Rezultate căutare

  1. Azilul Emporion

    Eu joc pe dimale
  2. Azilul Emporion

    Păcat de setări am văzut și eu clasamentul lume moarta după 1 zi de la ieșirea din protecție
  3. Ferma Bhritos odihneasca-se in pace 29.03-29.03

    Da nu blamez cu nimic chiar vorbesc serios sa ii aduci cu tine
  4. Ferma Bhritos odihneasca-se in pace 29.03-29.03

    Da pentru 2 alianțe se găsesc jucatori ideea e sa fie jucatori buni in ambele alianțe nu doar in una din ele
  5. Ferma Bhritos odihneasca-se in pace 29.03-29.03

    Sa ii aduci și pe băieții din friends cu tine și cu Zeu și fără
  6. Ferma Bhritos odihneasca-se in pace 29.03-29.03

    Și dacă ar vrea sa își facă toți enumerați de tine aici alianța nu ar avea cum pentru ca nu sunt jucătorii
  7. Ferma Bhritos odihneasca-se in pace 29.03-29.03

    Acum 2 ani zici sau când ? Ți-am zis sunt curios ce oamenii aduna dacă nu intrați și voi cu el
  8. Ferma Bhritos odihneasca-se in pace 29.03-29.03

    A-și vrea sa văd cu cine intra Tavi dacă nu vine nimeni de la voi și nu 2-3 oamenii “ai lui “
  9. Ferma Bhritos odihneasca-se in pace 29.03-29.03

    Voi și Tavi jucati împreuna dark i-am văzut acum și pe asediu , nu știu ce planuri au pe viitor . Iar @mans nu știu dacă mai face ceva pe viitor poate ne spune el
  10. Ferma Bhritos odihneasca-se in pace 29.03-29.03

    De anii de zile nu am mai văzut o reclama la Grepolis fără reclama jocul se duce de tot . Dacă pe asediu nu mai sunt așa multe alianțe de revolta ce sa mai zici
  11. Ferma Bhritos odihneasca-se in pace 29.03-29.03

    Grepo top sunt o alianța noi in band eram alta
  12. Ferma Bhritos odihneasca-se in pace 29.03-29.03

    Jucatori adunați așa e nu au vrut sa intre mulți pe V6 fără Bonus de noapte Stii bine ca și pe discord când am început sa ii convingem erau maxim 4-5 fără noi doi Și da fiecare făcea ce dorea mai alea la atac pentru ca nu doreau sa asculte dacă aveam acțiune sâmbătă unu era la grătar , de alți...
  13. Ferma Bhritos odihneasca-se in pace 29.03-29.03

    Sons făcea lejer 4/4 Vezi top 15 unde ei aveau 12 jucatori constant și la minuni se intra cu 20 de oamenii
  14. Ferma Bhritos odihneasca-se in pace 29.03-29.03

    Scuza ma pe mine ca nu ti a plăcut de noi Dar vezi ca nici tu nu ești jucătorul ideal pentru ca am văzut ca te-ai mai văitat pe aici de acțiuni ca nu erau la 3 zile Acțiuni unde tu ne-ai spus ca nu ataci și nici blindajele nu îți plac
  15. Abdera - Lumea greilor

    In toamna intrați pe V6 sau 100% pe extern ?
  16. Abdera - Lumea greilor

    Nu ai înțeles pe deplin dacă sunt invitat intr-o alianța care are a doua sau a treia șansa sa câștige lumea pot intra in funcție de ceilalți jucatori . Nu prefer alianțele care sunt obișnuite sa piardă lumi eu joc sa câștig asta mi se pare normal Numai bine
  17. Abdera - Lumea greilor

    1 Ai vorbit ca de obicei mult și prost și pe lângă subiect. Pentru mine lider bun e ăla cu care intri sa joci o lume și ai șanse reale de câștig nu ăla care strânge 300 de oamenii pe un link și aia 90% dormeze 2. Nu știu unde ai jucat tu cu mine sa vezi dacă sunt orgolios sau nu când noi nici...
  18. Abdera - Lumea greilor

    Sunteți singurul zeu pe interne nu trebuie sa fiți modest.
  19. Abdera - Lumea greilor

    Nu le-am luat pentru ca nu vreau sa te supăr .. Visul meu in materie de Grepolis e sa joc cu zeul internelor
  20. Abdera - Lumea greilor

    Numărătoarea o faci tu la orașe pierdute minim 3 pe zi
Sus