Ferma Bhritos odihneasca-se in pace 29.03-29.03

Axel74

Membru activ
Pai uita-te pe zancle/bhritos si fa o comparatie. Plus ca serverul ala e motivul pentru care am inchis recrutarile de pe harta; e mai bine fara spioni sau oameni care sa dea pe gratis orase sau sa uite sa activeze vacanta.
 

Anubis.K

Stie Tot
smiley-emoticons-auslachen2.gif
 

Gucci.Stallone

Stie Tot
Împărți cu familia și ouăle din pantaloni pe care nu le ai. Este ?
Daca ai avea oua , ai posta după contul tău. Ești doar un frustrat ce este invidios că grepo top câștigă lumi fara adversari. E normal să câștige daca tuturor le e frica de revolta .

In loc sa razi de ei... Ai face bine sa ii inviți pe o lume cu asediu unde Intr adevăr să aibă activitate.

Eu personal as vrea că nimeni sa nu mai intre pe revolta daca nu este 1-2 alianțe bune. Invictus a ținut piept cu brio pe gonnos :) Sons de asemenea pe rhammus.
Mai rar așa alianțe. Daca și invictus ar avea mai multicei jucători sub conducerea lui @mans ar triumfa poate și pe locul 1 :)

Momentan mans își face echipa pe Abdera. Știe că va pierde davidenko
 

deciu

Membru Nou
Împărți cu familia și ouăle din pantaloni pe care nu le ai. Este ?
Daca ai avea oua , ai posta după contul tău. Ești doar un frustrat ce este invidios că grepo top câștigă lumi fara adversari. E normal să câștige daca tuturor le e frica de revolta .

In loc sa razi de ei... Ai face bine sa ii inviți pe o lume cu asediu unde Intr adevăr să aibă activitate.

Eu personal as vrea că nimeni sa nu mai intre pe revolta daca nu este 1-2 alianțe bune. Invictus a ținut piept cu brio pe gonnos :) Sons de asemenea pe rhammus.
Mai rar așa alianțe. Daca și invictus ar avea mai multicei jucători sub conducerea lui @mans ar triumfa poate și pe locul 1 :)

Momentan mans își face echipa pe Abdera. Știe că va pierde davidenko
Mans sa intre cu friends pe revolta ))
 
Împărți cu familia și ouăle din pantaloni pe care nu le ai. Este ?
Daca ai avea oua , ai posta după contul tău. Ești doar un frustrat ce este invidios că grepo top câștigă lumi fara adversari. E normal să câștige daca tuturor le e frica de revolta .

In loc sa razi de ei... Ai face bine sa ii inviți pe o lume cu asediu unde Intr adevăr să aibă activitate.

Eu personal as vrea că nimeni sa nu mai intre pe revolta daca nu este 1-2 alianțe bune. Invictus a ținut piept cu brio pe gonnos :) Sons de asemenea pe rhammus.
Mai rar așa alianțe. Daca și invictus ar avea mai multicei jucători sub conducerea lui @mans ar triumfa poate și pe locul 1 :)

Momentan mans își face echipa pe Abdera. Știe că va pierde davidenko
imi pun ouale la tine pe nas sa imi spui tu daca le am? :)))))))))))))))
facem si video cu refresh si prezentare daca va fute atat identitatea mea :))))))))))))))))))))))))
ce am spus eu oricum nu are legatura cu mine
este realitatea pe revolta.ro :)))))))))))))
nu am zis nimic de familia ta
ti se pare ca am treaba cu tine?
nu postez dupa contul meu :))))))))))))))))
poate le fac o surpriza pe o lume ;)
i-au invitat altii pe asediu.... ai vazut si tu
 

ciclin

Stie Tot
În limita posibilităților, zi ca nu am dreptate ce am scris acolo, revolta presupune mai mte resurse și chestii decât asediu.... Pai și odată pe săptămână să spulberi un sfert de mare e ceva :)))
 
Probabil atunci cind o sa dispara chestia cu instantele atit de constructii cit si de trupe se va echilibra jocul.
Pina atunci revolta e farmerana cit gatekeeping nu ati face.
 
Sus