Ferma Bhritos odihneasca-se in pace 29.03-29.03

Anubis.K

Stie Tot
pai se vede clar, aliante de pe asediu au intrat pe revolta si au castigat.
Aliantele de revolta raman pe revolta, nu se complica pe asediu
 
Cam asa se intampla cand o echipa solida compusa din jucatori buni, joaca pe o lume din Romania... Poti vedea pe ultimele lumi cu asediu cum e cand mai multe aliante slabe joaca intre ele... e echilibrata lumea ce e drept..
defineste cuvantul joaca :))))))))))))))))))
daca farmati jucatori slabi este fix 0
fiecare cu placerile lui sadice :)))))))))))))))))
o lume cu aliante slabe si echilibrate este joaca
asta e ideea! sa fie fun
daca nu de fun sunteti pe grepolis mai luati un job ca tot aia e :)))))))))))))))))))))
 

asdphones

Stie Tot
defineste cuvantul joaca :))))))))))))))))))
daca farmati jucatori slabi este fix 0
fiecare cu placerile lui sadice :)))))))))))))))))
o lume cu aliante slabe si echilibrate este joaca
asta e ideea! sa fie fun
daca nu de fun sunteti pe grepolis mai luati un job ca tot aia e :)))))))))))))))))))))
Pai daca nu faci o alianta strong sa ne batem cu ea... csf, ncsf...

@Anubis.K Depinde si contra cui castigi... ca si noi daca aveam vreun fetish cu asediu, uitandu-ma pe ultimele lumi cine a castigat... Totusi nu cred ca aveam o problema sa-l batem pe Marele Zeu... been there, done that...Probabil si nivelul pe asediu scade cum a scazut si pe revolta tinand cont ca "oamenii mari" se lasa si vin din urma copii care se pricep cel mai bine la injuraturi....si cam atat...
 

Raresq1

Membru activ
Cam asa se intampla cand o echipa solida compusa din jucatori buni, joaca pe o lume din Romania... Poti vedea pe ultimele lumi cu asediu cum e cand mai multe aliante slabe joaca intre ele... e echilibrata lumea ce e drept..
Ce aroganta.. daca n-ati avea goldul ala de instante la zid si trupe, ati sterge ca david pe orice lume:) dupa 2 luni.
scuza-mi interventia, dar am avut niste flash-uri cu lumea rhammus, si n-am putut sa nu ma abtin din a rade cand ti-am vazut remarca.
 

Axel74

Membru activ
Frate, fara aur ar fi cel mai bine, dar incearca tu sa ii convingi pe astia de la inno sa renunte la asta
 

Raresq1

Membru activ
hai sa ti dau definitia unei echipe consolidate, ca sa nu intram in alte polemici. O echipa consolidata se vede pe lumile cu adversar, cum a fost Rhammus, unde v-ati tinut bine cca 3 luni, daca nu ma insel, dupa care v-ati dus in cap incet incet. Acea echipa pe care o vezi tu consolidata o vezi ,,la bine". Voi cu Dark Wolves adversari, (care au gold mult mai putin decat voi) aveti aroganta sa veniti sa ziceti ca sunteti uniti.
Tine minte, daca n-ai aflat pana acum, ca la caldura toti sunt frati :)
Noi radeam cu noptile pe discord cand mai reuseati sa luati cate un oras de la noi. Asta a fost diferenta dintre aliantele noastre. Iti dau meme urile in privat daca esti curios.
 

Axel74

Membru activ
Eu as intra pe un server fara instante/event-uri, dar sa fie premiumul foarte scump sau sa platesti la inceput, ca sa poti sa joci pe server.
 

asdphones

Stie Tot
Ce aroganta.. daca n-ati avea goldul ala de instante la zid si trupe, ati sterge ca david pe orice lume:) dupa 2 luni.
scuza-mi interventia, dar am avut niste flash-uri cu lumea rhammus, si n-am putut sa nu ma abtin din a rade cand ti-am vazut remarca.
Stiu stiu....La inceput erau de rahat astia de jucau cu gold.. Dupa ce a intrat Codruta la voi si ati rupt eventurile ( eu nu am castigat nici un event ) hai ca e bun si goldul... Voi tot nu ati inteles ca ati jucat contra unei aliante formate pe moment fara lideri care s-a destramat singura de pe locul 1...
P.S. Echipa noastra joaca de ceva timp impreuna... niste anisori... si la bine si la greu...nu ne purta de grija si lasa sfaturile ca ne descurcam noi cu dark wolves...
 

Anubis.K

Stie Tot
Stiu stiu....La inceput erau de rahat astia de jucau cu gold.. Dupa ce a intrat Codruta la voi si ati rupt eventurile ( eu nu am castigat nici un event ) hai ca e bun si goldul... Voi tot nu ati inteles ca ati jucat contra unei aliante formate pe moment fara lideri care s-a destramat singura de pe locul 1...
P.S. Echipa noastra joaca de ceva timp impreuna... niste anisori... si la bine si la greu...nu ne purta de grija si lasa sfaturile ca ne descurcam noi cu dark wolves...

vezi ca o dus codruta lumea pana la capat, tu nu ai duso :)))))))))))))))))))))))))
 

Raresq1

Membru activ
Stiu stiu....La inceput erau de rahat astia de jucau cu gold.. Dupa ce a intrat Codruta la voi si ati rupt eventurile ( eu nu am castigat nici un event ) hai ca e bun si goldul... Voi tot nu ati inteles ca ati jucat contra unei aliante formate pe moment fara lideri care s-a destramat singura de pe locul 1...
P.S. Echipa noastra joaca de ceva timp impreuna... niste anisori... si la bine si la greu...nu ne purta de grija si lasa sfaturile ca ne descurcam noi cu dark wolves...
:))))))))))))))))))) pai intrebarea mea este urmatoarea. Unde v-a fost greu?
ca 90% din lumi le-ati castigat la masa verde.
Vorbesti de Codruta , in conditiile in care prima luna dadeati instante non stop si tu si fiul cu catapulte, din 30 in 30 de minute ?:)))
 

deciu

Membru Nou
Stiu stiu....La inceput erau de rahat astia de jucau cu gold.. Dupa ce a intrat Codruta la voi si ati rupt eventurile ( eu nu am castigat nici un event ) hai ca e bun si goldul... Voi tot nu ati inteles ca ati jucat contra unei aliante formate pe moment fara lideri care s-a destramat singura de pe locul 1...
P.S. Echipa noastra joaca de ceva timp impreuna... niste anisori... si la bine si la greu...nu ne purta de grija si lasa sfaturile ca ne descurcam noi cu dark wolves...

Stiu stiu....La inceput erau de rahat astia de jucau cu gold.. Dupa ce a intrat Codruta la voi si ati rupt eventurile ( eu nu am castigat nici un event ) hai ca e bun si goldul... Voi tot nu ati inteles ca ati jucat contra unei aliante formate pe moment fara lideri care s-a destramat singura de pe locul 1...
P.S. Echipa noastra joaca de ceva timp impreuna... niste anisori... si la bine si la greu...nu ne purta de grija si lasa sfaturile ca ne descurcam noi cu dark wolves...
Scuza ma pe mine ca nu ti a plăcut de noi
Dar vezi ca nici tu nu ești jucătorul ideal pentru ca am văzut ca te-ai mai văitat pe aici de acțiuni ca nu erau la 3 zile
Acțiuni unde tu ne-ai spus ca nu ataci și nici blindajele nu îți plac
 

Raresq1

Membru activ
Scuza ma pe mine ca nu ti a plăcut de noi
Dar vezi ca nici tu nu ești jucătorul ideal pentru ca am văzut ca te-ai mai văitat pe aici de acțiuni ca nu erau la 3 zile
Acțiuni unde tu ne-ai spus ca nu ataci și nici blindajele nu îți plac
lasa-l @deciu :)) e un fel de David, o idee mai matur, dar aceeasi mentalitate. Nu i-am batut pe ei, fara Tavi, Excelent si Carla nu erau ei.
 

TereX

Membru activ
Rhamusu s a jucat in primul rand din cauza liderilor prosti cum ar fi Stiintacrv..
Desi Sonsu probabil faceau primii 4/4 era o lupta mult mai interesanta sa fi dus si Bandu lumea la capat
 

deciu

Membru Nou
Rhamusu s a jucat in primul rand din cauza liderilor prosti cum ar fi Stiintacrv..
Desi Sonsu probabil faceau primii 4/4 era o lupta mult mai interesanta sa fi dus si Bandu lumea la capat
Sons făcea lejer 4/4
Vezi top 15 unde ei aveau 12 jucatori constant și la minuni se intra cu 20 de oamenii
 

TereX

Membru activ
hai sa ti dau definitia unei echipe consolidate, ca sa nu intram in alte polemici. O echipa consolidata se vede pe lumile cu adversar, cum a fost Rhammus, unde v-ati tinut bine cca 3 luni, daca nu ma insel, dupa care v-ati dus in cap incet incet. Acea echipa pe care o vezi tu consolidata o vezi ,,la bine". Voi cu Dark Wolves adversari, (care au gold mult mai putin decat voi) aveti aroganta sa veniti sa ziceti ca sunteti uniti.
Tine minte, daca n-ai aflat pana acum, ca la caldura toti sunt frati :)
Noi radeam cu noptile pe discord cand mai reuseati sa luati cate un oras de la noi. Asta a fost diferenta dintre aliantele noastre. Iti dau meme urile in privat daca esti curios.
Sa nu ne cacam pe noi aiurea ca nici voi ju ati rupt norma,ati fost mai uniti doar si ati stat mai bine cu nervii
Si inca o remarca imi permit sa o fac,voi ati avut noroc de multi jucatori care nici macar nu sunt de ai vostrii de ai casei cum s ar zice care v au ajutat mult.Aici ma refer la jucatori gen Draven care era player Wild,Allex7cj si elias21 playeri Hakuna,Osama si abel la fel nu cred ca au mai jucat cu voi si toti astia de i am zis au fost in primii 20 la final
Band a nu a avut conducere si aia a fost
 

asdphones

Stie Tot
Scuza ma pe mine ca nu ti a plăcut de noi
Dar vezi ca nici tu nu ești jucătorul ideal pentru ca am văzut ca te-ai mai văitat pe aici de acțiuni ca nu erau la 3 zile
Acțiuni unde tu ne-ai spus ca nu ataci și nici blindajele nu îți plac
Deciule nu am spus ca nu mi-ati placut.. Dar pana si stiinta a recunoscut ca a fost sat fara caini.. fiecare facea ce vrea.. nu era coeziune, jucatori adunati de peste tot...Eu nu am facut puncte alea putine neatacand...am dat si cu zburatoare in blindaje dar deh... Asa o fi.. Organizarea pe whatsapp cu Gucci in frunte a fost top ce naiba...S-a destramat alianta de ce echipa unita era...

Rares.. vezi ca confunzi aliantele... Eu in band am fost in vizita, invitat pe Rhammus sa ma joc un pic pana intrau toti din Ghost pe o lume, ceea ce s-a si intamplat cand am renuntat la orase..
 

TereX

Membru activ
Sons făcea lejer 4/4
Vezi top 15 unde ei aveau 12 jucatori constant și la minuni se intra cu 20 de oamenii
Asta nu inseamna ca voi liderii trebuia sa bateti joc de munca la toti si sa renunati coaie=)))) sa nu uitam si cum interna craioveanu prost fortat si cati au renuntat din cauza lui=))))
 

Raresq1

Membru activ
Sa nu ne cacam pe noi aiurea ca nici voi ju ati rupt norma,ati fost mai uniti doar si ati stat mai bine cu nervii
Si inca o remarca imi permit sa o fac,voi ati avut noroc de multi jucatori care nici macar nu sunt de ai vostrii de ai casei cum s ar zice care v au ajutat mult.Aici ma refer la jucatori gen Draven care era player Wild,Allex7cj si elias21 playeri Hakuna,Osama si abel la fel nu cred ca au mai jucat cu voi si toti astia de i am zis au fost in primii 20 la final
Band a nu a avut conducere si aia a fost
vezi ca nu cunosti peisajul :))) daca dai un search pe grepolife sau grepostats o sa constati ca atat Alex cat si Elias au jucat nenumarate lumi cu mine si @Anubis.K .
Cauta Pure Energy 2019-2020. Si te convingi singur.
 
Sus