Ferma Bhritos odihneasca-se in pace 29.03-29.03

CaponeM

Stie Tot
Pai cu o luna inainte nu puteai accepta pt ca aveai nevoie de pactul cu Wild Fangs ... ca te bateai pe 2 mari si nici marea ta nu aveai .
Noi demosul de la început n am avut-o mare a noastră. Dacă urmăreai harta, ai fii văzut ca juma de demos era în 55m, jumătate în 45. Pe lângă ca eram împărțiți pe 2 mări, muistu ăla de varză murată, a facut n conturi fake prin care a blocat 95% din insulele cu sate, același cct pe care la făcut si voi, sau nu îți mai aduci aminte?
 

DeletedUser17271

Guest
Tu stii .... ideea e ca grepolis asediu e mort .... eu nu mai am de gand sa intru pe ro ... doar daca se deschide cv sv cu viteza 1 sa ma bat cu ferme ... sa le fac in ciuda la haterii =)))) . .... Si cu cine o sa te bati ..... doar sa intre Sons iar sa fie lume echilibrata ... sau poate vs Hakuna ca au echipa mai inchegata in rest ce aliante mai sunt pe asediu ... mai nimic
Dar daca se merge pe extern organizat cu placere intru ... si aduc si colegii ..
 

DeletedUser17271

Guest
Noi demosul de la început n am avut-o mare a noastră. Dacă urmăreai harta, ai fii văzut ca juma de demos era în 55m, jumătate în 45. Pe lângă ca eram împărțiți pe 2 mări, muistu ăla de varză murată, a facut n conturi fake prin care a blocat 95% din insulele cu sate, același cct pe care la făcut si voi, sau nu îți mai aduci aminte?
Pai aia zic si eu .. cum puteai accepta oferta de la All Stars cand tu aveai pact cu Wild erai imprastiat pe 2 mari si nu detineai nici una ...
 

Ghost Man

Stie Tot
Si sincer ba Bila,după ce sluga te-a facut in fel si chip pe aici,isi batea pla de tine pe grupuri si se lua si de prietena aia a ta care a murit(D-zeu sa o ierte) acum sunteti prieteni la catarama :)) Io zic ca e cam cringe

La fel l-ai pupat in cur pe David si Smigal pe Abdera,a bagat ala cateva vrajeli ,te-a lins putin si ati devenit bff,in conditiile in care acum ceva timp va injurati de morti si etc.
 

Gucci.Stallone

Stie Tot
"Pai el intra cu Sons ce treaba ai tu cu el maxim vei fi cu el aliat ...tu intri cu oamenii tai ,cum si eu intru cu Wild daca se face cv frumos si ne batem cu strainii ." @7bile



Batem străinii. Mie unul mi a plăcut lupta cu polonezii.. după am devenit dormeza ca granița era departe... cand ajunsesem pe granița cu schimburi de orașe, preluari... ne am dat delete.
Dar nu regret fiindca este doar un server.
În schimb. Sunt multumit ca am avut ocazia de a juca în wild și a demonstra că sunt ok. Avansasem și în grad datorita lui Nicky

Pt a face fata pe extern trebuie să intrăm macar 2 aliante de pe ro și facem față cu brio.


Sa intram toate alianțele suB aceeași umbrelă nu se poate. Îl vezi pe capone ce retardat este. Dar separat merge să se intre gen wild, sons and demos.

Singurele aliante ce nu poartă ura sunt sons și wild. Încă îmi amintesc cum eram eliminat din demos cand aveam un număr de orașe dacă acceptam oferta de a juca în demos , pe Sinope =))
Cum a fost eliminat paturile . El acceptase oferta.
 

DeletedUser17271

Guest
Daca vrei reluam firul discutiei poate asa intelegi ...
Mi ai spus ca nu a fost magariesi ca daca te temeai de wild acceptai All stars / friends la voi , ti am raspuns ca nu ai apucat ca ne am dat stergere , apoi ai spus ca daca voiai sa faci, ii luai cu o luna inainte sa stergem noi all stars si friends ca aveai oferta .
Eu ti am raspuns ca nu puteai ca erai imprastiat si aveai nevoie de pactul cu Wild fangs ....
 

DeletedUser17271

Guest
Si sincer ba Bila,după ce sluga te-a facut in fel si chip pe aici,isi batea pla de tine pe grupuri si se lua si de prietena aia a ta care a murit(D-zeu sa o ierte) acum sunteti prieteni la catarama :)) Io zic ca e cam cringe

La fel l-ai pupat in cur pe David si Smigal pe Abdera,a bagat ala cateva vrajeli ,te-a lins putin si ati devenit bff,in conditiile in care acum ceva timp va injurati de morti si etc.
De accord cu tine boss . dar eu nu merg pe extern cu el , el merge cu Sons, eu merg cu Wild Fangs sau ce colegii prind disponibili s.a ... ce treaba am eu cu el .... nu joc cu el , nu joaca cu mine .
Cat despre david ... tot timpul am zis ca e un prost si jumatate .. i am zis si pe voce si in scris la fel ii zic oricand ... dar pe alta parte imi place interesul lui si cea ce incearca ... pacat ca e manipulabil .... aceasi lucru l am spus si pe abdera cand ma injuram cu el si acum cand nu ne mai injuram
 

Gucci.Stallone

Stie Tot
Si sincer ba Bila,după ce sluga te-a facut in fel si chip pe aici,isi batea pla de tine pe grupuri si se lua si de prietena aia a ta care a murit(D-zeu sa o ierte) acum sunteti prieteni la catarama :)) Io zic ca e cam cringe

La fel l-ai pupat in cur pe David si Smigal pe Abdera,a bagat ala cateva vrajeli ,te-a lins putin si ati devenit bff,in conditiile in care acum ceva timp va injurati de morti si etc.
Dacă paturile era imatur și râdea de fosta lui... asta nu inseamna ca Iuli trebuie să fie și el imatur și să poarte ura.
E doar un joc.
Și unde a scris că va fi cu wild ? Paturile e fan sons și fan team viewer să stea pe conturi :D
 

Anubis.K

Stie Tot
smiley-emoticons-flucht2.gif
 

DeletedUser17271

Guest
Ideea e in felul urmator acum 1 2 sapt .. m a sunat paturile si mi a spus ca el anubis stupefy .. sons in toamna vor intra extern .. si daca nu vreau si eu cu Wild sa intru la nemtii ... ma mie imi surade ideea de a intra 2 aliante de pe ro pe extern .. poate dc nu mai multe ... Si i am spus acum am un proiect ce l am inceput daca nu imi merge , in toamna mai mult ca sigur intru si eu cu ei pe extern ....
 

asdphones

Stie Tot
De anii de zile nu am mai văzut o reclama la Grepolis fără reclama jocul se duce de tot . Dacă pe asediu nu mai sunt așa multe alianțe de revolta ce sa mai zici
E subtire... Dar se poate face ceva... Suntem noi, e Tavi, Dark, Mans, daca refaceti si voi e potential de ceva frumos... si speram ca poate mai apare ceva cu noile talente care momentan au reusit doar pe extern...
 
Sus