Ferma Bhritos odihneasca-se in pace 29.03-29.03

deciu

Membru Nou
E subtire... Dar se poate face ceva... Suntem noi, e Tavi, Dark, Mans, daca refaceti si voi e potential de ceva frumos... si speram ca poate mai apare ceva cu noile talente care momentan au reusit doar pe extern...
Voi și Tavi jucati împreuna dark i-am văzut acum și pe asediu , nu știu ce planuri au pe viitor . Iar @mans nu știu dacă mai face ceva pe viitor poate ne spune el
 

asdphones

Stie Tot
Voi și Tavi jucati împreuna dark i-am văzut acum și pe asediu , nu știu ce planuri au pe viitor . Iar @mans nu știu dacă mai face ceva pe viitor poate ne spune el
Pai Tavi are alianta lui... Se mai muta jucatori dintr-o parte in alta ca deh.. ne stim de mult dar nu e acelasi lucru...
 

Gucci.Stallone

Stie Tot
A-și vrea sa văd cu cine intra Tavi dacă nu vine nimeni de la voi și nu 2-3 oamenii “ai lui “
Stai linistit ca nu va mai fi grepolis de alta data să vezi pe mopmop cu alianta ei. Pe tăvi cu alianta lui și pe spartacus111 cu alianta lui.

Dacă ar fi așa se merita de drag să reintre pretorienii... band ...câinii etc

Dar fara multiple Pacte ci maxim 2 aliante în pact
 
Si sincer ba Bila,după ce sluga te-a facut in fel si chip pe aici,isi batea pla de tine pe grupuri si se lua si de prietena aia a ta care a murit(D-zeu sa o ierte) acum sunteti prieteni la catarama :)) Io zic ca e cam cringe

La fel l-ai pupat in cur pe David si Smigal pe Abdera,a bagat ala cateva vrajeli ,te-a lins putin si ati devenit bff,in conditiile in care acum ceva timp va injurati de morti si etc.
Stie si el bine motivul pentru care am facut asta,cuvantul e cuvant daca ti-l dai,respectal!
 
Nu știu ce ai vorbit tu cu paturile, dar puteți sa faceți o mue împreună dacă tot sunteți tovarăși.

Eu cu paturile si gucci nu o sa intru pe extern. Eu daca intru, intru să joc, să bat la străini, și în final să castig! Nu sa mi bat capul cu o slugă care trăiește doar în virtual, ori cu un bipolar care își duce bipolaritatea la extrem :)))))
Pai tu ramai acasa prostalaule, daca vrei sa vi bine,daca nu aia e,nu ma rog de nimeni.Fiecare alege ce vrea sa faca.
 

deciu

Membru Nou
Stai linistit ca nu va mai fi grepolis de alta data să vezi pe mopmop cu alianta ei. Pe tăvi cu alianta lui și pe spartacus111 cu alianta lui.

Dacă ar fi așa se merita de drag să reintre pretorienii... band ...câinii etc

Dar fara multiple Pacte ci maxim 2 aliante în pact
Și dacă ar vrea sa își facă toți enumerați de tine aici alianța nu ar avea cum pentru ca nu sunt jucătorii
 

Raresq1

Membru activ
Coaie vorbiti atata de extern...parerea mea sincera e ca pe extern daca intra sons iar va juca un jucator pe 10 conturi (adica paturile) si la final daca e unul fericit va asumati nu stiu ce castig=)))))))))))))))))))))) si daca mergem pe extern 3 aliante de ro o sa ne batem tot intre noi=)))))pai daca intra demos cu siguranta capone ma va chema si eu dau muie la tot sonsul=)))) el nu l suporta pe paturile,poate unii din wild nu i suporta pe baietii din all stars care poate pe o lume viitoare intra cu demos s a m d=)))))) deci mai bine aveti grija ce va doriti cu mai multe aliante pe extern ca e jale=))))) eu s de parere ca un succes pe extern e acela daca va exista o fuziune sons wild si o fuziune demos all stars si se adauga cativa playeri din alte aliante micute,dar repet sa nu se regaseasca pe acelas servar aceasta combinatie de jucatori de pe ro ( ca se va face fix pula si bat straini la noi de nu stim de noi)
cine esti? te mai intreb odata, poate iti amintesti :)
 
Sus