Spam

DeletedUser13911

Guest
Acord distinctia OMUL ZILEI moderatoarei..odmm,pentru marinimie si :*!SA fii iubita,mai trebuisc si ca tine sa treaca cu vederea micile "obraznicii" ale colegilor de conversatie:),fie ei si uncover cateodata!
distinctie-filantropiei.jpg
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7851

Guest
Pentru nemultumiri/probleme/sesizari exista un topic special Probleme concursuri


---------------------


Multumesc pentru aprecieri. Cam mare medalia, nu o pot duce. Una mai mica nu ai? :-/
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13911

Guest
De nu o poti duce a tarai eu de un colt...:">..esentele puternice in sticlute mici se tin dar femeilor de plac lucrurile la superlativ ;)
 

DeletedUser15256

Guest
Pfff tontea aproape ca mai speriat...dar oricum ms pentru bireme :))))
 

DeletedUser15256

Guest
Asta moare de ciuda si de oftica :))))
Oricum nu o sa ma mai lase in pace de acum...o sa incerce nave una dupa alta :)))
 

DeletedUser15207

Guest
Eu ma mir cum asemenea jucator poate ajunge in conducerea Grepolisului :-/
 

DeletedUser10318

Guest
Eu ma mir cum asemenea jucator poate ajunge in conducerea Grepolisului :-/

Pai sa vedem poate te-ai nimerit jucatorul grepolisului tu :) pacat ca nu te stiu deloc, nu ca mi-ar pasa!
Si ca sa sti unii din conducere nici nu au jucat grepolis si tot sunt la conducere, dar nu inseamna ca nu au facut teste ca sa va poata spune care este problema.
Pot juca la vrajeala, pot trimie sprijin sau nave cum doresc eu.

Inafara de faptul ca toti jucatorii au de impartit ceva cu conducerea (ca na voi le sititi pe roate si sunteti experti) e ceva firesc in Romania, doar stiti sa criticati, iar pentru ultima data scriu ca ma ocupam de wiki, adminatul nu mi-a placut, daca cautati pe wiki vedeti ca sunt facute de mine majoritatea paginilor, asa ca nu mai palavragiti degeaba, ca sunteti pe langa subiect.

https://wiki.ro.grepolis.com/wiki/Special:Contribuții/Tontea
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13911

Guest
Auzi Sfinte Tontea,chair si asa..pe tine pe ce criterii te-au ales..ah?
De jucat zici ca nu stii si nici nu trebuie,s[part la gura esti,si.....ai si antecedente de genu"
03/08/13, 00:14:43 #17
tontea


Strategos

Data înscrierii
07/30/12
Locaţie
Timisoara
Postări
209

Trimite mesaj prin Skype™ la tontea
Implicit

Sa castige tot, pe mine pot sa ma stearga si de acolo, nu vezi ca nici nu raspund, doar sunt moderatori romani, care ne trag in piept pe toate lumiile. M-am saturat de ei, de aceea m-am mutat si pe servere externe....
Asta la prima strigare,asa....Nu mai face pe sfantu' petru prin zona ca nu e cazul!DAca esti bun,cum zici ca esti, arat-o!
Siii,inca ceva,care din cei care ii stii tu ca sunt sefi,nu au jucat grepolis niciodata?Hai ..ca's curios...,asa cu indrazneala in glas!:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15256

Guest
Ce aveti mai cu saracul Tontea? E un tip de treaba daca stii sa vb cu el...
 

DeletedUser10318

Guest
pe ce criterii l-au ales ? pe relatii sau a dat mita
smiley_emoticons_bravo2.gif

Simplu aplici la aplicatia lor, cu cv, daca sti ce e ala, si mai ales daca ai ce baga in el, dar nu prea cred si e naspa!

Ps: Oricum da doare de voi toti care comentati la adresa mea :), intrati ca musca-n lapte! ;) si sunteti foarte jalnici (cu parere de rau, nu va puteti numi oameni...majoritatea)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15021

Guest
Pai sa vedem poate te-ai nimerit jucatorul grepolisului tu :) pacat ca nu te stiu deloc, nu ca mi-ar pasa!
Si ca sa sti unii din conducere nici nu au jucat grepolis si tot sunt la conducere, dar nu inseamna ca nu au facut teste ca sa va poata spune care este problema.
Pot juca la vrajeala, pot trimie sprijin sau nave cum doresc eu.

Inafara de faptul ca toti jucatorii au de impartit ceva cu conducerea (ca na voi le sititi pe roate si sunteti experti) e ceva firesc in Romania, doar stiti sa criticati, iar pentru ultima data scriu ca ma ocupam de wiki, adminatul nu mi-a placut, daca cautati pe wiki vedeti ca sunt facute de mine majoritatea paginilor, asa ca nu mai palavragiti degeaba, ca sunteti pe langa subiect.

https://wiki.ro.grepolis.com/wiki/Special:Contribuții/Tontea


Alea is contributii ? Si nepotu putea sa le faca... mare lucru sa iei imagini de la grepo international si sa le bagi aici pe wiki...
smiley_emoticons_bravo2.gif


- - - Actualizat - - -

pe ce criterii l-au ales ? pe relatii sau a dat mita
smiley_emoticons_bravo2.gif

Le-o fost mila cand l-o vazut cu savarina aia din poza :D
0213.gif
0008.gif
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13911

Guest
Simplu aplici la aplicatia lor, cu cv, daca sti ce e ala, si mai ales daca ai ce baga in el, dar nu prea cred si e naspa!

Ps: Oricum da doare de voi toti care comentati la adresa mea :), intrati ca musca-n lapte! ;) si sunteti foarte jalnici (cu parere de rau, nu va puteti numi oameni...majoritatea)

Chiar ma gandeam cand ai degand sa recunosti ca te simti zeu..hahahahah,hai basti de aici ca ma apuca boala pe tine cu tot cu Cv-ul ala cu care te lauzi..hahah ce io fi bagat in el tu..asa ca si student? hahahah,hai ba du-te si te plimba,mai ia o gura de aer poate te trezesti!
 

DeletedUser15009

Guest
Simplu aplici la aplicatia lor, cu cv, daca sti ce e ala, si mai ales daca ai ce baga in el, dar nu prea cred si e naspa!

Ps: Oricum da doare de voi toti care comentati la adresa mea :), intrati ca musca-n lapte! ;) si sunteti foarte jalnici (cu parere de rau, nu va puteti numi oameni...majoritatea)

Si cum se aplica la aplicatia lor ?
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif

Si pe noi ne doare de tine :) Si tu la fel esti foarte... daca noi nu ne putem numi oameni, ne putem numi ZMEI si tu neom
smiley_emoticons_auslachen2.gif
 
Sus