Spam

DeletedUser15009

Guest
jussepionoho atacatorul vestului a pierdut 3 / sorin.ro a pierdut 1
voi ce asedii atacati va bati cu no name-uri ca cu noi nu faceti fata?

dupa "ca" trebuia sa pui o virgula :) offf limba romana .... mai vrei sa fi si pe top 1, of of

oare cum suna "ca cu noi nu faceti fata" :))))) primele 2 cuvinte deduce ca esti pe WC si te chinui

facem fata de prea facem fata inclusiv cu voi, am spart alte 2 asedii insa la jusepe si sorin nu sa putut sparge... Cand suntem activi va dam in freza insa cand nu suntem activi profitati de ocazie si dati nava, RUSINE!!!!!!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
iti place sa fii dormeza asta inteleg din postul tau!
Saracu jussepe el o atacat pentru voi si in stanga si in dreapta, iar acum cand avea nevoie de voi :)))) nu mai are rost ca oricum e cacao la mijloc...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15009

Guest
nu se supara jusepe ca pierdut, intemeiaza sau cucereste alte 10, cultura sa aiba...

degeaba te dai mare cocos domule pestisor ca nu va veni jusepe la voi nici in visele voastre cu ponei.
Cum sa atacam daca voi ati bagati vreo 2 nave la moral, doamne ci oameni.. voi atacati de va bagam nave la moral ? NU, asa ca nu mai comenta
 

DeletedUser12202

Guest
Fishe,nu ma asteptam sa plangi de mila unui adversar :).Nici nu ma asteptam sa nu stii jocul : sunt orase pt.care te bati sa le pastrezi,sunt orase pt.pct,sunt orase pe care preferi sa le cuceresti dupa ce le-ai pierdut,sunt orase(situatii) pt. care nu merita sa faci pct.adversarilor.
O stii si totusi faci tam tam ,le scoti la inaintare.Nu inteleg de ce are nevoie DK de asta - sunteti atat de nesiguri pe voi ?
Dar nu ma asteptam sa incerci sa dezbini adversarii - cu toate ca este si asta o strategie f.buna.
Nu ma intelegeti gresit,nu sunt...fan Pirates,dar cand vad ce postati,nu pot sa tac.
 

DeletedUser

Guest
ma refeream la nava lu fantozy ca acolo aveai moral.

ce sa fac cu pacaliciul de jussepe la noi? o bagat bani si o dat la roata ca in rest e dormeza so vazut :))))) o pierdut 2k usoare pe moca cel putin

- - - Actualizat - - -

Fishe,nu ma asteptam sa plangi de mila unui adversar :).Nici nu ma asteptam sa nu stii jocul : sunt orase pt.care te bati sa le pastrezi,sunt orase pt.pct,sunt orase pe care preferi sa le cuceresti dupa ce le-ai pierdut,sunt orase(situatii) pt. care nu merita sa faci pct.adversarilor.
O stii si totusi faci tam tam ,le scoti la inaintare.Nu inteleg de ce are nevoie DK de asta - sunteti atat de nesiguri pe voi ?
Dar nu ma asteptam sa incerci sa dezbini adversarii - cu toate ca este si asta o strategie f.buna.
Nu ma intelegeti gresit,nu sunt...fan Pirates,dar cand vad ce postati,nu pot sa tac.

se vede ce esti nu trebe sa zic si eu asta :)
cat despre comentariile tale nu am ce sa comentez esti liber sa faci ce vrei.
 

DeletedUser15210

Guest
Ai grija cum vorbesti despre arisan. Totul pana la ea. Si da, este o EA. Mai mult decat atat, e o DOAMNA, in adevaratul sens al cuvantului. Asa ca ai grija cum ii vorbesti. Priceput?
 

DeletedUser15021

Guest
Ma tobita, la ce te astepti de la capone ?
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
 

DeletedUser13911

Guest
iti place sa fii dormeza asta inteleg din postul tau!
Saracu jussepe el o atacat pentru voi si in stanga si in dreapta, iar acum cand avea nevoie de voi :)))) nu mai are rost ca oricum e cacao la mijloc...

Fishe,am si eu o curiozitate,ia spune,care e diferenta dintre tine si o dormeza in cazul in care dormeza castiga lumea si are acelasi numar de orase ca si tine?Cu ce esti mai presus sau mai deosebit..ca sa spunem.Nu mai luam in calcul faptul ca si tu ai putea fi dormeza din punctul de vedere al dormezei.sper sa nu te fi incurcat in detaliile dormezei:)
Ia sa vedem raspunssuuuuul......
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Eu sunt o dormeza de lux stie asta tot serverul si o recunosc. diferenta eu ca nu joc sa castig lumea in timp ce dormeza joaca.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13911

Guest
Destul de realist raspunsul,imi permit sa mai intreb ceva....De ce joci in aliante de renume si ii musti de gat pe astia mici daca nu te intereseaza ceaiul de dafin?:DCel putin dormeza are un scop..nu?
 

DeletedUser

Guest
Daca sunt invitat in aceste aliante cu renume? eu ce vina am?

PS. Am avut invitatie si de la Pirati sa intru cu ei. In caz ca bati apropouri ca ma milogesc de prieteni.

Ps.2. Dormeza nu are neaparat un scop, ea mai mult doarme dar si cand se trezeste face putina miscarea, alearga in stanga si-n dreapta poate poate mai gaseste o dormeza cu care sa se imprieteneasca, iar astia mici la cine te referi?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13911

Guest
La astia de-i zuganesti in mod constant pe aici:D Ai dreptate,insa ,sa spun eu cum vad treaba....pe o lume iti aduni antipatii si evident prietenii,schimband lumea ,si aliante in mod sigur,vei aduna simpatia antipatiilor si antipatia simpatiilor,adica..joci degeaba daca nu ai un scop.Nu ca nu ar fi valabila si la mine:D
Atunci stau si ma gandesc...de ce mai joc?/:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Si acum vin cu o intrebare, de ce sa continuui sa joc in aceiasi alianta si pe lumea urmatoare daca nu mi-o placut in respectiva? Punctez, nu am schimbat niciodata alianta pe lumea in care am jucat, sa-ti dau un exemplu acum sunt in demos peste 2 luni tot aici ma vezi sau fantoma, una din doua.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13911

Guest
A,nici nu am sugerat asa ceva...vorbeam de suma intreaga a activitatii pe grepo..doar atat! Nu am particularizat.Poti juca oriunde si oricand,insa...nu et ami ataca atat ...singurele simpatii ce vor fi eterne sunt timpul,ca l-ai pierdut si INNO...ca..na
 

DeletedUser

Guest
Da timpul e necunoscuta daca joci sau nu grepolis si depinde cum joci. Eu daca e sa joc grepolis nu o sa ma vezi activ si prin topuri, mereu o sa fiu dormeza de lux, si nu stiu daca ma cunosti din joc, e diferit fata de forumul extern, acolo mai sunt si inamici care te respecta, care stiu sa vorbeasca civilizat si la locul lui, care stiu ce e aia o gluma buna facuta la timpu ei. Imi amintesc cu drag de lumea Rho cand jucam impotriva lui suiram si Splder cu care ne tachinam zilnic daca ne prindeam trupe unul altuia sau daca nu reusea vreo nava sau daca intra. La fel pe Athens am intalnit persoane la inamici vorbesc de tot respectul meu, Pe tau imi amintesc de lognoname daca tin bine numele de joc. E diferit aici pe forum is numai intepaturi/rahaturi/fabule si samd. Dar sunt si inamici care la primu atac iti umple frigiderul cu tot ce are.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15210

Guest
Pescarule, ti l-ai adus pe capone sa iti dea raspuns la intrebare caci nimeni altcineva nu te-ar fi bagat in seama?
Misto reputatia data. Ai exemplificat de minune. "noob"
Noob ca ce? Ca am curajul sa va spun in fata ce am de zis? Noob ca sunteti mai noobi decat noob-ul de mine? Uita-te-n ograda ta si apoi sa ma faci noob ;)
Spre deosebire de tine, eu am putut sparge minuni pe doua feluri ;) O cale grea, prin cucerire, dar si o alta mai usoara cu cateva excluderi :D
Tu nici nu visezi la minuni, aicea e buba. Tu si capone, faceti pe importantii, dar in realitate va kkt pe voi la prima adiere :)))
 

DeletedUser15210

Guest
Igor, data viitoare cand apari, sa ii explici pescarului ca tu chiar daca esti pe modul invizibil ca si mine, apari la numarul de vizitatori. Deci ... discutia era terminata, odata cu plecarea ta ;)
 

DeletedUser15009

Guest
mai pescare fisherman, vreau si eu sa i mi prinzi un caras de 5 kg+ :) iti dau o insula pe care sa intemeiezi daca imi prinzi un peste
smiley_emoticons_cuinlove.gif
 
Sus