Spam

DeletedUser15021

Guest

Tu esti ala care pana in acest moment a fost cucerit aici pe Delphi de 4 ori ? Prima tura te-am cucerit eu si vad ca ai mai avut aceeasi soarta de 3 ori.
S82xahp.jpg

pvYWHNj.jpg


N-am vazut nici un jucator atat de slab ca tine, m-as abtine sa mai comentez pe forum indiferent de discutie.
 
Ultima editare de un moderator:

ciclin

Stie Tot
Si daca ai pierde... asta-i jocul :D

Nu insinua , daca nu stii situatia celor 2 orase :) . Nu va credeti ce nu puteti sa fiti .Pace :)

E frustrant sa ....fii refuzat..stiu :) orasele tot ajungeau la sorin , ii erau promise de multa vreme . asa ca ...shut up la adresa mea :) vedeti-va de joc :))
 

Gymus

Membru activ
Nu insinua , daca nu stii situatia celor 2 orase :) . Nu va credeti ce nu puteti sa fiti .Pace :)

E frustrant sa ....fii refuzat..stiu :) orasele tot ajungeau la sorin , ii erau promise de multa vreme . asa ca ...shut up la adresa mea :) vedeti-va de joc :))
mai... eu iti luam apararea.... dar n-a , o iei cum vrei
 

ciclin

Stie Tot
In fine , nu e prb mea....sa dat un global legat de tontea....nu am inteles mare lucru acolo ... :))))))

axxo ala stiu ca e pe langa... nu stiu cine la pus dar nu are ce sa caute :)))) mi-a dat acum o saptamana ban ..in mod eronat...noroc cu un admin mai vechi care a vazut si corectat greseala DUPA 1 ORA...sper eu ...nu in mod intentionat FACUTA DE NOOBUL AXXO..... :)

PS:daca pentru ce am scris mai sus..imi iau ban aici pe forum , iar fac scandal :))

ce a facut nea tontea ?....nu am inteles nimic :/.... tontea...ce facusi nene ?... ce au astia cu tine ?
 

ciclin

Stie Tot
Nu fac scandal , nam nimic cu tontea mai :))) cu axxo ....pretenu vostru .... am :)) mia dat ban ...pe niste prietenii , am dovezi ...daca nu ma debana , iesea scandalu lu ''smeu'' :)))
dar nu mi in clar cu tontea :/... ce a facut de il acuza astia ? :/.
 

ciclin

Stie Tot
Tontea! Cu ce drept rogi un admin sa te favorizeze? Pe pile? Sa stii ca nu procedezi corect... add me pe skype gucci.stallone sa ma ajuti sa recuperez parola fostului cont daca tot esti admin si ai pile cu adminii.

Daca stii parola de la email-ul de la contul respectiv.....e simplu de recuperat :/ :/.
 

DeletedUser15021

Guest
Nu fac scandal , nam nimic cu tontea mai :))) cu axxo ....pretenu vostru .... am :)) mia dat ban ...pe niste prietenii , am dovezi ...daca nu ma debana , iesea scandalu lu ''smeu'' :)))
dar nu mi in clar cu tontea :/... ce a facut de il acuza astia ? :/.

Ai luat ban man ?
 

ciclin

Stie Tot
Din respect pentru cei care au aplicat regulile ... corect! . nu am facut scandal aici , dar aia nu inseamna ca l-am uitat pe nene axxo (aca maryo56) :))


Sa stiti de la je...adminii vechi , mereu au facut dreptate si au fost impartiali ! ... cei mai noi sunt aiurea.... si nu au ce cauta + ca strica imaginea si atractia pentru jocul asta!
 

DeletedUser3337

Guest
colegul
nu e problema de ce punctaj ai avut
problema e cum a fost tratata....si stim ambi ca nu e corect ceea ce s-a facut....degeaba scuze si acuze....jocul si regulile ar trb sa fie aceleasi pentru toti..indiferent de accese

suntem in romania se pot gasii portite sa facem totul sa ne fie bine :D
 

DeletedUser

Guest
Daca un jucator incalca regulamentul , este sanctionat . Dar in cazul in care cei din staff incalca o regula , nimic? Tipic romanesc
Si asa cand se zice ca l-am incalcat si cer regulamentul , nu primesc nimic . Cred ca regulile le inventeaza pe moment unii admini.
Dar la ce sa ma astept de la ei , cand sefu lor face servicii impotriva regulamentului si dupa ne duce cu zaharelul ca a fost bug?
Stai potol tontea , ca daca nu erai admin nu mai vedeai niciun serviciu de la sefu' . In locul tau mi-as face bagajelu si m-as cara in tarile calde . Nu inteleg cum mai ai tupeul sa scrii aici pe forum.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Scepticule mai usor cu globalele prin toate aliantele, te poti lua de mana cu baietelul alt frustrat!!!!
 

DeletedUser

Guest
Vezi ca faci bale la gura de la atata urlat degeaba

- - - Actualizat - - -

Nu exista lume sa nu aratati cu degetul cel putin un admin... sa vedem cine mai urmeaza dupa tontea pe urmatoarea lume ....
 
Sus