Spam

DeletedUser15009

Guest
Gucci.Stallone din alianţa Pirates One a cucerit oraşul miadenisa aparţinând miadenisa. astăzi la ora 09:21
daniel31b din alianţa Friends. a cucerit oraşul BANDIT aparţinând Aristotel 1923. astăzi la ora 09:24
daniel31b din alianţa Friends. a cucerit oraşul Satana razboinica... aparţinând Aristotel 1923. astăzi la ora 11:01

smiley_emoticons_bravo2.gif
 

DeletedUser15207

Guest
Shhh , nu i deranjati pe cei doi :)
Sunt in vacanta la caracal :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Vacanta placuta baieti
smiley_emoticons_lol.gif

Multumesc multumesc ! :D
Capone deja a mancat ultima brioșă X(

- - - Actualizat - - -

tobi a fugit in vacanta taman azi cand era hotarat sa intre pe Hyperborea :D

Momentan trebuie sa mai astept. Mi s-a ars ceva la tabloul electric si stau pe 4G ...

- - - Actualizat - - -

Shhh , nu i deranjati pe cei doi :)
Sunt in vacanta la caracal :D
Cei 3 măăă :D
 

DeletedUser10318

Guest
Gucci.Stallone din alianţa Pirates One a cucerit oraşul miadenisa aparţinând miadenisa. astăzi la ora 09:21
daniel31b din alianţa Friends. a cucerit oraşul BANDIT aparţinând Aristotel 1923. astăzi la ora 09:24
daniel31b din alianţa Friends. a cucerit oraşul Satana razboinica... aparţinând Aristotel 1923. astăzi la ora 11:01

smiley_emoticons_bravo2.gif

Da navele picate sau luate de voi nu le puneti off off :))
 

DeletedUser15009

Guest
tontea nu le punem navele care le dam pe jucatorii vostrii offline sau voi pe ai nostri.

insa navele la miadenisa si aristotel trebuiau puse ca erau activi la momentul navei.

eu vreau sa va fac sa incercati cucerirea pe jucator cand e ONLINE ci nu cand e OFFLINE.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser10318

Guest
tontea nu le punem navele care le dam pe jucatorii vostrii offline sau voi pe ai nostri.

insa navele la miadenisa si aristotel trebuiau puse ca erau activi la momentul navei.

eu vreau sa va fac sa incercati cucerirea pe jucator cand e ONLINE ci nu cand e OFFLINE.

nu esti bine informat :))) auzi la el inactivi :))) pai nu pto sa-ti dau cuceririle pe cei activi :)) unele st in curs :X
daca vrei sa te lauzi, pune trupe cate s-au strans nu ca ai cuerit nu stiu eu ce oras ;)
 

DeletedUser

Guest
nu esti bine informat :))) auzi la el inactivi :))) pai nu pto sa-ti dau cuceririle pe cei activi :)) unele st in curs :X
daca vrei sa te lauzi, pune trupe cate s-au strans nu ca ai cuerit nu stiu eu ce oras ;)

Mai frumuselule. Tu crezi ca in nr de trupe consta suprematia unei aliante fata de cealalta rivala?
Tu crezi ca pe Chi cand baga yakuza la immo nave si viceversa, strang cate 300k trupe si 100k bireme ca sa se dea mari? Se strang cate sunt nevoie ... Nu ca nu se poate, dar e degeaba. Si daca sunt 75k trupe tot nu se ataca ... Daramite 300k

- - - Actualizat - - -

Gandeste-te si tu ca simas dp chi baga singur 150k trupe si 40k bireme ... Ala ce mai e? Invincibilul nr 1? Nu ... la puncte e pe locul 5-6 daca nu ma insel. Dar la nr de orase, primul. Aristotel e primul pe aici la orase. Dar vad ca pierde orase in draci.
Va credeti printi si printese dar 3 oameni familiarizati cu statul pe granita daca vin, nu mai luati orase decat de la internele voastre. Asa ca ciocul mic si joc de glezne
 

DeletedUser10318

Guest
Mai frumuselule. Tu crezi ca in nr de trupe consta suprematia unei aliante fata de cealalta rivala?
Tu crezi ca pe Chi cand baga yakuza la immo nave si viceversa, strang cate 300k trupe si 100k bireme ca sa se dea mari? Se strang cate sunt nevoie ... Nu ca nu se poate, dar e degeaba. Si daca sunt 75k trupe tot nu se ataca ... Daramite 300k

- - - Actualizat - - -

Gandeste-te si tu ca simas dp chi baga singur 150k trupe si 40k bireme ... Ala ce mai e? Invincibilul nr 1? Nu ... la puncte e pe locul 5-6 daca nu ma insel. Dar la nr de orase, primul. Aristotel e primul pe aici la orase. Dar vad ca pierde orase in draci.
Va credeti printi si printese dar 3 oameni familiarizati cu statul pe granita daca vin, nu mai luati orase decat de la internele voastre. Asa ca ciocul mic si joc de glezne

:) tare fustrat esti :) amenintarile sunt degeaba daca nu esti bun de nimic, din vorbe da oricine :) pari tare trist, te-au incoltit astia :)))
 

cioara

Membru
Pam pam pam...:D

Cine a reaparut pe forum!?

Ai prins glas,flacau? nu era mai bine sa stai pitit? :*

In locul tau mi-as fi dat stergere cont cel putin de pe lumea delphi,apoi sa mai am fata sa apar si sa intind mentosana pe forum....

vai tie...
mare demosar ai devenit,brusc: acolo unde ai reinceput(a 2-a oara) sa joci langa cine vroiai si sa privim contra cui joci acum :)
ahhh sau poate ti-ai luat ceva oglinda si na....merg mai multe fete:)
acolo unde privim rapoarte de atac ale tale si ne minunam,jucator al vietii ..

domnisoru,liderii de la tine te calculeaza -1 la adevar in acea alianta...nici nush ce mai joci...nici la "gramada" nu esti bagat...

si totusi ..si totusi iata-ne pe extern cu stouri si mistouri :)

iti recomand cu incredere,de vrei sa intinzi ceva,intinde-o de pe forum ....nu e de tine


de vrei sa te convingi,astept cu nerabdare un coleg de-al tau cu ceva argumente sa vedem ce are sa ma contrazica :)
 

DeletedUser

Guest
Baaau. V-a fost dor de mine?

- - - Actualizat - - -

:) tare fustrat esti :) amenintarile sunt degeaba daca nu esti bun de nimic, din vorbe da oricine :) pari tare trist, te-au incoltit astia :)))

Sa stii ca imi erai foarte simpatic ... dar omul se insala ...
Frumuselule, cum v-am mai spus, nu sunt frustrat chiar deloc. Eu daca vin pe granita, luati orasele mele cand invadeaza martienii pamantul. Par eu ala pus pe sotii de e doar gura de mine, dar nu vrei sa fiu vecin cu tine ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4185

Guest
Capone minti in continuare.

Ragna si costin au fost inactivi cand au luat nave.
Denisa si satana erau on pe joc



Ti-am spus si in mesaje pe joc nu o mi da cu activi inactivi,raganarar nu a fost inactiv niciodata cum nu au fost si alti si Cioara si tu si Sorin.ro cand ati luat nava asta sunt scuze de 2 lei ce invoci tu,aveti noroc cu moralu ala ca daca nu era moral gucci pe tine nu te bagau pirati in seama,oricum la voi se joaca toti pentru lideri vostri si cand ia unul mic nava RIP,asa ca nu o mai arde cu afirmati de 2 lei.
 

cioara

Membru
asta cu liderii...
pe bune
spune si mie...
care ti-a soptit?
sau se citeste in stele?
smiley_emoticons_bravo2.gif
 
Ultima editare:

DeletedUser4185

Guest
Pai se vede unde se ataca cand a luat marele lider suprem sorin.noob nava era moral 100% a atacat toate aliantele cand au luat dinaia mici de la voi erati inactivi sa nu stricati mitice si usoare pt ei.Apropo si Mr.Joker a fost inactiv de a luat nava?
 

DeletedUser

Guest
Bai ce-mi place ... Film de groaza17. Stii ce e aia viata personala? Tu crezi ca odata ce joci grepolis, faci pact cu laptopul si nu poti face altceva inafara de a te juca? Pana acum il slaveati pe ragnarar ca era la voi ... Acum e la pirati. Deci l-ati luat la ochi. Voi nu vedeti ce om de nimic este el? Este a doua sau a treia oara cand il vad ba acolo ba acolo. El pleaca la invingatori, iar apoi vine pe forum si urla ca el a castigat lumi.
Prietene, daca citesti asta, sa stii ca e adevarul. Esti un jeg de om, care fuge la aia care sunt mai buni intr-o perioada de timp, dar te lauzi ca ai castigat lumi. Daca tu asa crezi ca se castiga o lume, te inseli fratica.
 

DeletedUser4185

Guest
Bai ce-mi place ... Film de groaza17. Stii ce e aia viata personala? Tu crezi ca odata ce joci grepolis, faci pact cu laptopul si nu poti face altceva inafara de a te juca? Pana acum il slaveati pe ragnarar ca era la voi ... Acum e la pirati. Deci l-ati luat la ochi. Voi nu vedeti ce om de nimic este el? Este a doua sau a treia oara cand il vad ba acolo ba acolo. El pleaca la invingatori, iar apoi vine pe forum si urla ca el a castigat lumi.
Prietene, daca citesti asta, sa stii ca e adevarul. Esti un jeg de om, care fuge la aia care sunt mai buni intr-o perioada de timp, dar te lauzi ca ai castigat lumi. Daca tu asa crezi ca se castiga o lume, te inseli fratica.

Dai vina degeaba pe el,oameni de nimic si fara coloana sunt Pirati ca e a 3 oara la voi la Demos a fost 1 data si a fost pt ca mi-am dat eu cuv si BDF pt el pentru ca mai toti nu l-au vrut.

P.S.-Cioaro si m.s.g era inactiv cand a luat nava sau ati uitat ca acest joc se bazeaza pe a fi on in orice secunda din zi
 

DeletedUser15009

Guest
Saw, si daca cresc la 20 orase-25 , tot voi fi ajutat indiferent de situatie... chiar de e lider cioara tot ma ajuta... si eu la fel il ajut.
nu sunt ajutat doar cand e la moral... sunt ajutat tot timpul.

asa ca ciocu mic si joc de glezne saw :)

tu si cativa de la voi saw, doar incercati sa ne dezbinati sa ne bagati pilde ca noi membrii nu suntem ajutati iar liderii da .. insa nu este asa, te cam inseli !!!!

dau un exemplu: mie cand mi-a bagat nava bdf, s-a atacat din scurt insa nava tot a ramas ... voi vroiati sa atacam pe moral 40-50-60 ???? nici gand cum nici voi nu atacati pe moral mic sa spargeti nave.
 
Ultima editare de un moderator:
Sus