Ferma Bhritos odihneasca-se in pace 29.03-29.03

Raresq1

Membru activ
Deciule nu am spus ca nu mi-ati placut.. Dar pana si stiinta a recunoscut ca a fost sat fara caini.. fiecare facea ce vrea.. nu era coeziune, jucatori adunati de peste tot...Eu nu am facut puncte alea putine neatacand...am dat si cu zburatoare in blindaje dar deh... Asa o fi.. Organizarea pe whatsapp cu Gucci in frunte a fost top ce naiba...S-a destramat alianta de ce echipa unita era...

Rares.. vezi ca confunzi aliantele... Eu in band am fost in vizita, invitat pe Rhammus sa ma joc un pic pana intrau toti din Ghost pe o lume, ceea ce s-a si intamplat cand am renuntat la orase..
poate le confund eu.. tot nu schimba ideea principala pe care am plecat. 90% din lumi le jucati singuri.
 

TereX

Membru activ
vezi ca nu cunosti peisajul :))) daca dai un search pe grepolife sau grepostats o sa constati ca atat Alex cat si Elias au jucat nenumarate lumi cu mine si @Anubis.K .
Coaie eu nu am zis ca nu va cunoasteti sau ca nu sunteti prieteni dar daca e sa o luam asa eu cred ca ambii se regasesc mai mult in Hakuna
 

deciu

Membru Nou
Deciule nu am spus ca nu mi-ati placut.. Dar pana si stiinta a recunoscut ca a fost sat fara caini.. fiecare facea ce vrea.. nu era coeziune, jucatori adunati de peste tot...Eu nu am facut puncte alea putine neatacand...am dat si cu zburatoare in blindaje dar deh... Asa o fi.. Organizarea pe whatsapp cu Gucci in frunte a fost top ce naiba...S-a destramat alianta de ce echipa unita era...

Rares.. vezi ca confunzi aliantele... Eu in band am fost in vizita, invitat pe Rhammus sa ma joc un pic pana intrau toti din Ghost pe o lume, ceea ce s-a si intamplat cand am renuntat la orase..
Jucatori adunați așa e nu au vrut sa intre mulți pe V6 fără Bonus de noapte
Stii bine ca și pe discord când am început sa ii convingem erau maxim 4-5 fără noi doi
Și da fiecare făcea ce dorea mai alea la atac pentru ca nu doreau sa asculte dacă aveam acțiune sâmbătă unu era la grătar , de alți nu dădeai de loc mai venea și malmo cu 200 de trupe
Am avut jucatori buni de atac doar ca fiecare credea ca el știe mai bine unde și când sa atace
 

asdphones

Stie Tot
Jucatori adunați așa e nu au vrut sa intre mulți pe V6 fără Bonus de noapte
Stii bine ca și pe discord când am început sa ii convingem erau maxim 4-5 fără noi doi
Și da fiecare făcea ce dorea mai alea la atac pentru ca nu doreau sa asculte dacă aveam acțiune sâmbătă unu era la grătar , de alți nu dădeai de loc mai venea și malmo cu 200 de trupe
Am avut jucatori buni de atac doar ca fiecare credea ca el știe mai bine unde și când sa atace
Deciule eu nu dau cu hate in voi... Doar le explicam astora situatia ca au impresia ca au batut nu stiu ce alianta... Toata lumea a jucat aiurea si de asta s-a dus dracu tot... dar in fine...Fix ce zici tu acolo ziceam si eu... In rest numai de bine!

P.S. referitor la planurile mele pentru Rhammus, mi-am adus aminte ca am conversatia asta...
 

Atașamente

  • xxx.png
    xxx.png
    260,3 KB · Vizualizări: 31

Raresq1

Membru activ
Deciule eu nu dau cu hate in voi... Doar le explicam astora situatia ca au impresia ca au batut nu stiu ce alianta... Toata lumea a jucat aiurea si de asta s-a dus dracu tot... dar in fine...Fix ce zici tu acolo ziceam si eu... In rest numai de bine!

P.S. referitor la planurile mele pentru Rhammus, mi-am adus aminte ca am conversatia asta...
asteptam urmatorul v6.. daca aveti buna vointa sa intrati, ar fi frumos.. ca sa incheiem odata discutiile astea de cacat. de genul ,,nu eram noi"
 

TereX

Membru activ
asteptam urmatorul v6.. daca aveti buna vointa sa intrati, ar fi frumos.. ca sa incheiem odata discutiile astea de cacat. de genul ,,nu eram noi"
Nu intra astia niciodata pe asediu=))))
Pe asediu eu cred ca ii bate si David sau polux si nu o zic la misto
 

TereX

Membru activ
Pe asediu ar fi frumos o lume cu Sons,Demos,Wild,Hakuna,Oceania si Friends fake a lui david care desi e un mascarici macar anima jocul si avem de cine ne bate pula=))))
 

TereX

Membru activ
Si pe rhamus au fost o gramada din grepo topu pulii mele
Sa ne uitam pe farmera zancle si putem observa
Si ca sa ne dam seama de nivelul lumii zancle =))) malmo care alaturi de hochland a fost violatu serverului Rhamus cand venea vorba de revolte luate a fost top acolo=))) malmo gen coaie
 

Raresq1

Membru activ
Pe asediu ar fi frumos o lume cu Sons,Demos,Wild,Hakuna,Oceania si Friends fake a lui david care desi e un mascarici macar anima jocul si avem de cine ne bate pula=))))
Asta e ideea pe care vreau sa insist :) pe asediu este diversitate. acolo si-au facut o alianta cu 4 academii toti de pe revolta si joaca intr-o veselie continua.
 
Deciule eu nu dau cu hate in voi... Doar le explicam astora situatia ca au impresia ca au batut nu stiu ce alianta... Toata lumea a jucat aiurea si de asta s-a dus dracu tot... dar in fine...Fix ce zici tu acolo ziceam si eu... In rest numai de bine!

P.S. referitor la planurile mele pentru Rhammus, mi-am adus aminte ca am conversatia asta...
Pai si ce legatura are Sons-ul cu asta ca voi nu ati putut sa va organizati?De ce nu au intrat bombardierii aia din Grepo top?Pentru ca deja se stia deja castigatorul la ce plm sa mai intre sa-si piarda timpul si banii:)),nu @asdphones?
 

asdphones

Stie Tot
si revolta sa fie. daca se baga v6 revolta, ar fi frumos. Grepo Top versus Sons of Anarchy. ca acolo am batut alianta fake.
Noi intram in iarna cand se baga revolta.. se cam stie asta in fiecare an, nu e vreun secret. Cine intra, intra...Referitor la Zacky dada... de fapt si acolo ne-ati batut...ca deh... Pure, To Be, Cainii, xxxx, Dark... Nu aveam cum sa castigam impotriva tuturor :)))
 
Sus