu te baneaza in cazul in care primesti o amenda contraventionala sau un 4 la teza? Acesta este doar un pretext, pueril, pentru a bana un jucator. Ca sa-si acunda magariile fac abuz de drepturile pe care le au.
 

DeletedUser5815

Guest
asta e evident, nu intra in aceeasi "jurisdictie"

dar ca si motivatie, e mai mult decat puerila
 

DeletedUser5815

Guest
ideea e ca daca l-ar fi banat pe motiv de programe ilegale, multicont, spargere de cont pe grepolis, injuraturi in mesagerii, in fine, orice altceva care sa aiba legatura cu modul de joc, as fi zis ca aia e.... a comis-o, plateste

dar sa banezi atacabil si definitiv pe motivul infantil ca ar fi spart un cont de skype ca sa acoperi niste scurgeri de informatii de la sursa, e ceva ce tine de SF

in ceea ce-l priveste pe adminul in cauza - si in general o buna parte din administratie, ma scuzati, dar trebuie sa fac o observatie personala: incercati sa alegeti unii care nu maltrateaza limba romana.... respectul de-acolo incepe, daca n-ai respect pentru propria limba si nici dorinta de a fi autodidact, n-ai nici respect pentru tine si cu atat mai putin pentru ceilalti.... ca dovada ce s-a intamplat zilele astea (inca una, daca mai era nevoie)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15256

Guest
+cat de josnic a ajuns....E ban atacabillllll!!!! Rusine "domnule still" acum poti sa-mi dai ban unde vrei tu dar sa stii ca pozele mele au ajuns deja la "cativa" juucatori....care o sa faca "cateva" tichete
Asa ca cioc pa si te-am tucat....Numai in romaniia se poate intampla asa ceva....cu asa admini cum sa te miri ca foarte multi sau lasat de grepolis....din cauza unora ca voi grepolisul se duce de rapa....si ti-as dedica o melodie de a lui B.U.G mafia sau a lui parazitii dar imi e ca iau vacantza prelungita

- - - Actualizat - - -



- - - Actualizat - - -

 

DeletedUser15207

Guest
La asemnea oameni trebe sa ai ZERO RESPECT !
Rusine staffului romanesc
 

DeletedUser

Guest
Buna seara lumeee ! Nu ma rabda sufletul s astept sa imi expire vacanta, asa ca folosesc si eu o clona ca si rebelul (Arsenie Boca)
Buuun ... Sa ne acomodam. Stil, mai esti tare-n gura cu mine, badea Ion? Da sau Ba? Asa cum sper ca ti-a transmis Jack, tu si dansul aveti tichet cu destinatia hamburg, din seara asta, pentru banarea mea ABUZIVA, data la comanda, intrucat lu nea sorin, ii displace moralul meu de 30-40% ....
Acum vad ca esti mai al draqu ca de obicei, te abati mai mult de la regulament. Ehhh ... Lasa ca te pun eu cu botu pe labe ! Maine, ca mi-e lene sa traduc azi, inno games mai primeste un tichet impotriva ta, pt abuz de functie ! Asa cum ti-am zis, esti CM acestui server, ceea ce faci, te priveste atat pe tine, cat si pe mine ca jucator. Asa ca poti fi acuzat de abuz, calomnie, amenintari, etc ! Ai priceput?
 

DeletedUser15256

Guest
La asta m-am gandit prima oara....sau la bug mafia....dar cred ca luam amandoi vacanta :)
Bug mafia la vorbitor ar merge
Stiu multe eu sunt ascultator de rap-hip-hop dar daca i le zic....primesc ban ca el doar asa stie sa rezolve lucrurile si motivul de ban creca e ca nu am udat florile sau gaseste el ceva :)
 

DeletedUser

Guest
Roscato. Ca tot esti perechea bossului, informeaza-ma si pe mine, cum poate fi acuzat cineva si banat PERMANENT SI ATACABIL, CA A SPART UN CONT DE SKYPE (TOTAL FALS) AL UNUI ADMINISTRATOR?
HAI, CURAJ, CA DE NU, VA TRAG EU DE LIMBA !
 

DeletedUser15256

Guest
DA mere dar mere si moartea intreaba de tine :)
Dar aici nu suntem sa spunem ce i se potriveste......Ca la cat de nesimtit a fost i se potriveste si "ca o apa cristalina" :))
Aici suntem ca sa ii facem contestatie/reclamatie/ aici suntem ca sa urlam la el cat de "but" si neispravit este....
 

DeletedUser

Guest
ps : LUME LUME ! DOAR 24 DE VIZITATORI? VORBIM DE ABUZUL INFAPTUIT DE STIL ! CM-UL SERVERULUI ! AR TREBUI SA VADA TOATA COMUNITATEA, CE STAFF CORUPT AVEM ! CURAJ ! SA VAD PESTE 200-300 DE VIZITATORI !

- - - Actualizat - - -

Moartea sa intrebe cat vrea ... Eram treaz de la 4 in acea zi :)))
Dar n-aveam chef ...
Sa fie asigurat ca tichet contra lui si contra lui tontea, va fi primit maine de inno games
PS. Cine imi da adresa lor de e-mail? Ca am uitat-o si nu stiu unde sa o caut :))))
 

DeletedUser15256

Guest
Dupa cate am inteles "roscata" este doamna/domnul odmm nu?
Care dupa cate observ se uita/priveste cum scriem aici....si rade stiind ca nu o sa pateasca nimik nici ea/el si nici un alt admin....
Eu cred ca tontea a dat cu un motiv acea conversatie...dar oricum.....Sa mai zic ceva :) Daca afla ragnarar ce a facut tontea pun pariu ca-i ia toate orasele si le da la altii :))))
 

DeletedUser

Guest
Roscata e miss odmm care se lauda ca nu e vopsita, dar i-am demonstrat contrariul, coret moderatoareo?
Sa mai apara ... 25 e numarul meu norocs ...
 

DeletedUser

Guest
Eu vreau adresa ... Momentan ...
Din cate stiam, putem intenta si o plangere penala, nu Stil? Calomnie, abuz, amenintare ... Poate contul banat era premium ...
Sabia are doua taisuri, iar unii poate sunt spadasini, nu se joaca ca tine de dau cu batul la gunoi ...
 

DeletedUser15256

Guest
Capone dar vad ca o stii detaliat :)).
Catolic cred ca e cu buddha nu?Adica toata lumea e cu "budha" cand e beata si ma refer la W.C...
Cat e gluma e panarama...
Nu m-as mira sa-l vad maine pe tontea cu 500 usoare si 500 bireme asa "cadou" de la still
 
Ultima editare de un moderator:
Sus